HCL.HR

PS4 kontroler

  • 30 Odgovora
  • 20047 Hitova
Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #15 : 04. Studeni, 2016., 13:38 »
Da, nema auto charge  :kava:

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #16 : 07. Studeni, 2016., 09:01 »
Ja planiram kupiti PS4 ali ne znam kako funkcionira to sa DS4. Potrebno ga je puniti? Kako?

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #17 : 07. Studeni, 2016., 09:35 »
Ja planiram kupiti PS4 ali ne znam kako funkcionira to sa DS4. Potrebno ga je puniti? Kako?

USB kablom. Jednog dobis uz konzolu, ali nisu ni skupi ako ti ih treba vise, jedno 10-15 kn. To su ti znaci bezicni kontroleri sa integriranom baterijom. Traje jedno 10ak sati (otprilike), dovoljno za solidan dan gejminga, a onda ga preko noci spojis na konzolu (moze i PC) da se puni za sutra. I dalje ga mozes koristiti i igrat nesto dok se puni, tak da nije bed cak i ak ti baterija cvili tokom igre.

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #18 : 07. Studeni, 2016., 09:41 »
Ja planiram kupiti PS4 ali ne znam kako funkcionira to sa DS4. Potrebno ga je puniti? Kako?

USB kablom. Jednog dobis uz konzolu, ali nisu ni skupi ako ti ih treba vise, jedno 10-15 kn. To su ti znaci bezicni kontroleri sa integriranom baterijom. Traje jedno 10ak sati (otprilike), dovoljno za solidan dan gejminga, a onda ga preko noci spojis na konzolu (moze i PC) da se puni za sutra. I dalje ga mozes koristiti i igrat nesto dok se puni, tak da nije bed cak i ak ti baterija cvili tokom igre.
Hvala puno

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #19 : 07. Studeni, 2016., 12:20 »
A možeš puniti i na punjaču od mobitela, tako ja uvijek punim. Nema smisla imat konzolu u stand by modu samo da se DS4 puni. Samo meni traje 6+ sati, nikako 10  :ne: i mali savjet za očuvanje baterije, smanji si svjetlinu na DS4, imaš opciju pod settings. A najbolja opcija je imati dva kontrolera, jedan se koristi, a drugi puni  :thumbs:

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #20 : 07. Studeni, 2016., 12:50 »
A možeš puniti i na punjaču od mobitela, tako ja uvijek punim. Nema smisla imat konzolu u stand by modu samo da se DS4 puni. Samo meni traje 6+ sati, nikako 10  :ne: i mali savjet za očuvanje baterije, smanji si svjetlinu na DS4, imaš opciju pod settings. A najbolja opcija je imati dva kontrolera, jedan se koristi, a drugi puni  :thumbs:
Nužno je imat PS na standby-u da se puni?

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #21 : 07. Studeni, 2016., 14:47 »
Mora biti upaljen ili na stand by da bi se DS punio. Ili ta opcija ili punjač od mobitela. Ja preferiram punjač  :ave:

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #22 : 08. Studeni, 2016., 10:22 »
Eh, ja svoj PS4 nikad ne gasim, uvijek rest mode, genijalna stvar. Puni kontroler, polako skida igre i patcheve, i k tome sam jos u sekundi nazad u igri kad ga upalim. Gasim ga u potpunosti samo kad ga selim, i nikad problema. Najbolji feature PS4.

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #23 : 21. Studeni, 2016., 02:10 »
Mora biti upaljen ili na stand by da bi se DS punio. Ili ta opcija ili punjač od mobitela. Ja preferiram punjač  :ave:
Citao sam na nekim drugim forumima da se desavalo kada se puni preko punjaca od mobitela da se moze pregrijati i da crkne baterija??

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #24 : 21. Studeni, 2016., 09:30 »
Probao tko DS4 na PC? Meni u jednoj igri reagira (ali su kontrole pobrkane), a u drugoj kao da nije uboden.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #25 : 21. Studeni, 2016., 09:32 »
Kad je izašao PS4 kod nas, od tog dana punim na punjaču,znači već skoro 2 godine. Moguće da je ljudima bio problem u bateriji i da su ga punili preko plejke opet bi im crkla. Ni u jednom trenutku, ni jedan DS4 (imam 2) nije na osjet bio ni topal/topli, a kamoli vruć da se pregrije. A savki dan se puni barem jedan kontroler, jer se dosta igra u mom domu. I opet moraš gledati kako se netko odnosi prema svojim stvarima, možda je koji od njih završio na podu više puta, ja znam da moji nisu. Nije da te itko sili, samo meni je tako puno praktičnije, čak si i slušalice punim preko punjača. Ja nemam nikakvih problema s time, čak bih si i X1 kontorler punio tako da nema AA baterije  :fpalm: Uvijek možeš puniti ili dok ti je konzola u standby modu ili dok igraš  :thumbs:

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #26 : 21. Studeni, 2016., 18:47 »
Kad je izašao PS4 kod nas, od tog dana punim na punjaču,znači već skoro 2 godine. Moguće da je ljudima bio problem u bateriji i da su ga punili preko plejke opet bi im crkla. Ni u jednom trenutku, ni jedan DS4 (imam 2) nije na osjet bio ni topal/topli, a kamoli vruć da se pregrije. A savki dan se puni barem jedan kontroler, jer se dosta igra u mom domu. I opet moraš gledati kako se netko odnosi prema svojim stvarima, možda je koji od njih završio na podu više puta, ja znam da moji nisu. Nije da te itko sili, samo meni je tako puno praktičnije, čak si i slušalice punim preko punjača. Ja nemam nikakvih problema s time, čak bih si i X1 kontorler punio tako da nema AA baterije  :fpalm: Uvijek možeš puniti ili dok ti je konzola u standby modu ili dok igraš  :thumbs:
Punim ga preko konzole dok je u standby modu. Vec mi palo na pamet ajde reko da vidim sta kazu za punjenje preko punjaca.
E sad, kod njega pise da mu je punjac od Galaxy S6, to su oni za brzo punjenje, jedino da mu DS4 nije uzimao previse struje, jer ipak nije "pametan" kao smartphone pa da zna koliko mu treba struje. :D
Uglavnom, hvala ti. Ziv bio. :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #27 : 21. Studeni, 2016., 19:40 »
I ja ga punim preko normalog punjaca od moba, dakle obicni a ne brzi punjac kao sto je npr kod Galaxy S6.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #28 : 09. Prosinac, 2016., 17:34 »
« Zadnja izmjena: 09. Prosinac, 2016., 17:44 ps4gamerandkpop »

Odg: PS4 kontroler
« Odgovori #29 : 02. Siječanj, 2017., 14:48 »
Kak cistite prasinu koja se nakupi u gljivicama na DS4? Jer mi je gljivica pocela malo zapinjati. Nejde vise onako glatko

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9