HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125826 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #150 : 28. Listopad, 2017., 11:15 »
Ni na jednom kompu i laptopu koji sam imao nije bio ovak bucan ventilator. Poanta konzole je da je to nekakav gaming uredjaj za dnevnu sobu, znaci ne smeta samo meni nego i ukucanima, pogotovo dok navecer uhvatim vise vremena igrati, a dijete spava u drugoj sobi. Ok, nece se zapalit, nece se pregrijat vjerojatno, ali da su mogli bolje to rjesit, mogli su, pogotovo sto im je 4k i hdr glavni selling point za Pro.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #151 : 28. Listopad, 2017., 19:08 »
Kolko ga dugo imaš ? jesi ga rastavio i ispirio.. meni radi savršeno,jedno vrijeme mi je bio bučan pa sam ga rastavio i ispirio sad opet odličan..

 

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #152 : 29. Listopad, 2017., 10:59 »
Imam ga nekih mjesec dana, radi inace skroz tiho jedino kad bas igram tako na 4k hdr. Ostalo je sve ok

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #153 : 29. Listopad, 2017., 12:08 »
Imao sam sličan problem sa svojom prvom plejkom. Isto je imala užasno bučan ventilator kod kojeg je buka varirala od igre do igre. U suštini je to bilo grafički naprednija igra == bučnija konzola. Također je ovisilo ako sam igru pokretao sa ili bez blu-ray medija. Kako sam bio lijen to sređivati, igrao sam se tako duže vrijeme da bi se na kraju riješio konzole (rekao sam novom vlasniku u čemu je problem, on si je to valjda sanirao).

Ovih dana sam opet nabavio plejku, malo novije izdanje (nije slim) i tog problema više nema. Tako da je moguće kako si naletio na primjerak koji tvornički nije baš najbolje sklepan (iako je tehnički ispravan). Probaj reklamirati jer konzola ne bi trebala zvučati poput zrakoplava na pisti.
The greatest teacher, failure is.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #154 : 29. Listopad, 2017., 13:53 »
Gledao sam na YT i bas su se mnogi bunili za taj PRO kako je uzasno bucan. Meni osobno to nije nimalo smetalo, i mislim da se netrebas bojat, nece ona crknut tek tako.

*

Stanjara

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #155 : 12. Studeni, 2017., 10:33 »
Jel je netko kupio možda chu-7100b model?  To je konzola sa GTSport igrom?

*

Marko Balic

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #156 : 25. Studeni, 2017., 10:33 »
Molim vas za pomoc, naime prilikom umetanja cd-a u ps4 pro otpala mi je ona guma ili sto vec i sad uopce ne mogu staviti cd, ne prihvaca ga.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #157 : 08. Prosinac, 2017., 07:05 »
Molim vas za pomoc, naime prilikom umetanja cd-a u ps4 pro otpala mi je ona guma ili sto vec i sad uopce ne mogu staviti cd, ne prihvaca ga.

Nosi ga na servis ako ima garanciju.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #158 : 15. Prosinac, 2017., 13:15 »
Jel ok ako bloodborne ima relativno često (barem u odnosu na uncharted 4) frame dropove na PRO plejci? malo mi je to čudno

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #159 : 16. Prosinac, 2017., 00:37 »
Jel ok ako bloodborne ima relativno često (barem u odnosu na uncharted 4) frame dropove na PRO plejci? malo mi je to čudno

Nemam PS4 Pro ali mislim da ne bi trebao brinuti. Koliko ja znam makar je PS4 Pro jači od standardnog PS4 to ne znači da će ti se igre vrtjeti fluidno bez ikakvih problema. PS4 Pro samo smanjuje učestalost padanja FPS-a ali oni i dalje postoje. Također ne znam jel imaš Boost Mode uključen koji bi trebao držati FPS u igrama stabilnima ali isto tako u nekim igrama može prouzočiti probleme.

