HCL.HR

PS4 : No signal problem

  • 6 Odgovora
  • 7389 Hitova
PS4 : No signal problem
« : 03. Svibanj, 2014., 11:21 »
Ovako imam problem sa mojom Ps4 konzolom...

Ps4 mi radi na mojem Acer hd monitoru preko Dvi to hdmi kabla,a kada ga pokusam spojiti na Sony Bravia Full Hd tv izbacuje mi problem no signal ... isto tako i na LG full hd tv-u.
Probao sam sa updateom oba dva tva nikakav pomak, promijenio sam 3 hdmi kabla nista probao sam preko safe moda na ps4 nista i dalje nemam signala...Samo da napomenem da je ps4 prvobitno radio na istim tim televizorima i odjedanput samo je prestao i neznam sta da radim...

U cemu je problem ? Da li se tko susreo sa ovime , postoji li rijesenje?
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS4 : No signal problem
« Odgovori #1 : 03. Svibanj, 2014., 12:41 »
Radi li ti sada i dalje na ovom monitoru? Ako ne, otišao ti je vjerojatno HDMI izlaz na PS4 :(

PS4 : No signal problem
« Odgovori #2 : 03. Svibanj, 2014., 15:24 »
radi na monitoru ulaz je dobar lijepo sjeda i obicni hdmi i ovaj hdmi to dvi na monitoru radi ... :S


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS4 : No signal problem
« Odgovori #3 : 03. Svibanj, 2014., 15:39 »
Probao isključiti PS4 dok je HDMI kabel u TV-u pa ga ponovno pokrenuti? Odabrao dobar HDMI izlaz na TV-u (ako ti TV ima više HDMI ulaza)?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS4 : No signal problem
« Odgovori #4 : 03. Svibanj, 2014., 17:20 »
Ugasi konzolu, onda ju pali tipkom na njoj (a ne na gamepadu) i drzi dugo dok ne cujes drugi BIP.
Nakon toga pomocu kabela spoji gamepad i stisni PS tipku, tada ce ti se pojavit meni i odaberi video settings ili tako nekako pa stavi na default ili koja vec opcija ima.
Nezanm tocno jer sam  ovo koristio samo za rebuld database kad mi nije htio sinkat trofeje....
To inace safe mode u kojem je mogu rijesit vecinu problema sa konzolom :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PS4 : No signal problem
« Odgovori #5 : 03. Svibanj, 2014., 18:53 »
Safe mod sam vec pokusavao jednostavno i dalje no signal ... Probao sam sve hdmi ulaze , gasenje iz struje uredaje pa ponovno paljenje isto nista....
Ocajan sam vec 2 dana ...
Sutra idem do frenda probat mozda uspije na njegovom tv-u


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS4 : No signal problem
« Odgovori #6 : 03. Svibanj, 2014., 19:10 »
Safe mod sam vec pokusavao jednostavno i dalje no signal ... Probao sam sve hdmi ulaze , gasenje iz struje uredaje pa ponovno paljenje isto nista....
Ocajan sam vec 2 dana ...
Sutra idem do frenda probat mozda uspije na njegovom tv-u


Sent from my iPhone using Tapatalk

A probaj onda restorat konzolu nanovo (da instaliras FW nanovo), prije toga si bekapiraj sejvove.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9