HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 629545 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1800 : 15. Svibanj, 2017., 19:50 »
Nakon popodnevnog druženja s konzolom, odigranih par igara odlučio sam podijeliti svoje mišljenje s vama.


Konzola je super, igre su mi za sada dobre i nadam se nekim dobrim igrama u PS+ pretplati...


Dosta se grije koliko mi se čini, ali sve u redu i nemam zamjerki. Sutra uzimam LAN kabel s posla (trebam 10m) pa ću imati i bržu konekciju jer 20MB/s je smrt kada skidaš tonu updateova, aplikacija, igara, itd...


Imam jedino 2 zamjerke. Sučelje je užasno sporo i tromo za učitat... I što se tiče trgovine i ostalih stvari i to mi se nikako ne sviđa. Nadam se da je to zbog silnih updateova i skidanja igara.
Druga stvar je gamepad... Pa to mi je najgora stvar u svemu. Po meni dosta loša izrada, imam osjećaj da će se gumbi raspast. Share i Options gumbi su najveći promašaj ikad na bilo kojem gamepadu koji sam primio u ruke.
Iako mora se priznati da je kontroler dovoljno širok za moju ruku i lijepo leži, ali ovo drugo me jako smeta. Moram priznati da je tu XONE miljama ispred što se tiče samog gamepada i njegove izrade.


Eto, veselim se novim stvarima i vidim da su me neki već počeli dodavati za prijatelja, pa nastavite u istom tonu  :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1801 : 15. Svibanj, 2017., 20:14 »

Konzola je super, igre su mi za sada dobre i nadam se nekim dobrim igrama u PS+ pretplati...


Ahahaha, baš si me nasmijao...  :loludara:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1802 : 15. Svibanj, 2017., 20:19 »
Hrvač je uzeo PS4 ne radi tih neki Exlusiva, već radi PES 2018:D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1803 : 15. Svibanj, 2017., 20:23 »
Pa moram priznat da je PES na PCu i konzolama različita igra. Skinuo sam PES 2017 onaj free edition.
Animacije, kretnje, igrači, totalno druga priča... Žalosno je što su napravili PC igračima  :chair:


Ono, oduševilo me da sudac ima onaj sprej za slobodnjake i da se to vidi u igri, trava, teren...
Nešto prekrasno. Tako da PES definitivno neće ići na PC nego na PS4  :mrgreen:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1804 : 15. Svibanj, 2017., 20:53 »
Dakle, pao je PS4 Slim. Čestitam :)

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1805 : 15. Svibanj, 2017., 21:15 »
Pa moram priznat da je PES na PCu i konzolama različita igra. Skinuo sam PES 2017 onaj free edition.
Animacije, kretnje, igrači, totalno druga priča... Žalosno je što su napravili PC igračima  :chair:


Ono, oduševilo me da sudac ima onaj sprej za slobodnjake i da se to vidi u igri, trava, teren...
Nešto prekrasno. Tako da PES definitivno neće ići na PC nego na PS4  :mrgreen:

Svakako, to je bila prva stvar što sam si kupio na PS4, a PC verzija je ionako port s PS3(što je tužno ako žele biti konkurenti FIFA-i) .

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1806 : 15. Svibanj, 2017., 23:35 »
Pa moram priznat da je PES na PCu i konzolama različita igra. Skinuo sam PES 2017 onaj free edition.
Animacije, kretnje, igrači, totalno druga priča... Žalosno je što su napravili PC igračima  :chair:


Ono, oduševilo me da sudac ima onaj sprej za slobodnjake i da se to vidi u igri, trava, teren...
Nešto prekrasno. Tako da PES definitivno neće ići na PC nego na PS4  :mrgreen:

Meni ne smeta PS3 port   :approve Znao sam da je na ps4 bolja igra, odnosno da liči na PES 18 naspravn PESA 2017na PC-u.Bacio sam bio jedan Match u igraoni na ps4, bila je oklada tko izgubio plaća piće, i naravno, ostao sam dobar 20KN.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1807 : 17. Svibanj, 2017., 05:31 »
Dok nisam uzeo konzolu nisam ni znao koliko igara i ekskluziva postoji što za sam PS4, a što za konzole...  :hiha2:
Svakako PES 2018 kupujem za PS4, a sad sam se već nakrcao igrama za svoju kolekcijicu...
Uz PS+ sam dobio čak OK igru, a to je Tales From the Borderlands što ju imam i na Steamu, al ju nisam još odigrao, pa ako ima više završetaka = 1 prelazan ka Steamu, 2. prelazak na PS4!
Zanimljiv mi je bio Type:Rider već ga duže pikiram, al ga nikako nisam uspio uzeti. I još neke 2 šugave igre.


