HCL.HR

PS4 placanje mobitelom

  • 9 Odgovora
  • 5145 Hitova
*

EnesFisev

  • n00b
  • 3
PS4 placanje mobitelom
« : 31. Kolovoz, 2016., 23:17 »
Pozdrav svima, znam da se prije moglo plaćati mobitelom na ps store-u pa me zanima može li se sada i ako može kako?

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #1 : 01. Rujan, 2016., 08:15 »
Kako se moglo plaćati mobitelom prije? Koliko ja znam, ta funkcija je dostupna samo britancima, i moras imati mobitel registriran njihovom poslužitelju. Btw ovu temu smo već negdje imali ako me sjecanje sluzi.

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #2 : 11. Rujan, 2016., 16:35 »
nemogu naći pa ću ovdje pitati, sorry admini.

Ovako imam jednu veliku nepoznanicu...... radi se o sljedećem, imam u postavkama postavljenu karticu i stavio sam da mi svaki mijesec skine pretplatu za PS+.
Zasada je sve bilo ok do prije 3 dana točnije 8.9. kada mi je nekim čudom skinuto sa kartice ravno 549,00kn. Ne znam kako se to desilo, ima li tko kakvu ideju? Zašto?
Uglavnom za svaku kupovinu mi traži pass, tako da ne znam kako su mogli uzeti novce sami?


Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #3 : 11. Rujan, 2016., 18:21 »
još jedno pitanjce, ako imate ovo uplajeno tj u postavkama na YES (Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content) onda Pobnavlja pretplatu i može uzeti novce za igre u pre-orderu ako ih stavim u košaricu?
jeli to točno ilil sam u krivu?

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #4 : 11. Rujan, 2016., 19:26 »
Uzima ti novce za sve što kupiš i plaća pretplatu. Točno.

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #5 : 12. Rujan, 2016., 05:57 »
ok, ali problem je u tome što je on meni skinuo 549,00 kn za neznam što

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #6 : 12. Rujan, 2016., 08:25 »
Zar ti nije u mail dosla neka vrsta potvrde o kupljenom proizovodu? Ta cifra od 550kn mi izgleda kao da se radi o nekoj brand new igri ili preorderu necega sto si upiknuo u storeu.

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #7 : 12. Rujan, 2016., 08:45 »
Predpostavljam da nisi malo dijete i da ne bih bez veze kliknio na "buy now". Na mejlu ti piše što si kupio ili u Libraryu.

Nadam se da nas ne trolaš, jer bi to bilo  :fpalm:

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #8 : 12. Rujan, 2016., 09:44 »
da piše da sam dodao lovu na wallet!!!!!!

najgore što nisam ni bio doma kada sam dobio potvrdu na mail, ni ja ni žena ni mali...... :ne:

dopisujem se i sa sony centrom pa da vidim što će oni reći, ali ovo što vi govorite je moguće za neki pre order da je možda mali kliknuo možda dan-dva prije, ali kako da vidim da li je on stisnuo nešto, kako da provijerim dali je pre-order?

Odg: PS4 placanje mobitelom
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2016., 07:49 »
Nemoras nuzno biti doma pred konzolom za takve stvari. PSN je dostupan i online preko browsera kroz PC, pa mozes bilo gdje bilo kad nesto kupiti. PS4 ti cak u tom slucaju moze odma i poceti skidati igru doma na tvojoj konzoli ako si recimo, neznam, na poslu bio dok si online kupio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9