HCL.HR

PS4 racun

  • 4 Odgovora
  • 3834 Hitova
PS4 racun
« : 18. Veljača, 2017., 22:33 »
Ljudi zanima me kad bi prodao svoj ps4 i ne bi obrisao podatke s njega,da li bi osoba kojoj sam bi ga prodao mogla koristiti moj ps4 racun s svim digitalnim igricama na njemu?PS4 mi ima upaljen auto login.Zelim ga uskoro prodati jer otkako sam kupio novi pc ps4 samo skuplja prasinu ,a racun ima dosta igrica sto od ps plusa sto od saleova.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: PS4 racun
« Odgovori #1 : 19. Veljača, 2017., 00:34 »
Ako imate auto login, lako moguce da ce novi vlasnik imati pritup, tako da ako uklonite svoj racun sa ps4 konzole, sve dok novi vlasnik nema pristup vasoj sifri,  nema nikakav pristup vasem PSN racunu.

Odg: PS4 racun
« Odgovori #2 : 19. Veljača, 2017., 09:20 »
E super hvala znaci imat ce novi vlasnik auto login.Samo trebam maknuti credit card information i to je to onda

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PS4 racun
« Odgovori #3 : 19. Veljača, 2017., 10:09 »
Ako ukloniš svoj račun, onda si uklonio i pristup igrama. Tvoj PSN račun je vezan uz tvoj mail i naravno br kreditne kartice. Ako nekome daješ svoj račun onda morate prvo promijeniti broj kartice, ali moraš se odreći svog e-mail accounta. Tko će ti kupiti konzolu s igrama, samo da prvi put dok nešto zašteka sa PSN-om se više nikad nemože ulogirati. Meni je isto na auto sign al tu i tamo me traži da se ponovno ulogiram. Stoga mora biti prisutna i šifra. Neka me netko ispravi ako sam u krivu  :kava:

Odg: PS4 racun
« Odgovori #4 : 19. Veljača, 2017., 16:20 »
Dovoljno je da se log out-as sa svog PSN profila da osoba nema nikakav pristup tvome profilu i ostalim stvarima.Najsigurnije je da izbrišeš svoj profil.  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9