Al evo uzeo sam si dosta igara sastrane:
Final Fantasy XV
Journey
InFAMOUS: Second son
Beyond two Souls
Heavy Rain
Until Dawn


i još danas ganjam uzet (ako uspijem) Kingdom Hearts HD kolekciju.
I onda imam što za igrat idućih mjeseci i čekam popuste na Storeu i idući mjesec da si uzmem neš od dobrih ekskluziva...


*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1808 : 18. Svibanj, 2017., 12:25 »
Dok nisam uzeo konzolu nisam ni znao koliko igara i ekskluziva postoji što za sam PS4, a što za konzole...  :hiha2:
Svakako PES 2018 kupujem za PS4, a sad sam se već nakrcao igrama za svoju kolekcijicu...
Uz PS+ sam dobio čak OK igru, a to je Tales From the Borderlands što ju imam i na Steamu, al ju nisam još odigrao, pa ako ima više završetaka = 1 prelazan ka Steamu, 2. prelazak na PS4!
Zanimljiv mi je bio Type:Rider već ga duže pikiram, al ga nikako nisam uspio uzeti. I još neke 2 šugave igre.


Al evo uzeo sam si dosta igara sastrane:
Final Fantasy XV
Journey
InFAMOUS: Second son
Beyond two Souls
Heavy Rain
Until Dawn


i još danas ganjam uzet (ako uspijem) Kingdom Hearts HD kolekciju.
I onda imam što za igrat idućih mjeseci i čekam popuste na Storeu i idući mjesec da si uzmem neš od dobrih ekskluziva...


Bome ti si se tu vec nakupova igara vise nego ja u ove dvije i pol godine 😁

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1809 : 18. Svibanj, 2017., 12:54 »
A kad kupujem, onda kupujem posteno il nikako  :hiha:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1810 : 19. Svibanj, 2017., 14:21 »
Nabavio PS4 Pro prije 2 tjedna, ona ponuda od T-Coma i zasad je odlično. Uz to dobio FIFA17, koju sam malo probao i ok je, makar sam očekivao nešto bolje.

Nadalje nabavio sam si:
Gravity Rush 2
Persona 5
Bloodborne
Final Fantasy XV
Kingdom Hears HD
Horizon Zero Dawn

HZD je odličan, jedva čekam doći doma s posla da dalje igram. P5 također, prvi put igram Personu i jako mi se sviđa. Veliki sam fan Final Fantasy, tako da je XV morao pasti i čeka me da ga prijeđem. GR2 je veoma zabavan, sviđaju mi se mehanike manipulacije gravitacijom. ^^
Ostale još nisam nešto puno probao.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1811 : 23. Svibanj, 2017., 22:01 »
Pozdrav, planiram kupiti PS4 pa me zanima vase misljenje, dali je lako "nauciti", odnosno naviknuti se igrati FPS igre na njemu. Njih najvise igram pa me zanima :). Nekako se nakon dosta godina gaminga na PC-u osjecam kao da cu se samo vrtiti u krug heheh...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1812 : 23. Svibanj, 2017., 22:11 »
Ja igram bez problema, samo moras dobiti feeling da ti je lijevi analog osoba a desni glava...komad kolaca  :piva:
Al bolje da ti odgovori osoba koja je bila u istoj situaciji...ja sam dijete konzola i kontrolera...  :hug

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1813 : 24. Svibanj, 2017., 06:11 »
G4, ako voliš koristiti auto aim, slobodno :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1814 : 24. Svibanj, 2017., 07:41 »
Ma svi koji govore da se nemoze precizno igrat sa kontrolerom fps igre nemaju pojma. Uz malo treniranja i iskustva moze se pogodit sta god pozelis.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9