HCL.HR

PS4 gašenje

  • 11 Odgovora
  • 11280 Hitova
*

LepyCK

  • n00b
  • 3
PS4 gašenje
« : 29. Prosinac, 2016., 12:32 »
Imam problem sa random gašenjem PS4. Dakle, jučer kad sam igrao BF1 plejka se zgasila sama od sebe. Nakon toga nisam je mogao upaliti jer tipka nije uopće reagirala. Ištekao sam je iz struje i ponovno uštekao i pokušao je uključiti. Tada se uključila na 1-2 sekunde i sama se ugasila. Opet sam je ištekao, ali ostavio da stoji cca pola sata, ponovno je uštekao i pokrenuo. Tada se uključila, prošla onu provjeru diska jer nije ispravno isključena, podigla sistem i normalno radila cca pola sata pa se opet isključila sama od sebe.

Plejka je stara dvije godine, model CUH-1116A i nemam više garanciju. Molim savjet što uraditi. Da li se radi o problemu sa napajanjem?

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #1 : 29. Prosinac, 2016., 12:45 »
Vise mi zvuci kao problem sa pregrijavanjem

*

LepyCK

  • n00b
  • 3
Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2016., 12:56 »
Ne bi li kod pregrijavanja plejka trebala javiti da je došlo do pregrijavanja? Čitao sam da ima zvučni signal 3 uzastopna bip-a i upali se se crveno svjetlo na signalnoj "traci" kada se pregrije.

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #3 : 29. Prosinac, 2016., 14:33 »
Meni također smrdi na pregrijavanje. Na koji način ventilatori rade? (jako tiho, bučno...)

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #4 : 29. Prosinac, 2016., 14:54 »
Rastavi konzolu i očisti od prašine vjerovatno previše prašine u te 2 godine se nakupilo na ventovima...

 

*

LepyCK

  • n00b
  • 3
Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #5 : 29. Prosinac, 2016., 15:58 »
U igrama su bili bučniji, a inače u meniju nisu. Problem je da kad je ostavim da radi, a ni ne pokrenem igru nego stoji u meniju, nakon pola sata rikne. Evo sada mi se ugasila, a ostavio sam je u rest modeu cca. sat vremena.

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #6 : 31. Prosinac, 2016., 21:03 »
Verovatno je pregrejavanje ili neki veci problem, probaj otvoriti i ocistiti prasinu unutra a ako se idalje gasi najbolje bi bilo da odneses u servis i da tamo pogledaju.

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #7 : 01. Siječanj, 2017., 11:55 »
Imo identican problem. Poiskapco sve kablove i ocistio malo ulaz od napajanja i ostavio pol sata. Poslje toga prosljakalo. Proslo nekih mjesec dana i sve radi ok.

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2017., 13:38 »
Svakih cca 2 tjedna usisam konzolu sa svih strana i nikad nije bilo problema s prašinom, pregirjavanjem i sl., a znala se igrati i po 7-8h. Tako da je moj savjet da usisavjte povremeno konzolu, odnosno mjesta gdje je ventilator, ulaz za disk itd. Prašina je uglavnom glavni pokretač problema kako na plejki tako i na drugim tehnikalijama doma koje stoje na mjestu, a ne čiste se.

*

DENNI009

  • n00b
  • 1
Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #9 : 25. Veljača, 2017., 11:59 »
Bok! Imam sličan problem ali ne sa gašenjem nego paljenjem konzole!? Naime imam ps4 kupljen prije mjesec dana i prije dva tjedna sam se prijavio na internet. Nakon toga dva dana sony radi bez problema i treći dan ga više nemogu upaliti?!! Kod svakog pokretanja moram prvo na save mode - upload softver i kad se instalira radi normalno dok ga ne ugasim i onda ponovo ispočetka. Sad nisam na internetu (ako to ima nekakve veze?) i postavio sam rest mode da se ne gasi pa sad ne moram na upload! :bonk:

Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #10 : 01. Ožujak, 2017., 08:25 »
Bok! Imam sličan problem ali ne sa gašenjem nego paljenjem konzole!? Naime imam ps4 kupljen prije mjesec dana i prije dva tjedna sam se prijavio na internet. Nakon toga dva dana sony radi bez problema i treći dan ga više nemogu upaliti?!! Kod svakog pokretanja moram prvo na save mode - upload softver i kad se instalira radi normalno dok ga ne ugasim i onda ponovo ispočetka. Sad nisam na internetu (ako to ima nekakve veze?) i postavio sam rest mode da se ne gasi pa sad ne moram na upload! :bonk:
Ako je kupljen prije mjesec dana pretpostavljam da je pod garancijom pa je najbolje nositi na servis.

*

9stefan1

  • n00b
  • 1
Odg: PS4 gašenje
« Odgovori #11 : 25. Listopad, 2017., 16:35 »
Pozdrav svima, imam problem sa Ps4. U toku igre mi izbaci disk i pise cannot continue using the aplication nekada se moze desiti da izbaci disk posle 20min min ili posle 2sata. Ocistio sam i stavio mi je lik termalnu pastu novu i bolje radi ali opet se desava, tako da vise nisam siguran da li je pregrejavanje. Ili se desi da zavrsim sa igrom i hocu da ubacim drugu cim se priblizim tasteru eject izbaci disk i ode u rest mode. Koliko sam video igre sa harda rade normalno ne gasi se i slicno, da li je mozda problem u laseru ili mozda moze da ima veze sa strujom posto mi je 4-5 stvari uključeno u dve rupe sa nastavcima. Hvala unapred pozdrav

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9