HCL.HR

Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)

  • 5 Odgovora
  • 4141 Hitova
Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« : 25. Svibanj, 2015., 10:40 »
Lijep pozdrav svima,

imam jedan problem koji me već muči neko vrijeme i polako ludim zbog toga. Naime kada sam se prebacio na Vip-internet dobio sam naravno i novi router Tehnicolor TG788ivn v2 koji, kako mi se čini, ima problema i ne dopušta port forwarding niti ništa slično. Pokušao sam sve živo, prošao kroz 150 tutoriala kako da dobim NAT type 2 na plejki, ali uvijek kada idem testirati konekciju i dalje mi piše NAT type 3. Zbog toga ne mogu uopće igrati Fifu 15 online, a ostale igre s kojima se nekako uspijem spojiti da igram online izbaci me u roku max 2-3 matcheva. Molio bih za pomoć ako netko zna u čemu je problem, da mijenjam router ili nešto nisam napravio pa mi je promaklo, u što sumnjam. 

Hvala unaprijed.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« Odgovori #1 : 25. Svibanj, 2015., 14:03 »
Ako si već sve probao, kao što sam kažeš, onda ti ne preostaje ništa drugo nego zvati VIPovu tehničku podršku.
Ne bi vjerovao, al neki od tehničara žele izići u susret i čak te navoditi kroz cijeli proces.
Samo se čvrsto postavi i traži da ti to omoguće, jer ih ti plaćaš i poradi njih nisi u mogućnosti ostvariti uslugu koja kod drugih operatera nema problema i da ozbiljno razmišljaš o prelasku nekome tko vodi veću brigu o svojim korisnicima.

Pali 100% :thumbs:

Odg: Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« Odgovori #2 : 25. Svibanj, 2015., 15:11 »
Razgovarao sam sa 2 VIP-ova tehničara i oboje su mi rekli isto. Oni nemaju veze sa playstationom i da oni kao kod sebe vide da nama internet normalno radi. Očito je da ne znaju o čemu ja govorim i shvaćam da nemaju nikakve veze sa samom konzolom, ali da imaju veze s time da mi omoguće normalno online iskustvo. Rekli su mi da otvorim novu temu na njihovom forumu pa ako tamo ne nađem rješenje da ih opet nazovem. Moje mišljenje je da je problem u router-u zato što sam već vidio na nekoliko foruma da se žale baš na taj Tehnicolor.

Odg: Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« Odgovori #3 : 26. Svibanj, 2015., 06:57 »
a da probas na neki sonijev forum napravit temu ? lijepo im objasnis sve i vjerujem da ce ti prije odgovorit nego ovi nasi na brdovitom balkanu . probaj i zatrazit novi ruter jer nije kompaktibilan sa svim tvojim uređajima u kući mozda to prođe :D
sretno sa uklanjanjem problema

Odg: Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« Odgovori #4 : 26. Svibanj, 2015., 18:24 »
Nakon što sam napisao problem na VIP-ovu forum i čvrsto se postavio kao što je Hrv4tin4 rekao nazvali su me u roku 24 sata i uspjeli su riješiti problem. Promijenili su neke postavke preko svojeg sustava i sada normalno radi.

Hvala na pomoći :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa online igranjem na PS4 (NAT type 3)
« Odgovori #5 : 26. Svibanj, 2015., 18:47 »
Nakon što sam napisao problem na VIP-ovu forum i čvrsto se postavio kao što je Hrv4tin4 rekao nazvali su me u roku 24 sata i uspjeli su riješiti problem. Promijenili su neke postavke preko svojeg sustava i sada normalno radi.

Hvala na pomoći :)

Znao sam... Nažalost tako to kod nas funkcionira. Dok se samo pokunjiš i kažeš OK oni peru ruke i uživaju. Ali kada skuže da si "zahtjevniji" korisnik i da znaš točno što želiš i postaviš se čvrsto, ploča se mijenja i u tom slučaju te tretiraju kao nekoga tko nešto znači.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9