*

SUPERFLY

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #160 : 16. Prosinac, 2017., 01:30 »
Dobar dan svima, ja sam novi, pa da vas pozdravim i predstavim se,   zovem se Nikola, uglavnom posto imam godina imao sam 2 jedinice, 2 dvojke i trojku igrao kao lud 6 mjeseci i stao.Nakon 5 godina vratio sam se PS u jos navuceniji nego prije (cini se da mi je pauza trebala hehe) i uglavnom bas vas citam i danas sam isao u Links po kisurini i  vjetru i  pljusku po PS 4 PRO za koji mislim (nisam ga jos ni otvorio ceka unboxing u sobi kod TV HD Samsung serija 6 koji ima dobru sliku 103 cm dijagonale) da vrijedi tih parsto kuna vise jer cini se da u odnosu na stari obecaje puno vise.Nove igre ce se velik dio fokusirati vjerujem na PRO ali ce biti za sve konzole.Sad sam pljunuo dosta para pa moram cekati 3 mjeseca ali onda kupujem HD 4K 103 CM surround Panasonic vec imam sa satelitima.Moram priznati da me izuzetno zanima kako ce raditi na oba TV a a imam i lijepi LG 22 incha Monitor LED sa HDMI ulazom pa cu i to probati mada ako je vjerovati slikama koje vrte na 4K po trgovackim centrima kad gledas 4K TV biti ce fantasticno Philps 4K TV  je cak u reklami se spominjao uz cijenu kao idealan partner za PS4 ili je to bio Sony nema veze cak razmisljam o ekranu 130 circa cm ali sam na 55 m2+terasa u dvosobnom stanu doduse solo sa zenom u dve sobe pa je s druge streane 138 cm osim za gaming too much ili oko 103-115cm gledat taj 4K uglavnom evo spremam se raspakirati javljam kakva je slika i dozivljaj igre.Nemam nazalost jos Gran Turismo ali imam Tekken 7 Deluxe Edition i Uncharted 2.Bjelu pilu sam uzeo da digne sobu malo kasnije kamera i VR ali olako idu pare ko  blesave :D  Eto drazgo mi je da sam naletioo na zajednicu gejmera na svom govornom podrucju.Sorry zbog nedostatka dijakritickih znakova ali preevoditelj sam pa imam Francusku tipkovnicu.

Petak je navecer .Sve je spremno, prvo koja sora u Tekkenu za pocetak poslje bumo vidli.Govorim i citam tri jezika eng , fr i espanol i gedam recenzije na svim jezicima o PRO konzoli i svuda su dosta decidirani u tvrdnji (vise manje 90% njih ima isti zakljucak), PS je izvanredan omjer ulozeno dobiveno i (arguabbly) najbolja konzola na planeti sa najjacim naslovima a PS 4 PRO je za buducnost i 4 K uz bolju i fluidniju fiziku igre a i zvuk zato zivija PS 4 PRO jer sam riknuo pare i to dosta ali na rate ko i sve tak budu i igre ...

evo samo usporedbe radi i razlog zasto sam dao vise za PRO i uvjeren sam da se iplati i kroz vrijeme ce se i vise isplatiti zbog broja igara koje ce davati maksimum na PRO i ziher sam da ce to pisati na njima na kutijama,
"PS4 4K Ready"  :D

a i specifikacije na svim Chassisima CPU 1.6 ghz a PRO 2.1 ghz GPU je 1,84 za PS4 a 4.20 (sic) Teraflopa u korist pro verzije, vrijedi 450kn vise definitivno.

Ako moze samo informacija ili upozorenje od nekog tko ga je slagao treba li posebno pripaziti na nesto?

Eto zelim super vikend svima meni ce biti idem unboxati bjelog tigra pa javim sutra, prekosutra kakav je

LP

Nikola

P.S a fakat sam mislio pricekati "jos par mjeseci", sjedim za laptopom na stranicama , vidim bijeli PRO i gotovo cekanje na "plejku 4"  :clap: :mrgreen: :ave:


« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2017., 01:37 SUPERFLY »

*

SUPERFLY

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #161 : 16. Prosinac, 2017., 10:27 »
Jel je netko kupio možda chu-7100b model?  To je konzola sa GTSport igrom?
Ja sam ganjao taj "bundle" ali svuda je bio rasprodan.Pa sam morao odustati jer mi  se vise nije dalo cekati.  Mislim da ga imas jedino u Sancta Domenici na zg podrucju ZG.Ili da si uzmes odvojeno PS ili u bundleu sa nekom igrom jer dosta povoljnijze dobijes igru pa zadrzis ili prodas i/ili zamjenis koju dobijes za GT ali ne onaj de luxe special edtion 500kn skuplji od standardnog GT.....kako dizu paru na tim de luxe izdanjima....
Ima bundle sa GT-om ali koji nije PRO, toga naravno ima svugdje...

