HCL.HR

Konekcija konstantno puca

  • 8 Odgovora
  • 4520 Hitova
Konekcija konstantno puca
« : 21. Kolovoz, 2016., 19:25 »
Dakle, od jucer mi konekcija na ps-u stalno puca.. Znaci, kada udem u igru (npr. Battlefield 4) i idem online igrati, igram jedno 15-20 min ako i toliko, i onda odjednom me izbaci iz gamea i kaze can't connect to ea servers.. Izadem van iz igre i vidim da ima interneta i mogu se spojiti npr na store ili chatati sa prijateljima, no u igri opet kaze da se ne moze spojiti na ea servere.. Pomislio sam da je to nesto do bf-a i upalio overwatch.. Igrao sam jedno 7 minuta i odjednom me izbacilo i kaze can't connect to blizzard servers.. Znaci interneta ima no u igrama kaze da ga nema... Na PC-u, mobitelu i slicnim uredajima internet je stalan i ne puca, no na ps-u uredno puca svakih 15-20 min, mozda i ranije... Btw moj PS je na katu u kuci, a ruter je dolje, pa sam ustekao neki wifi repeater koji sam negdje iz kine narucio lol ne znam ima li to ikakve veze..

Hvala unaprijed!
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #1 : 21. Kolovoz, 2016., 19:48 »
Može biti hrpetina stvari.


1. Tko ti je ISP?
2. Jesi li postavio statičku (lokalnu) IP adresu za PS4?
3. Jesi li otvorio NAT portove potrebne za PS online igre?




Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #2 : 21. Kolovoz, 2016., 21:43 »
1. ISP mi je T-com jer Bnet ne mogu imati na ovom podrucju
2. Jesam postavio sam lokalnu vezu unutar custom konekcije
3. Nisam siguran sto mislis pod tim jer nisam bas jos iskusan sa ps-om nedavno sam ga tek nabavio. No kada    testiram konekciju kaze NAT Type 2? Ne znam..

Sve sam pogledao i sve je kao sto je bilo i jucer, ne znam sto se moglo promijniti.. Sada sam bas opet probao Battlefield igrati i kao i ranije, igram 20 min odnosno jedan i pol mec i odjednom kaze couldn't establish connection to ea service.. Stvarno mi ovo pocinje ici na zivce..
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #3 : 22. Kolovoz, 2016., 06:25 »
A trebao bi otvoriti portove koje pridružuješ postavljenoj statičkoj IP adresi svog PS4...
Ovdje provjeri jesi li dobro postavio statičnu lokalnu IP adresu.
Možeš još promijeniti i DNS da nije od ISPa nego od Googla, može i to u nekim situacijama poomoć
DNS 1: 8.8.8.8
DNS 2: 8.8.4.4


A ovdje potraži svoj router i vidi kako funkcionirao port forwarding.
S NAT tYpe 2 ne bi trebao imati problema, ali se mogu dogoditi.
Isto tako ja sam imao problem s određenim ISPovima jer ja bih otvorio tražene portove, ali na idućim routeria na koje se tvoj router spaja - portovi su zatvoreni i s toga ti tvoj portforwarding ne vrijedi.
Ako je takva situacija onda će ti pomoći isključivo DMZ ili drugi ISP...

*

salle

  • *
  • 37
Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #4 : 22. Kolovoz, 2016., 08:36 »
imam isti problem već cca mjesec dana, jučer napokon po....io zbog toga i nazvao u vip, rekla mi da vidi da je problem u parici, danas mi dolazi serviser to pogledat i poslala mi je odmah novi router jer veli da je moguće da se ovaj zbog parice pokvario.

Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #5 : 23. Kolovoz, 2016., 13:32 »
Hmm znaci danas sam igrao opet Battlefield i zacudo me nije izbacilo nakon 15 minuta.. Igrao sam jedno sat i pol, a onda sam svojevoljno ugasio... Ne znam sto sam uopce napravio lol prije sam isao kada se spajam na internet na custom pa add manually mislim da je islo gdje sam upises na koju mrezu da se spoji i gdje upisujes onaj lokalni ip, dnsove, subnet mask i to.. Ovaj put sam samo isao na easy connect i opet isao manual i upisem svoju mrezu, lozinku i onda se spojio bez problema i igrao sam.. Ne znam kakve to ima veze, mozda sam nesto krovi upisivao u ona polja sa subnet maskom, dnsovima i tim stvarima, nezz stvarno.. Meni je sada samo bitno da radi hahah :D
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

gus fring

  • n00b
  • 2
Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #6 : 14. Rujan, 2016., 14:07 »
Nema ozbiljnog igranja online preko wi-fija. Nikakva parica, preštekavanja u centrali, zamjena routera, forwardanje portova.
Infrastruktura i uređaji koje naši provideri isporučuju je žali-bože i jedina opcija da bar malo ustabiliš vezu je direktno žicom povezati router i (u ovom slučaju) plejku. Dodatno, prije nego ideš igrat rebootaš router.

Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #7 : 02. Travanj, 2017., 10:39 »
Inam jaaako spor internet a zelim igrati mp igre. Molim pomoc.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Konekcija konstantno puca
« Odgovori #8 : 03. Travanj, 2017., 15:37 »
Definiraj jako spor internet.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9