HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631058 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1950 : 17. Studeni, 2017., 06:30 »
Ja sam došao s PCa i nisam uopće požalio. Uzeo PS4 Pro preko T-Coma i sad većinu vremena igram PS umjesto PC, lol. Danas kupio Assassin's Creed Origins za PS4 jer Ubisoft naravno mora napraviti PC verziju koja ne valja. Iako na PC imam preko 500 igara, moja PS4 kolekcija igara konstantno raste i iskreno, više igara sam ove godine igrao na PS4 koje su me zabavile totalno, nego na PC.

PS4 je stvoren za igru i zabavu, PC nije. A ako radimo PC za igru i zabavu onda je to jako skupa igračka

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1951 : 17. Studeni, 2017., 07:32 »
U krivu si. PS4 je stvoren SAMO za zabavu i to mu je primarna svrha. Dok je PC "višenamjenski", a jedna od važnijih namjena PCa je sve više i gaming, odnosno zabava.


Sve ima svoje prednosti i mane. Meni je super na PS4 hrpa igara, ali mi fale poštene strategije i igranje mišem koji puta. Isto tako svaka platforma ima svoje ekskluzive. Neke igre imam na obje platforme...


Dosta igara se puno bolje vrti na jakom PCu.


I da, ako netko ima novce za skupe igračke zašto ne?!?


Ja rokam igre na svemu i sve ima svoje prednosti i mane i sve je stvar drukčijih kuteva gledanja.


Imam toliko igara na PS4 i PCu da ih vjv nikada neću prijeći pa niti pokrenuti ili instalirati sve. No moja kolekcija i dalje raste. Svoje PS4 igre neću prodavati nego ih ostavljam sebi.


Skup PC je stvar luksuza i tko si ga može priuštiti je svakako sretan. I kao što rekoh sve je stvar osobnih stavova. I ja u zadnje vrijeme igram puno više na PS4 i u 6 mjeseci sam natukao kolekciju od 50+ igara što neki nisu u 2 godine od kad imaju PS4.
Planiram nastaviti tako i dalje, ali kako na PS4 tako i na PCu.
Naravno da ću radije kupiti Far Cry 5 ili AC Origins na PCu kad će mi se bolje vrtiti nego li na PS4 slim...
To je normalna stvar.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1952 : 17. Studeni, 2017., 10:59 »
Aronys@

To je tvoja stvar.

Šta bi to trebalo značiti sad da je PS4 bolji od PC-a

Hrvatin@

Puno je ugodnije iskustvo igranja na snažnijem PC-u nego na konzolama.

 Ne da se dosta igara vrti bolje na jakom PC nego se sve igre vrte bolje koje su dostupne na obje platforme.

Nije isti gušt igrati u 30/60fps ili 100-144 fps


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1953 : 17. Studeni, 2017., 11:17 »
Hajmo polako.


Ne kuzim zasto napdas aronysa koji je izrazio svoje misljenje koje je legitimno.


S druge strane ja pricam o tome da PC je napravljen za gaming dok toma_hr kaze da nije.
A onda ne znam cemu ce ljudima vodena hladenja, jake grafe, procesori, sve zivo s RGBom u sebi.


Ne pokrecemo raspravu sto je bolje jer sve ima dobre strane.
Rasprava je u tome kako nije istina da PC nije za gaming.


Zato ne vidim razlog za ovu prvu recenicu...
Isto tako koliko znam ti nemas PS4, a imati i posuditi ili igrati povremeno doma kod brata ili drugdje nije isto kao i posjedovati i igrati igre iz dana u dan, pogotovo na nacin kako ti igras i lovis postignuca na steamu.
Ekskluzive imaju puno toga za ponuditi i jako bi te veselile.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1954 : 17. Studeni, 2017., 11:41 »
Ne pokrecemo raspravu sto je bolje jer sve ima dobre strane.
Ekskluzive imaju puno toga za ponuditi i jako bi te veselile.
Eto sve vam je rekao hrv4tin4
Victory loves preparation

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1955 : 17. Studeni, 2017., 18:40 »
Sve je točno i PC vs PS4 je deplasirana rasprava. Naravno da je PC puno bolji, jači i višestruko superiorniji.
Ja kao roditelj malog klinca gledam to na način da svaki roditelj danas, čak i onaj slabnije platežne moći može kupiti PS4 .
Ultra snažan gamerski comp (još uz 4k monitor) je ipak  luksuz vrijedan 3-4 prosječne plaće.

