HCL.HR

PS store

  • 9 Odgovora
  • 3490 Hitova
PS store
« : 31. Srpanj, 2014., 12:22 »
Pozdrav, zanima me dali postoji neka druga mogućnost kupovanja igri na ps storu osim sa kreditnim karticama i kodovima?
Dali može debitna kartica, paypal il nesto trece?

Pošto sam iz Širokog Brijega, acc mi je hr, sve su mi debitne kartice... Trenutno samo mogu kupovat fizicke kopije igri po lokalnim shopovima , al se javlja problem sada npr. The last of us Remastered je na storu 299 kn, a dok je fizicka kopija u Sanca Domenici 399 kn.
Ima li neka stranica gdje platim preko paypala igru i oni mi na mail pošalju kod za skidanje igre sa ps storea?

Hvala

Odg: PS store
« Odgovori #1 : 31. Srpanj, 2014., 18:44 »
Debitna funkcionira, bar moja Visa Electron iz PBZ-a.

Odg: PS store
« Odgovori #2 : 31. Srpanj, 2014., 20:29 »
Imam 2 debitne kartice jedna je Visa a druga Mastercard obe su iz Raiffeisen banke... Jel može problem account jer mi je HR a kartice su BiH?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS store
« Odgovori #3 : 01. Kolovoz, 2014., 09:34 »
Evo da ti se javi još jedan kolega iz BiH, točnije Tomislavgrada :) Da, nažalost ne možeš s našim karticama, adresa na karticama ti mora biti hrvatska da možeš kupovati. Inače, ima tip iz Posušja koji prodaje PS+ i PSN bonove za OK cijene, pa ti mogu poslati broj, ja tu nabavljam, čak mu je i cijena opreme za PS4 dosta dobra

Odg: PS store
« Odgovori #4 : 01. Kolovoz, 2014., 10:41 »
Evo da ti se javi još jedan kolega iz BiH, točnije Tomislavgrada :) Da, nažalost ne možeš s našim karticama, adresa na karticama ti mora biti hrvatska da možeš kupovati. Inače, ima tip iz Posušja koji prodaje PS+ i PSN bonove za OK cijene, pa ti mogu poslati broj, ja tu nabavljam, čak mu je i cijena opreme za PS4 dosta dobra

Kaze se Duvno ;)... Znam za Elvisa iz Posušja, ma ima dobre cijene ali evo npr The last of us je kod njega 105 km, dok na storeu je 75 km.
Mnogo dodataka i dlc-ova bi htio uzeti ali ne mogu :/.

Dali ima negdje stranica gdje bi mogao platiti preko paypala a da mi oni posalju "kod" da skinem sa store-a?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS store
« Odgovori #5 : 01. Kolovoz, 2014., 13:54 »
Pa Elvis mislim da ima PSN bonove za nadoplatu, kupiš bon i uplatiš sebi na račun nekoliko bonova od 150 kuna ili koliko već :)

A možeš mu i uplatiti na račun, a da ti on pročita kod, barem je meni tako izašao u susret sa PS+ pretplatom

Odg: PS store
« Odgovori #6 : 01. Kolovoz, 2014., 15:51 »
Nije mi problem PS bonovi , kupio sam od njega za 365 dana i miran sam :)...

Problem se javlja kad kupim igru, npr kupio sam od njega BF4 standardnu verziju i sad bi htio kupiti Naval strike DLC nemam di kupiti,
tako je i sa ostalim stvarima ne samo DLC-ovima..
Kad pijemo kavu u Prodexu? :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS store
« Odgovori #7 : 01. Kolovoz, 2014., 16:12 »
Ne mislim na ps+ bonove, nego na bonove s kojima uplatiš novac na svoj račun, na ovo mislim



Dakle uneseš kod, dobiješ novac na svoj psn račun i kada kupuješ nešto sa PSN Storea ono ti skida novce s tog iznosa. Inače, imaš bonove od 150 i 350 kuna.

Ja sam ti inače prije Prodexa, na pola puta između Posušja i Tomislavgrada, pa svrati u Pizzeriju Pećina da popijemo kavu :piva:

Odg: PS store
« Odgovori #8 : 01. Kolovoz, 2014., 16:51 »
Aaa sad razumim hvala majstore :ave::ave:, zovem Elvisa odma ;)

Di dodje ta pizzerija, u Brišniku, Mesihovini? Poznajem ja taj teren dobro al tu pizzeriju neznam...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS store
« Odgovori #9 : 01. Kolovoz, 2014., 17:19 »
Nema na čemu, a imaš PM u vezi kafe ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9