*

SUPERFLY

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #162 : 16. Prosinac, 2017., 21:06 »
Unboxing i instalacija i prva offline borba na Tekkenu unutar 5 minuta, htio  am samo prvo offline probati dobri stari/novi tekken opet novi likovi a iskreno fale mi neki stariali....sam se instalirao na HDMI TV i u najzahtjevnijim grafickim situacijama u 3 igre (tekken, gt i uncharted) nisam primetio nikakvo povisenje zvuka kod prakticki BESUMNE konzole.Ima jedino onaj ugodan elektronski zvuk ali ventilator/hladjenje kakvo god da ima se ne cuje, na metar je glavi od moje  bolje olovice  i sve OK ne buni se a kako ce biti sa 4K TV om cemo cuti zasada impresivan komad ostavlja ozbiljan futuristicki dojam kao da su ga Bang&Olufsen dizajnirali.Impresivno tih guta disk cim malo gurnes opcenito odlicna izvedba sad sam online skinu par zakrpi pa idem staviti famozni GT Zero Day Edition...
Zasada sam impresioniran a PRO je malo veci i tezi od drugih cetvorki....mislim da tko sada bira konzolu ima sve razloge izabrati PRO a ne slim chasis ili bilo koji ps4.....

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #163 : 17. Prosinac, 2017., 11:58 »
Pogotovo s obzirom na Božićne popuste za dvije nadolazeće godine u Pro je ipak najpametnije uložiti od svih ps4 verzija.

Problem je što kada kupuješ pro trebaš odmah i 500kn za PS+ i 400 kuna za dodatne 2 godine garancije i barem jednu igru- ajde, tu se mogu kupiti dvije do tri nešto starije igre za 500 kuna.
Znači, nije dosta tih 3 somova za početak.

Ja sam prvi dan potrošio 5 somova na sve te stvari plus igre.
I onda kada je došao PS VR opet 5 somova na VR, kameru, move i igre- headset, move twin pack i kamera su bili preordani jer ja sam od prvih u RH pred-naručio.
4k TV imam Samsungov kojeg sam koristio na PCu tako da znam kakvu ljepotu nudi 4k.
Sada zarađujem nešto više i opet sam potrošio 3 soma na igre dok je bio black friday tjedan.

Kada dođem doma ovaj petak ubit ću boga u Skyrim VR, GT Sport, COD, F1 i još hrpetini drugih igara. Samo razmišljam o AIM kontroleru, nije skup ali nisam našao nigdje u RH da se prodaje samostalno, bez igre koju već imam.

Što se Pro konzole tiče, sa njom sam zadovoljan i nisam imao najmanjih problema.
Ventilatori rade svoj posao, zbog toga što je sve u jednoj maloj kutiji naravno da treba hlađenje.
Nisam se nikad bunio protiv toga jer mi je to logično.
Stavim Hyper Cloud 2 na uši i sve što čujem je igra.

Jedina mana je mala memorija HDDa.

Trebam kupiti neki eksterni disk jer 1TB je premalo. Barem još 2 TB za neke manje zahtjevne igre da imam.
Mislim da smo svi sa Peo konzolom mirni još godinama, dok ne dođe ps5
a nadam se da to neće biti prije Božića 2019. godine.
Uglavnom, ja je nabavljam day one.
A do onda tjera se Pro i to je to 😁

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #164 : 01. Siječanj, 2018., 20:03 »
Također ponosni vlasnik pro konzole. Nemam što previše dodavati na ono što su drugi kolege napisali. U startu sam kupio običnu,onu  deblju četvorku, a kad a sam promijenio Tv, uzeo sam pro. Uglavnom, uživancija u 4k. Ventilator je bučan i tu nema spasa. Kada vrtim horizon recimo, dosta se čuje. Doduše, ili imam sorround našiljen ili sluške na ušima tako da mi buka ne smeta. Samo 1tb je malo. Pogotovo za pro. Trebali su staviti najmanje 2tb.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9