HCL.HR

Kupovina PS4 igara preko interneta

  • 189 Odgovora
  • 99835 Hitova
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #30 : 26. Veljača, 2014., 13:54 »
Mislin da je iz belgije, cak je i kutija na francuskom(ili kojem vec) i engleskom, onaj knjizica di je kod za ps + je cila na francuskom, to sad nerazumin, po tome ispadne da san ja igru zapravo u Belgiji kupija. Al kako god, dosta brzo, bez carine

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #31 : 07. Ožujak, 2014., 18:45 »
Sa videogamesplus naručio Fifu 14, stigla za 9 dana, bez carine. :clap:

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #32 : 31. Ožujak, 2014., 17:02 »
Pozdrav ljudi,gledam na stranici videogamesplus da su cijene ps4 igara poprilicno povoljne u odnose na one u nasim trgovinama pa me zanima ako je igra 60$ sto je nekih 350 kn koliko ona nakraju ispadne dali se placaju kakve carine i to?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #33 : 31. Ožujak, 2014., 17:54 »
Ne bi se trebalo ništa plaćati jer prvo šalju u Belgiju pa se onda od tamo u ostatak Europe.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #34 : 31. Ožujak, 2014., 23:13 »
Jel moguce platit nekako drugacije ili samo karticom.... prilikom preuzimanja npr?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #35 : 01. Travanj, 2014., 05:36 »
Jel moguce platit nekako drugacije ili samo karticom.... prilikom preuzimanja npr?

Je, paypalom.
Nema placanja pouzecem.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #36 : 23. Travanj, 2014., 16:29 »
Vidim da spominjete tu neku stranicu videogameplus, ja sam se isto za nju odlucio samo imam par pitanja.
Naime koliko vidim dosta je brza isporuka do 15 dana koliko sam shvatio, nema carine i te sheme.
Zanima me kupim li battlefield 4 preko te stranice dali cu moci igrati multiplayer na nasem psn racunu normalno i dali ce mi cjela igrica raditi normalno kada je ubacim u ps4.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #37 : 23. Travanj, 2014., 17:51 »
Vidim da spominjete tu neku stranicu videogameplus, ja sam se isto za nju odlucio samo imam par pitanja.
Naime koliko vidim dosta je brza isporuka do 15 dana koliko sam shvatio, nema carine i te sheme.
Zanima me kupim li battlefield 4 preko te stranice dali cu moci igrati multiplayer na nasem psn racunu normalno i dali ce mi cjela igrica raditi normalno kada je ubacim u ps4.

Ja sam sa te stranice narucio Fifu 14 i Infamous SS (obe su stigle nakon 9 dana).
Singleplayer naravno radi normalno, isto kao i multiplayer. Samo nisam siguran dali češ moći kupovati dlc pakete no sve ostalo radi kako treba

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #38 : 23. Travanj, 2014., 18:27 »
Ove cijene sto su napisane na njihovoj stranici su sa postarinom ?

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #39 : 23. Travanj, 2014., 18:33 »
Ove cijene sto su napisane na njihovoj stranici su sa postarinom ?

Ne, poštarina ti nije uključena u cijenu, što možeš vidjeti kasnije ako se odlučiš kupiti igru. Poštarina ti iznosi nešto manje od 8 kanadskih dolara (cca. 40 kn)
I da, ako plačaš pay palom preporučam ti da izabereš opciju da tvoja banka napravi konverziju kn u dolare jer ti pay pal uzima nekakvu proviziju.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #40 : 23. Travanj, 2014., 19:06 »
Evo upravo sam izvrsio uplatu, da nesto me zajebavao paypal pa sam preko stranice direkt kupio. Battlefield 4 i control freaks kapice su na putu. Javljam detaljnije sve kada stigne. Nadam se da bu sve to dobro ... Puno hvala na pomoci ..

*

Nix1100

  • n00b
  • 4
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #41 : 07. Svibanj, 2014., 19:05 »
Ako kupim igru preko videogameplus-a onda nije moguće kupovati DLC-ove s hrvatskim PSN, jel tako?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #42 : 07. Svibanj, 2014., 19:08 »
Točno, no možeš napraviti drugi account i na njega kupiti DLC-ove

*

Nix1100

  • n00b
  • 4
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #43 : 07. Svibanj, 2014., 19:14 »
Ok, hvala.
Kada napravim americki PSN account kako je najbolje preko njega kupit  DLC, jer ne primaju naše kartice. Američki amazon pa uzet bonove ili?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #44 : 07. Svibanj, 2014., 19:19 »
Ok, hvala.
Kada napravim americki PSN account kako je najbolje preko njega kupit  DLC, jer ne primaju naše kartice. Američki amazon pa uzet bonove ili?
Da, to je sigurno najbolja opcija po meni. Nisam siguran da li provjeravaju adresu PayPala budući da je od zadnjeg 1.7 updatea moguće kupovati i preko njega na samoj konzoli.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9