HCL.HR

Anketa

Koju igru kupiti?

The Witcher 3
5 (55.6%)
Destiny : The Taken King - Legendary Edition
2 (22.2%)
Star Wars Battlefront
2 (22.2%)

Ukupno Glasova: 9

Glasanje završeno: 05. Siječanj, 2016., 23:11

Koju igru kupiti?

  • 24 Odgovora
  • 10070 Hitova
Koju igru kupiti?
« : 03. Siječanj, 2016., 22:11 »
Pozdrav ljudi!
Evo pitanje u vezi odabira igara , sad dok su na Store-u siječanjske rasprodaje , kupio sam 2 bona sa 150 kn i zanima me koji bi vi igre iz vašeg iskustva preporučili,ostavite nekakav komentar uz glas ako vam nije teško,posebno vi koji ste ih igrali više...Sad sa tih 300 kn imam opciju uzeti ili Destiny : The Taken King - Legendary Edition , Battlefront , ili Witchera 3 , to su igre koje sam uzeo u uži izbor ali važno je napomenuti da prethodnike Witchera nisam igrao... Hvala unaprijed. 

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2016., 10:38 »
Ja bih ti proporučio Witcher 3 jer je to, meni osobno, najbolji RPG ikada (izuzevši JRPG žanr koji mi je još bolji).
Ako možeš uzmi njega jer dobivaš i hrpu besplatnih DLCeva, a reći ću ti da sam ja, bez napravljenih svih side questova i nisam cijelu mapu istražio, ulupao 80h u igru.


Inače postoji cijela tema u Multiplatform podrforumu a zove se preporučite mi igru .
Znači nema potrebe za ovom temom ovdje, a bogme niti za anketom.

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2016., 11:55 »
Uzmi destiny ima jako puno sadržaja pogotovo ako imaš frendove koji igraju.

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2016., 18:59 »
Ako kupujes SW: Battlefront kupi ga preko njuske ili oglasnika ovdje. S obzirom da je igra isla sa konzolom u T2 akciji, idu i po 150kn diskovi.

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2016., 20:46 »
Upotpunosti se slažem s Hrvatinom i koliko ja vidim Witcher košta 230kn :bonk: Jednostavno moraš imat malu retardiraciju u glavi da umjesto GOTY-a uz ovakvo sniženje uzmeš Destiny...

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2016., 21:03 »
Witcher 3

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #6 : 06. Siječanj, 2016., 15:20 »
od te 3 witcher ;)

 

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #7 : 06. Siječanj, 2016., 20:30 »
Hvala ljudi na preporukama , uzet cu Witcher-a .

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #8 : 09. Veljača, 2016., 23:28 »
Gdje mogu kupiti novi ili rabljeni ac syndicate npr cijena 200 km

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #9 : 12. Ožujak, 2016., 15:28 »
Dobar dan ljudi, dakle ovo je malo off topic, ali vidim da ovdje svi imate iskustava sa mnogim igrama tako da... Znaci, planiram si sad za tjedan-dva kupit neku igru za ps4, ali ne znam koju. Dakle ovako, najvise mi se nekako dopada Uncharted 4 (preorder) ili Doom (isto preorder), ali isto tako mi se svidjaju npr. Fallout 4, witcher 3, GTA V i CoD:BO3... Koju mi od ovih navedenih igara najvise preporucate? Hvala vam puno!!  :D :D
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #10 : 12. Ožujak, 2016., 15:29 »
Witcher 3 ili GTA V ^^

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #11 : 12. Ožujak, 2016., 15:41 »
Witcher 3 ili GTA V ^^

bome otkad sam proso obje igre i to, jednostavno ps4 ne koristim :/ to me malo zalosti sto samo stoji kao i tv (ne koristim antenu ni nista, cisto filmovi i gejmanje) i tako doso fallout 4 takodjer proso i pauza plejke... ako ces kupovat nesto, samo cekaj popust jer ovako dat 500 kuna je malo mucho
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #12 : 12. Ožujak, 2016., 19:11 »
Slažem se da je 500 kuna too mucho, meni je soni također 2 mjeseca kupio prašinu. Zadnjih 3 mjeseca sam ga opet fino izgejmao (radio je nekad i prekovremene sate :D). Unazad tjedan dana je opet na laganoj pauzi. A to je normalno, nemos stalno nesto igrat, preskupo je to na PS4. Sad cu malo opet PC igrat. Najbolje je ako imaš frenda koji ima Ps4 pa se mjenjate za igre (ja nemam baš XD).

Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #13 : 12. Ožujak, 2016., 19:27 »
Hvala vam decki, jos cu vidit hocu li witchetra ili gta. I jos jedno pitanje, dakle, sada sam se opet zabacio u uncharted pa sam mislio isplati li se sada prednaruciti iz sancta domenice 4. uncharted ili da cekam neko vrijeme? Hvala vam! :D
Btw. Uncharted mi je najdrazi serijal igrica, tako da mi on tu ima nekako laganu prednost.
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Koju igru kupiti?
« Odgovori #14 : 12. Ožujak, 2016., 21:30 »
Hvala vam decki, jos cu vidit hocu li witchetra ili gta. I jos jedno pitanje, dakle, sada sam se opet zabacio u uncharted pa sam mislio isplati li se sada prednaruciti iz sancta domenice 4. uncharted ili da cekam neko vrijeme? Hvala vam! :D
Btw. Uncharted mi je najdrazi serijal igrica, tako da mi on tu ima nekako laganu prednost.
Pricekaj da igra rade izade, po meni se ne isplati prednarucit igru jer je onda najskuplja. Kad izade kroz koji mjesec padne cijena pa usparas, osim ako si toliko zeljan igre i zelio bi na izlasku igrat onda ok!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9