HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631392 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1860 : 04. Srpanj, 2017., 15:11 »
Uzmi SLIM, bit će ti to super. Ja sam jako zadovoljan. Izbjegavam ove prve verzije bilo koje konzole jer sam se opekao s prvim PS2 i prvim PS3, od tada samo slim edicije gdje su dječje bolesti više-manje ispeglane.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1861 : 04. Srpanj, 2017., 16:46 »
Uzmi SLIM, bit će ti to super. Ja sam jako zadovoljan. Izbjegavam ove prve verzije bilo koje konzole jer sam se opekao s prvim PS2 i prvim PS3, od tada samo slim edicije gdje su dječje bolesti više-manje ispeglane.

Pa fino se ti načekaš onda, nekih godinu dana :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1862 : 04. Srpanj, 2017., 16:52 »
Pa kažem u početku sam odmah uzimao i onda sam nagrabusio.
Imao sam problema i s PS1... Isto prvi model. Nakon par godina nije htio čitati niti jedan CD u normalnom horizontalnom položaju i slučajno skužim da čita u vertikalnom...


Onda sam napravio od šivane vrećice držače za njega i objesio ga na kvaku od ormara i tako je radio još par godina.


Znači, zapravo sam se 3 puta opekao... Ovaj puta sam ipak došao pameti i uzeo SLIM verziju koju sam na kraju uvijek morao kupiti jer bi mi ove prve verzije radile probleme...


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1863 : 07. Srpanj, 2017., 15:46 »
evo sam i ja konačno uzeo četvorku..  Slim model sa 500 GB rabljeni, star oko pola godine, za 1400kn, pretpostavljam da je to neka ok cijena...
prvi dojmovi:  ne razumijem kako su uspjeli toliko zakomplicirati sučelje. Dolazim sa PS 3 kojeg već skoro 3 godine aktivno igram i navikao sam se na savršeno funkcionalno i pregledno sučelje, ovo ovdje je zbilja korak unazad. Pola sata sam proveo samo na početnom setupu.

Druga stvar što me dosta razočarava jeste pretvaranje svega u neku vrstu društvene mreže, poput Facebooka. Zašto jednostavno ne možemo igrati igre za sebe, zar i to mora biti društvena stvar ?      Ne znam, ne volim FB tako da mi se to nimalo ne sviđa.

S druge strane, od igara sam dosad isprobao Doom i Divison; Doom izgleda super ali Division je mogao i na PS3 da izađe.  Općenito nije neki skok u grafici kao sa PS2 na PS3, ali primijeti se.  Večeras još nabavljam novog Crasha, pretpostavljam da bi i to trebalo super izgledati.

Još jedna sitnica koja mi je malo bezveze je to što se iz konzole tu i tamo  (tiho) čuje  čitanje hard diska tako da mi to samo pojačava dojam da se igram na nekoj vrsti minijaturnog PC-a specijaliziranog za igre (i šeranje sadržaja  :wildboy: )
I još kad se sjetim da mi za multiplayer treba pretplata..............  definitivno nije ova generacija upečatljiva poput prethodnih, što se na kraju krajeva vidi i po cijenama konzola, ali et, isplativije od ulaganja u PC, I guess.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1864 : 07. Srpanj, 2017., 21:21 »
Godisnja pretplata je pedesetak eura,cesljas multy,besplatne igre,onako od oka i nije skupo.

Sucelje jeste tesko sranje,zna zastekat sto mi je bezze.

Grafike su...A ne znam neke izgledaju fenomenalno dok druge sto kazes komotno su mogle izaci na kozolama stare generacije.

A slusaj za 1400 si dobio dobru igracu masinu,miran si barem naredne dvije godine dok sam ja s druge strane sa svojim tempom igranja igara miran narednih 5

*

filipmabic

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1865 : 21. Srpanj, 2017., 11:38 »
Tek sam kupio ps4. Od igrica imam fifu,nba i horizon zero dawn.Koje mi igre preporucujete da kupim sa ovog summer sale ?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1866 : 23. Srpanj, 2017., 12:55 »
ponuda je toliko dobra da šta god kupiš nećeš biti u gubitku, sve ovisi o tome kakve ti se igre sviđaju

