HCL.HR

Killzone Shadow Fall

  • 174 Odgovora
  • 56249 Hitova
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #105 : 11. Veljača, 2014., 07:19 »
Ne znam, headshotaju te ili sniperom ubiju?
Sva oruzja su ti odma otkljucana, samo bombe i abilitye moras otkljucat.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #106 : 11. Veljača, 2014., 11:25 »
Prvi put igram Killzone i super mi je ali me užasno nervira u mp zasto mene ubiju iz jednog dva metka a ja moram ko lud pucati da nekoga ubijem dali je to normalno? I zasto sam pojedina oružja mogu odabrati?

ovisi koje oružje imaju, ja najčešće koristim stovu (max zoom) i treba mi par metaka za uspješan kill -možeš mijenjati oružja koja hoćeš ,al mene više nerviraju dronovi koji ti se pojave iznad glave, mogli su i bez toga :chair:

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #107 : 11. Veljača, 2014., 11:48 »
Ma katastrofa lud sam držim r2 ko lud ali nista i onda mene jedan metak pogodi i ubije.. Da je ps3 joystick bi odavno bio u zidu

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #108 : 11. Veljača, 2014., 12:37 »
probaj sa snajperom, bar je to one shoot kill

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #109 : 04. Ožujak, 2014., 21:59 »
Kako sniper rula :ave:
Long range klasa sa close range abilities, funkcionira odlicno. Ni sa supportom ne mogu skupit tolko bodova kolko mogu sa sniperom.
Assault jos nisam ni probao, budem kad rijesim snipera do kraja, jos moram cloak abbility maxat.

*

Citadel

  • n00b
  • 2
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #110 : 04. Ožujak, 2014., 23:10 »
Meni je igra odlična. Grafika je nešto najbolje što sam vidio, čak i bolje nego Crysis na max postavkama.
Inaće, dugo nisam igrao konzolu, zapravo dosta godina, kada sam je zamijenio PC-om. Sada kada sam kupio PS4 u paketu s Killzone
ugodno sam iznenađen s launch game naslovom. Mislio sam da će igra biti eto tek tako nešto da se proba, ali je nadišla sva očekivanja.
Nisam upoznat s prošlim nastavcima, mislio sam da je riječ o klasičnom napucavanju, ali ovdje ima i stealtha, kao i eksterijernosti, tako da
se ne može žaliti na linearnost. Neki su se žalili na AI, a budući da sam netom odigrao Alien Rage (koji je usput bio katastrofa po svim pitanjima) mislim da je ovdje AI sasvim okej, inaće nisam baš picajzla za te stvari.

Ono što me se najviše dojmilo jest grafika, masu detalja, raskošnosti i različitosti, nešto što još nisam vidio, a ovo je tek launc naslov. što će tek biti za dvije godine. :ave:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #111 : 05. Ožujak, 2014., 08:02 »
Killzone je odlican, a meni se jako svidio i Alien Rage, moras uzet u obzir da je Alien Rage igra tipa Painkiller/Serious Sam....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #112 : 05. Ožujak, 2014., 19:46 »
KILLZONE: SHADOW FALL'S FIRST MULTIPLAYER EXPANSION GETS DETAILED

Guerrilla Games has released details on Killzone: Shadow Fall's first multiplayer expansion- The Insurgent Pack. The first expansion includes 3 new abilities, 3 new weapons, and 2 new game modes.

Can't wait :clap:

Sto se novih mapa tice, Hangar je odlican, skoro pa identican SP mapi, Cruiser sasvim solidan.

*

blacky_st

  • *
  • 15
  • PSN: BlackyCro
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #113 : 06. Ožujak, 2014., 13:51 »
Kako da skinem nove mape, nema mi u store-u nista a kad kroz igru ih idem skinit pojavi se poruka da nije moguce ili tako nesto :(

*

blacky_st

  • *
  • 15
  • PSN: BlackyCro
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #114 : 06. Ožujak, 2014., 14:05 »
evo nasa san, preglupo di su stavili mape na storeu, nema ih uopce na add ons od KZ nego u all games and add ons pa pod free san ih nasa :geek:

*

Ivo91

  • *
  • 15
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #115 : 18. Ožujak, 2014., 14:00 »
Pozdrav svima...e ovako za sve ljubitelje Shadow Fall-a traze se dobri i ozbiljni igraci da mi se pridruze u klanu kojeg cemo napravit ja i kolega...ako ima zainteresiranih javite mi se na PSN: Cro-Boy-91

*

Ivo91

  • *
  • 15
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #116 : 19. Ožujak, 2014., 14:31 »
zar nema nikog??

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #117 : 19. Ožujak, 2014., 15:06 »
Ovdje traži:
Klan Arena

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #118 : 20. Ožujak, 2014., 20:58 »
i tako nakon mjesec dana napucavanja u multiplayeru odlučih dovršiti singelplayer do kraja i neću spojlati nikome al stvarno...takav kraj...stvarno.... :chair:
mislim da ću pauzirati godinu dvije od igre da zaboravim na to iskustvo... :fpalm:  al MP se igra dalje   :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #119 : 24. Ožujak, 2014., 23:02 »
Igore gdje je recenzija? :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9