HCL.HR

Anketa

Sta kupiti

NBA 2K15
0 (0%)
Far Cry 4
3 (100%)

Ukupno Glasova: 3

Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41

  • 5 Odgovora
  • 2648 Hitova
Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« : 22. Ožujak, 2016., 11:14 »
Posto uskoro kupujem PS4 a našao sam sa dvije igre po izboru.Sad hocu da uzmem i treću igra a dvoumim se između 2K15 i FC4.Obje igre su mi odlične i igrao sam obje(NBA na PC a FC na PS3)i ne znam koju bih uzeo i jedna i druga ima svoje čari.Ali nekako izgleda kao da ce mi 2K15 duže trajati posto sam igrao na PC i zarazno je a s druge strane FC mi je isto neodoljiv i strašno bih ga volio isto kupiti.Sta mislite sta bi uzeo i sta je vama bolje to jest uz koju ste vise bili zadovoljni i zabavljeni?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« Odgovori #1 : 22. Ožujak, 2016., 11:22 »
Ja sam jučer uzeo Far Cry 4 i moram priznati da na PS4 izgleda impresivno.
Sebi kupuješ i znaš šta voliš, npr. ja bih prije uzeo NBA, međutim odlučio sam sačekati nove naslove pa uzeti NBA 2k17 i FIFA 17.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« Odgovori #2 : 22. Ožujak, 2016., 12:24 »
Jednostavno otiđi na YouTube pogledaj pokoji gameplay ili recenziju i vidi koja ti se igra više sviđa.
Po mome mišljenju obe igre su brutalno dobre,ali ja bi rađe uzeo NBA 2K15,jer na PS-u najviše volim igrati sportske igre i utrke.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« Odgovori #3 : 22. Ožujak, 2016., 19:42 »
Ma igrao sam obje igre(NBA na PC sam imao a FC na PS3)i znam da su obje brutalno dobre ali znam da ako uzmem jednu da ću izgubiti dosta od ove druge.Ali opet mislim da bi vise igrao NBA jer FC prođem i to je to jer MP mi nije nešto a NBA sa online i karijerom mogu igrati u nedogled.

Odg: Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« Odgovori #4 : 25. Ožujak, 2016., 21:22 »
Zašto ne bi uzeo NBA 2K16, dakle noviju verziju? Sada su ti odlične akcije na PS storu, NBA 2k16 ti je 269 kn, dok je 2k15 i dalje 499. Inače, pratim već tjednima i mjesecima NBA 2k16 na nekoliko stranica, čekajući neki popust da si je i ja piknem, međutim, nigdje nisam našao ispod 400kn, tako da je ova ponuda na PS storu jako dobra i da nisam već piknuo par igara koje su sad na akciji, vjerojatno bi uzeo NBA.


Što se tiče Far Cry-a 4, imam je na PS4 i mogu ti reći da je igra dobra, grafički vrlo lijepa i sadržajna, ali ne odskače baš od FC3, iako se radi o novijem nastavku serijala. Priča i karakterizacija samog glavnog liga su u FC3 puno bolje odrađene, kao i glavni negativac u FC3 (onaj Vaas) i samim time je priča u FC3 zanimljivija. Ajmo reć, očekivao sam veći pomak u odnosu na FC3. Ipak, smatram da ti se isplati zaigrati FC4, ali ja osobno ne bih dao više od 269 kn za njega, koliko je sad na PS storu i to mi je onako debelo gornja granica. Osobno sam ga kupio u 11 mjesecu, kada je bio oko 150-200 kn (ne sjećam se točno), isto na PS Storu i to mi je nekako najrealnija cijena.

Odg: Sta kupiti:Far Cry 4 ili NBA 2K15 za PS41
« Odgovori #5 : 26. Ožujak, 2016., 14:07 »
Pa jos uvijek mi nije stigao PS4 pa razmišljam o prvim igrama i NBA mislim da ce mi vise trajati i biti zabavniji jednostavno sportska igra je sportska igra uvijek ima mjesta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9