*

filipmabic

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1867 : 23. Srpanj, 2017., 13:32 »
Mislim da cu kupiti uncharted:Nathan drake collection i bloodborn.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1868 : 23. Srpanj, 2017., 13:39 »
Bloodborne,witcher3,mgs phantom pain,uncharted 4,doom...Ma imas mali milion kvalitetnih igara al opet se fokusiraj na ekskluzive od pleyke koje su po meni daleko najjace igre koje ova konzola ima.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1869 : 25. Srpanj, 2017., 19:40 »
Može li mi neko od vas reci da li postoji samo jedna verzija PS4 slim ili ima različitih. Odem sada da kupim PS4 Slim stoje dva PS jedan do drugog, a različite cijene kod jednog piše PS4 500Gb Wi-fi, dok kod drugog skupljeg piše PS4 500GB D Chassis, Wi-fi, Blu Ray, i on je skuplji cca 80e. Pitam prodavača da li su isti kaže da je sve isto sam je sa ovim prvim tj sa njegovim dobavljačem dogovorena akcija, na kraju nisam ni jedan uzeo jer ne znam da li ima razlike pa ako možete da pomognete, hvala unaprijed.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1870 : 26. Srpanj, 2017., 20:51 »
Može li mi neko od vas reci da li postoji samo jedna verzija PS4 slim ili ima različitih. Odem sada da kupim PS4 Slim stoje dva PS jedan do drugog, a različite cijene kod jednog piše PS4 500Gb Wi-fi, dok kod drugog skupljeg piše PS4 500GB D Chassis, Wi-fi, Blu Ray, i on je skuplji cca 80e. Pitam prodavača da li su isti kaže da je sve isto sam je sa ovim prvim tj sa njegovim dobavljačem dogovorena akcija, na kraju nisam ni jedan uzeo jer ne znam da li ima razlike pa ako možete da pomognete, hvala unaprijed.

Ovaj prvi "wi-fi" je vjerojatno standardni PS4. D chassis je Slim, drukčije izgleda čak. Uzmi Pro ako možeš. sve nadolazeće igre će bit nešto bolje na njemu (grafika, framerate)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1871 : 26. Srpanj, 2017., 22:21 »
Može li mi neko od vas reci da li postoji samo jedna verzija PS4 slim ili ima različitih. Odem sada da kupim PS4 Slim stoje dva PS jedan do drugog, a različite cijene kod jednog piše PS4 500Gb Wi-fi, dok kod drugog skupljeg piše PS4 500GB D Chassis, Wi-fi, Blu Ray, i on je skuplji cca 80e. Pitam prodavača da li su isti kaže da je sve isto sam je sa ovim prvim tj sa njegovim dobavljačem dogovorena akcija, na kraju nisam ni jedan uzeo jer ne znam da li ima razlike pa ako možete da pomognete, hvala unaprijed.

Ovaj prvi "wi-fi" je vjerojatno standardni PS4. D chassis je Slim, drukčije izgleda čak. Uzmi Pro ako možeš. sve nadolazeće igre će bit nešto bolje na njemu (grafika, framerate)

oba su Slim verzije, samo su razliciti natpisi na cijenama. A sto se tice pro modela on je trenutno kod mene u BiH skuplji za 200e, to mi se ne isplati a i nemam 4k televizor, nego obicni samsung smart tv 32 inca

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1872 : 30. Srpanj, 2017., 23:13 »
nešt mi to malo sumnjiva ponuda, mislim da bi trebala postojati samo jedna verzija Slima od 500 GB

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1873 : 31. Srpanj, 2017., 13:59 »
Ima slim s 1tb

*

BONZO

  • *
  • 25
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1874 : 03. Kolovoz, 2017., 18:03 »
Pozdrav svima :D
Imam pitanje, da li kupiti PS4 ili PS4 Pro? Dakle ne namjeravam igrati nešto na 4k televizoru, sporiji loading screen mi ne smeta, a što se tiče same grafike jedne i druge konzole; stvarno mislim da je teško primjetiti neke veće razlike (sudeći po videjima na youtube-u i prijatelj mi ima Pro konzolu). Napominjem kako namjeravam igrati nove igre kao: TLOU2, RDR2, God of War itd., pa možda razlike na Pro konzoli ipak budu uočljivije? Znam da je PS4 Pro što se tiče konfiguracije nešto snažniji (skoro pa duplo, kako tvrdi Igor u jednom videu)od standardne konzole pa eto, na kraju krajeva isplati li se kupovati Pro, kakva su vaša iskustva sa jednom i drugom konzolom?
Hvala unaprijed svima koji pročitaju i odgovore :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9