Btw, ja imam 3 compa (službeni i dva privatna) i niti jedan nije napravljen za gaming iako radim na njima 6-8 sati dnevno. Mogli bi vrtiti sudden strike 2 eventualno  :loludara:
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2017., 18:42 toma_hr »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1956 : 17. Studeni, 2017., 18:45 »
Naravno da je luskuz takav PC imati i kupiti, no svatko ima svoje. I ja imam malu koja igra igre krenuli s PCem, pa njenim tabletom, sad PS4 i njen crveni kontroler, itd.
Svatko zna svoje mogućnosti i svoje prioritete. Netko možda potroši 500kn mjesečno na butelje vina ili nove cipele, itd. Dok netko tih 500kn skuplja pa si kupi bolji komp, tablet, konzolu, itd.


Samo kažem bio si rekao da PC nije za igranje i zabavu, a ono najveći market share u prodaji PCa je upravo gaming segment i tu je najveći profit.




Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1957 : 17. Studeni, 2017., 23:03 »
Igram na PC skoro 30 godina, znam što je PC i da je itekako za zabavu i gaming. Imam PC koji sve vrti bez problema na maksimalnoj grafici s super performansama. Imam preko 500 igara na Steamu samo, a još mnogo koje nisu na Steamu. Koristim PC za zabavu i posao. Ali su mi ove godine otkad sam nabavio PS4 Pro ipak bile zabavnije PS4 igre kao Persona 5, Horizon Zero Dawn i Final Fantasy XV, nego PC igre koje su izašle. Igrao sam Nier na PC-u i bila je super, ali sam je morao igrati kontrolerom jer je tipkovnicom i mišem tu igru nemoguće igrati.
I nadovezao sam se na post koji je rekao da se uzeti PS4 sad isplati. Nisam ništa rekao da PC ne valja, lol. Malo skačeš pred rudo.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1958 : 17. Studeni, 2017., 23:28 »
Aronys@

Dobro možda je moje pitanje  malo grubo postavljeno, ja se ispričavam na tome ali nekako mi je to djelovalo nakon toliko igara na PC-u kupio PS4 i odmah PC postao kanta, ali ok sad kad si lijepo obrazložio sve 5. Hvala

Hrvatin@

Možda da, ali jedino što me privlači od ekskluziva je Bloodborne  i ajde probat ću taj HZD, jer inače da ima više igara za koje sam ono full zagrijan vjerojatno bi do sada kupio PS4   

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1959 : 20. Studeni, 2017., 16:42 »
Jel ima di RDR2 za preorder kod nas osim SD (fizicka kopija)? I jel oni salju igru na dan kad izade li ju salju tako da meni stigne na dan izlaska?
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1960 : 20. Studeni, 2017., 17:16 »
Jel ima di RDR2 za preorder kod nas osim SD (fizicka kopija)? I jel oni salju igru na dan kad izade li ju salju tako da meni stigne na dan izlaska?

Ima ti i drugdje preorder, svijet-medija na primjer. SD šalje tako da ti isporuka bude na dan izlaska, meni je zadnji CoD WW2 došao na dan izlaska u 11 ujutro (dogovoriš sa dostavljačem sat isporuke)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1961 : 21. Studeni, 2017., 17:47 »
Jel ima di RDR2 za preorder kod nas osim SD (fizicka kopija)? I jel oni salju igru na dan kad izade li ju salju tako da meni stigne na dan izlaska?

Ima ti i drugdje preorder, svijet-medija na primjer. SD šalje tako da ti isporuka bude na dan izlaska, meni je zadnji CoD WW2 došao na dan izlaska u 11 ujutro (dogovoriš sa dostavljačem sat isporuke)

Ja nisam vidio da u svijetu medija imaju RDR2 za preorder. Ma gledam sad su spustili u SD RDR2 preorder na 495kn i jos u petak imaju 20% za master/maestro pa reko za manje od 400kn tesko da cu igdje nac takvu ponudu za fizicku kopiju igre...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

mperos

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1962 : 26. Studeni, 2017., 14:53 »
pozdrav,jeli moguće instalirati popcorn time na ps4 pro??

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1963 : 26. Studeni, 2017., 15:04 »
pozdrav,jeli moguće instalirati popcorn time na ps4 pro??

Ne. Samo ono što imaš ponuđeno u TV & Video sekciji.

Doduše, možeš ga streamati s PC-a zaobilaznim putevima, ali mislim da ti to nije u interesu.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1964 : 27. Studeni, 2017., 10:46 »
 Ovaj tjedan mi stiže ps4 pro pa može li mi netko preporučiti dobre igre da ih sad kupim dok još traju black friday sniženja. Svi žanrovi dolaze u obzir.  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9