HCL.HR

ps4 ili x-box

  • 13 Odgovora
  • 5193 Hitova
*

gogy4

  • *
  • 23
ps4 ili x-box
« : 30. Svibanj, 2016., 23:14 »
e ovako namjeravam kupiti ps4 ali cuo sam da, je dosta bucna i da se grije vise od x-box-a, naravno cuo sam da je konkurent dosta tisi i hladniji u gamingu pa me zanima misljenje vlasnika obje konzole koje su prednosti a koje mane,ne zelim nikog da uvrjedim posto ps obozavam ali ako je ovo gore istina onda bi razmislio o alternativi pa ajde vlasnici konzola nabacite koji komentar u smislu kvaliteta o izgledu necu da pricam posto je ps4 puno zgodniji ali me zanima malo i tehnicka str. :faca:

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #1 : 30. Svibanj, 2016., 23:22 »
PS4 se zna zagrijat, al ja još nisam čuo da je nekome crkla, ovi noviji modeli rade sasvim normalno.

Ja bih ti preporučio da pričekaš i uzmeš PS4 NEO (ili kako god će se već zvat). Sony će ga vjerojatno najavit sad na E3 sajmu, trebala bi doć na jesen.
To je dakle PS4 konzola, ali sa boljim hardverom, igre na toj konzoli će imat nešto bolje performanse.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #2 : 31. Svibanj, 2016., 10:29 »
Ne grije se ps4 toliko baš niti je pretjerano bučan. Pogledaj po netu imaš mjerenja. Nešto je ps topliji (nekoliko stupnjeva) iz razloga što mu je power brick unutra. Tehnički je superiornija konzola a o dizajnu ne treba ni pričati. Plus za xbone kontroler ti trebaju baterije 😂😂 Već je općepoznato da je ms fejlo sa xboneom (pogledaj samo broj prodanih konzola)

No kao što čovjek kaže, pričekaj e3, pa ako najave psneo bolje njega uzmi.
« Zadnja izmjena: 31. Svibanj, 2016., 10:36 fez »

Sta kupiti PS4 ili XOne
« Odgovori #3 : 18. Lipanj, 2016., 17:17 »
Kao sto i sam naslov kaze nemogu se odluciti sta da kupim a bas se i ne razumijem u konzole pa ako neko moze da mi pomogne sta je bolje da kupim :D

Odg: Sta kupiti PS4 ili XOne
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2016., 17:49 »
Kao sto i sam naslov kaze nemogu se odluciti sta da kupim a bas se i ne razumijem u konzole pa ako neko moze da mi pomogne sta je bolje da kupim :D
Kupi PS4, možeš prodavati i razmjenjivati igre jer u Hrvatskoj puno više ljudi ima PS4.
PS4 je dosta jači od xboxa, xbox vrti većinu igara u 900p, a PS4 u 1080p.
PS4 ima u sebi napajanje, manji je i lakši (xbox one s ima u sebi napajanje, manji je).
PS4 ima bolje ekskluzive, sve ekskluzive xboxa možeš igrati na win10 PC-u.
PS4 možeš na njuškalu kupiti za 1800kn kao ja.

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #5 : 18. Lipanj, 2016., 20:42 »
Vidi sam, ali sacekaj tacno da vidis kad izlazi neo pa se odluci sta i kako.

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #6 : 18. Lipanj, 2016., 21:11 »
Ja osobno preferiram PS jer mi se svida sucelje i nekako sam naviknut na konzolu. Sto se tice brujanja, ja sam kupio sa svojim braticem u isto vrijeme PS4, on svoj, ja svoj. Jedina je razlika u boji. Meni se apsolutno nikad ne cuje jako, jedino kada je ljeto, i to nakon 2 sata igranja iste igre se cuje malo glasnije, ali naravno, opet nije glasno, kao racunalo kada sam na desktopu. Kod bratica je prica drugacija, kod njega bruji kao lud, ja doslovno ne cujem njega sta mi govori kad stojim metar od njega koliko mu glasno bruji. On svoju konzolu redovno cisti jer je opsjednut sa prasinom, ali i dalje mu bruji nenormalno. Sto se tice xboxa, nemam iskustva sa time.

Šta je bolje za kupiti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #7 : 24. Lipanj, 2016., 11:08 »
Molim pomoc sta da izaberem
Dimas

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #8 : 24. Lipanj, 2016., 11:16 »
jeste maloumni, pročitaj zadnjih par postova

Preporuka konzole
« Odgovori #9 : 09. Kolovoz, 2016., 07:19 »
Ne. Nisam prešao u konzolase,ali oduvijek sam igrao i na pcu i na konzoli :ementaler: pa zato pitam da kupim PS4 ili XOne? Želio bih znati koji ima bolji hardver za bolju cijenu (tj. koji je isplativiji). PS NEO ili Xbox Scorpio mi ne dolaze u obzir zbog cijene. :ne:
I'm simple. Simply complicated.

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #10 : 09. Kolovoz, 2016., 07:42 »
Smijesna i nebitna rasprava - PS ima izvrsnu podrsku, puno igara rabljenih po pristojnoj cijeni i sve ostalo!
Xbox je mozda konkurentan samo u Americi - a vise nije niti tamo

Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #11 : 09. Kolovoz, 2016., 11:08 »
Daj bre nema dvoumljenja niti malo tu,PS4 obavezno uzmi,jača je konzola dosta i ljepša,pogledaj na YT testove igrica i vidjećeš da PS4 sjajno parira PC-u dok XBO vidno zaostaje za PC-em i PS4.Ali ipak kad već uzimaš savjetujem ti da sačekaš PS4 Neo,jer će tada vjerovatno PS4 cjena pasti a Neo ne bi trebao biti puno skuplji od sadašnje cjene PS4 pa onda možeš ići i na njega.Vjeruj mi ja sam gledao dosta testova i PS je vidno nadmoćnija konzola.

*

Ogi58

  • n00b
  • 1
Kupovina Ps4
« Odgovori #12 : 13. Listopad, 2016., 22:21 »
Postavili ste na forumu xbox one vs ps4.Posle ste napisali kako je sada akcija u Hrvatskoj i kosta 600 kuna.Da li moze da se poruci iz Srbije i dokle traje ta alcija :clap:

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: ps4 ili x-box
« Odgovori #13 : 14. Listopad, 2016., 10:10 »
To ti je samo uz t-com ugovor i pretplatu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9