HCL.HR

Ps4 zvuk

  • 8 Odgovora
  • 5895 Hitova
*

RoXoX

  • n00b
  • 4
Ps4 zvuk
« : 12. Rujan, 2015., 15:35 »
Ne čuje se to mnogo ali kada bi se približio konzoli, tamo gdje su usb portovi ili ps4 logo čuje se zvuk kao zujanje. Nova je konzola pa u čemu bi mogao biti problem ili je to čak normalno?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #1 : 12. Rujan, 2015., 17:55 »
Pozdrav i dobro došao na forum.

Za početak malo detaljnije opiši taj zvuk i promjeni naslov teme kako bi ljudima bilo jasno što te uopće brine.
Ps4 zvuk može biti 101 stvar, slabo čuješ zvuk na TVu, čuješ neki bip jer se PS neće upaliti i itd. Ljudi ne mogu čitati misli pa se ipak moraš malo poruditi i napisati detaljnije.

Taj zvuk koji čuješ je visokog intenziteta ili ne? Čuje li se zvuk stalno i dok je ps4 ugašen ili samo kada radi?
Čuje li se isključivo kada je disk unutra ili se čuje i bez diska?

Malo pobliže i detaljnije objasni kako bi dobio pravi odgovor.

*

RoXoX

  • n00b
  • 4
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #2 : 12. Rujan, 2015., 19:34 »
Malo sam gledao na ostalim stranicama i skuzio sam da taj zvuk ipak dolazi iz ventilatora. Čuje se sa svih strana gdje su i ventilatori. Zvuk se ne čuje mnogo i samo se pojavi kada igram igre. Ne znam kako bi opisao ali zvuci kao "buzzing sound".

Ali uglavnom možda je to ipak ono kad si mnogo pažljiv kad nesto tek nabaviš i misliš sve je problem.

Sad da li vi čujete još nešto kod ventilatora osim onog suma pozadi?

*

BvLGARI

  • n00b
  • 3
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #3 : 19. Travanj, 2017., 14:16 »
Imam mali problem. Prije dva dana ne mogu pojačavati i stišavati zvuk na PS4. Pokušao sam restartati konzolu,i dalje ništa. Na TV-u sa pojačavanjem nemam problem. Čak sam na podešavanju TV resetirao zvuk,ali i dalje na PS4 nema promjene.

Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #4 : 19. Travanj, 2017., 14:47 »
Ponovo ustekaj hdmi kabel,zna mi se to nekad dogodit,samo ga prebacim na hdmi 2 ili ponovo u keca i zvuk se vrati.

*

BvLGARI

  • n00b
  • 3
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #5 : 19. Travanj, 2017., 14:54 »
Probao ,ali se ništa ne dešava. Inače ja zvuk imam,ali samo se ne može smanjiti niti pojačati.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #6 : 19. Travanj, 2017., 15:15 »
Gdje se ne može smanjit? Na TV-u igraš ili na Monitoru?

EDIT: Zab ja da si nap da igraš na TV-u. :D Nego kako ne možeš smanjit? Definiraj malo to.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

BvLGARI

  • n00b
  • 3
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #7 : 19. Travanj, 2017., 15:26 »
ne mogu pojacati ili stisati preko daljinskog od TV-a. Npr. ako je zvuk pre slab ili pre jak. Do prije dva dana nisam imao taj problem. sve mi je uredno spojeno. resetirao sam i postavke zvuka na samom TV-u,ali problem je i dalje isti. Npr. ako je razina zvuka na TV-u 4-5 glasnoce, takav mi je zvuk onda i na PS4 i vise ga ne mogu mjenjati.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Ps4 zvuk
« Odgovori #8 : 19. Travanj, 2017., 15:52 »
Probaj drugi HDMI kabal.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9