HCL.HR

PlayStation 4 - kupnja u Hrvatskoj i inozemstvu (najbolje ponude, cijene...)

  • 138 Odgovora
  • 64799 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Sad kad znamo službenu cijenu PlayStationa 4 za Europu (399€) i budući da znamo da izlazi pred kraj godine (11. ili 12. mjesec, vjerojatnije 12-ti), a i budući da ulazimo u Europsku uniju, bilo bi vrijeme da počnemo štediti i razmišljati gdje najjeftinije proći u smislu kupnje PlayStation 4 konzole.

Pa evo teme samo za to.

Kako smo već pisali na portalu cijena u Hrvatskoj bi trebala biti dosta korektna - 3399kn, a potpuno službenu potvrdu te cijene ćemo dobiti sljedeći tjedan - najkasnije do petka, rečeno mi je.

EDIT: Stigla je i potvrda - PS4 će koštati 3399kn u Hrvatskoj, odnosno 3099kn ako ju prednaručite pri čemu dobivate i dodatne popuste na prve igre i dodatnu opremu za konzolu.

No to je cijena u Hrvatskoj, a uvijek naravno postoji i opcija kupnje iz inozemstva, što bi ulazak u EU trebao olakšati - pa ako imate neku ideju kako jeftinije proći kupnjom iz inozemstva - samo javite. Inače, PlayStation 4 će biti region-free, što znači da ćete moći kupiti konzolu u, primjerice, Kanadi i raditi će u Europi i s europskim igrama sasvim normalno.

Pa pišite - planirate kupiti PS4? Imate ideju gdje ćete ga kupiti? Ovdje ili vani? Naišli na neku dobru ponudu?
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2013., 12:33 Ementaler »

Ja si ga uzimam na launchu ZIHER XD (zapravo ziher ako bude ijedna igra koju bi igrao,,, valjda killzone zasada nez)

Novci su stvarno bijedni, tribat će još jedan joystick vjerojatno al otom potom. Ova prednarudžba preko gmca je solidna, a i rađe bi uzeo u hrvatskoj zbog eventualne garancije. Ostaje mi to ili eventualno preko firme nabavit, samo ne znam kako će to ići s veleprodajom i GMCom, imam filing da oni daju čak daju bolje ponude za maloprodaju neg veleprodaju :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

disc0

  • *****
  • 3274
Garancija kod nas 1god.
Garancija u Italiji 2 god.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Od 1.7 će također biti 2 godine.

Garancija kod nas 1god.
Garancija u Italiji 2 god.

Da, al onda moraš slat u italiju i talijanima objašnjavat ( na talijanskom, kojeg ne znam) što ti ne radi kako i zašto? Nez.

A i cila ta 1.7 EU šema je dosta zbunjujuća :( triba vidit kako će se razvijat.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Stigla je i potvrda - PS4 u Hrvatskoj je 3399kn ili 3099kn ako ga prednaručite.

I uz to, svi koji prednaruče će dobiti i određene popuste na prve igre i dodatne za konzolu.

Uglavnom, nije loše :piva:

Hoćeli možda biti neka posebna izdanja u bojama.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
vjerovatno ne u samom startu konzole, to se može očekivati tek poslije, možda godinu ili dvije nakon izlaska

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Evo i ja nabavio voucher, cetvrtak narucio, petak vec stiglo :) Jedna preporuka, kada narucite iz gmc-a nema postarine, a kolko vidim sancta domenica je 30 kn postarina.....

Takodjer pitanje, ako ima nekoga sa iskustvom kupovanja ps3 pri launchu, kako je onda bilo, dali je bilo isto ovakvih vouchera i dali su uopce bili dostupni isti dan kao i vani?
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Garancija kod nas 1god.
Garancija u Italiji 2 god.

Da, al onda moraš slat u italiju i talijanima objašnjavat ( na talijanskom, kojeg ne znam) što ti ne radi kako i zašto? Nez.

A i cila ta 1.7 EU šema je dosta zbunjujuća :( triba vidit kako će se razvijat.

Apropos toga oko garancija. S obzirom da smo dio EU,  garancija postaje 2 godine, a k tome ako nisi zadovoljan proizvodom zbog neceg ili je jednostavno malfunction u pitanju, duzni su ti vratiti pare. Dakle potpuna zastita proizvodaca. Uostalom jebe ti se jel mos ili nemos objasnit talijanima, bitno je da ne radi i oni to rjesavaju. Dakle cijela se prodecura max pojednostavljuje

ljudi moji najbolje vam je da ako imate acc na nekim online store-vima kao amazon eBay-u da kupujete tako, jer ako je ps4 region free (kupiš u sjevernoj koreji i radit će ti) kupite iz amerike jer ako je cijena u americi 399 dolara to je na današnji da po tečajnoj lisit 2,239.31 kuna. a taman da vam je poštarina 800 kn isplat se, a to je nemoguće da košta toliko. Mislim ja neću nikoga siliti da to radi ali ja ću je vjereovatno tako kupiti :D
:piva:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
da, a carina i to, nisi računao?

mislim da je carina svedena na minimum kako smo u EU nemože biti tolika... bez obzira što ti šalju iz amerike prelazi granicu samo jedamput i to ti je to ako preživi preživi... između ostalog da se cijena svede na hrvatsku to ti je još 1000 kuna a carina ne može biti tolika koliko ja znam po tome kako se carine računaju..

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
carini se i udara pdv na pošiljke vrijednosti preko 150 eura.

eventualno negdje u eu kupit, ništa jeftinije nećeš proć u Americi.

briješ a??? a kaj može se napisat da je paket vrijednosti od 100 dolara, ali ajde. moj buraz je bio u madridu i rekao je da je tamo ps3 slim sa 120 gb bio prejeftin... kaže da je novi u dućanu koštao 100 eura i da im igre ne koštaju preko 20 eura.... ne znam sad ako će te mi vjerovat ali ja svom rođenom bratu vjerujem

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9