HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393514 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #585 : 01. Ožujak, 2017., 22:46 »
Evo tek sada vidim da si i tu komentirao.. Mislim da cu ga i ja odigrat jednom, al ne uskoro.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #586 : 04. Ožujak, 2017., 15:48 »
Sniper elite 4
Likovi naprave igre o otvaranju glava sniperom a glavni lik nije Simo Hayha...

Ostatak serijala sam preskocio,ovo mi je slucajno palo pod sake pa reko ajde da probam.
Presao sam 3 misije i igra je za sada ok.

Malo je trebalo proci vremena da pohvatam neke gameplay mehanike a tek tada je igra postala zanimljivija.
Grafika nista posebno,animacije lose,prica glupa,likovi bezze.Al nekako se to moze pregrmit.

U igri se moze izazivat teski kaos,sto nisam htio,planirao sam svaku misiju obavljat sto skriveniji,eventualno prosut mozak samo zadanim metama al to ovdje ne pije vode.Pretesko je,jednostavno da bi se od tocke a do tocke b na mapi stiglo mora se ubijat malo vise.

Xp se dobiva izazivanjem kaosa,rjesavanjem zadataka,al nisam ih utrosio ni u sta,mozda sam falio gdje se radi upgrade vjestina.

Leveli su dosta veliki i dobro uradjeni s milion nekakvih gluposti za pokupit,dodatnih zadataka pa se ima smisla malo istrazivat cijelu mapu a ne odmah na glavne ciljeve jurit.

Krene se s masom opreme al iskreno nista osim puske nisam koristio,mozda jednom dva puta pistolj i to je to.
Bolju opremu pokupim od svaba jer ovaj startni sniper je klosarski jako mal zoom.

Svabe su glupe,raznesem kamion pobijem 5 vojnika,dvojica udaljena 10 metara od mjesta dogadjaja ladno nastavljaju patrolirat kao da se nista nije dogodilo :) Ajde dobro sto se ponekad kad vide da sam im frendu raznjeo mozak razbjeze i posakrivaju vristeci sniper :) to ne dosadi al ona death cam je postala smor,totalno sam ugasio tu glupost.

Al na stranu sve od mene definitivno prolazna ocjena, prelazim je do kraja a onda cu pokusat smireniji puno puno pazljiviji pristup da pokusam dogurat stealth do maximuma,cisto da vidim da li se moze.
Iskreno sam se pozelio ww2 tematike,pa je sjela ko kec na desetku.

« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2017., 16:31 dilo_trasul »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #587 : 10. Ožujak, 2017., 16:16 »
Presao snipera,zadovoljan sam,stvarno solidna igra.
Kako se jos nisam zasitio ide jos jedan prelaz na najvecoj tezini jer me bas zanima na sta ce to licit.
Na normal je prelagana,nije izazov,a nekako mi se jos igra pa sad kad sam pohvatao mehanike igre idem pokusat na najvecoj tezini.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #588 : 12. Ožujak, 2017., 11:44 »
The Witcher 3 napokon došao na red  :clap: , fantastična igra kao što sam i očekivao.   :faca:

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #589 : 17. Ožujak, 2017., 19:48 »
Tropico,solidna strategijica

*

Wanderer_92

  • n00b
  • 3
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #590 : 21. Ožujak, 2017., 17:42 »
Trenutno The Last of Us Remastered na grounded  ;) Odlicno iskustvo, na samom kraju sam i ne zalim. Inace Battlefield 1, dosta sam online pa ako netko takoder igra nek me samo doda :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #591 : 21. Ožujak, 2017., 20:44 »
Batman Arkham knight

Igru je najjednostavnije opisat kao prosla tri nastavka na steroidima :)

Grafika je meni odlicna,grad izgleda super,borba vrhunska iako igram na hard pa nekad stvarno zna zajebano bit,zanimljivije je jer sada puno pazljivije gledam koji upgrade napravit jer znam da ce iduca borba bit jos gadnija.

Grad je velik i nakrcan budalama pa ne izgleda prazno kao u proslim igrama,znam sat vremena samo bezze letit promatrat ulice jer grad izgleda fantasticno i ima pristojnu atmosferu.

Negativci na nivou kao u uvijek,batman mi je uvijek imao nekako najzanimljivije protivnike.Pinguin,two face,stvarno zivotopisni likovi.

Main story zanimljiv,svega od gameplaya tu ima,istrazivanja,sore,mini igara,batmobile koji iako u free romu odlican kad moram unistavat dronove smuci mi se.Al ono ganjanje apc-ova po gradu mi je vrh pa nije batmobile ni toliko los :)

Sidequestovi nista novo,manje vise preslika svega iz city-a jedino one pizdarije oko arkhamove vojske,od tornjeva,bombi,malo smori nakon nekog vremena al sta ces.

Sve u svemu dobra igra,zanimljiva,al meni je arkham asylum jos uvijek najbolja igra.

Prvi prelaz sam pozurio pa sam mislio sad kad se udubim u igru da ce mi masu postat bolja al nije.Asylum mi je jos uvijek najbolji naslov od rockstedy-eve trilogije i nesretnog originsa,sad se ne mogu sjetit tko je njega radio.
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2017., 20:47 dilo_trasul »

*

Adeiss24

  • n00b
  • 1
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #592 : 22. Ožujak, 2017., 21:57 »
Trenutno The Warriors i uzivam u klasiku :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #593 : 24. Ožujak, 2017., 20:24 »
Horizon Zero Dawn
-Odigrao prvih sat vremena. Igra izgleda prekrasno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #594 : 27. Ožujak, 2017., 20:46 »
Ratchet & Clank



Nikad nisam na nijednom forumu ušao nikad u Ratchet & Clank temu o nijednoj igri.
Nikad nisam vidio gameplay ove igre a da sam se zainteresirao za istu. Ama baš ništa nisam znao o ovoj igri.
Frend mi za zamjenu je posudio i nakon uvodnih dva sata mogu reć da će mi igra biti vjerojatno jedna od najboljih PS4 igara.

Grafika, humor, level design, igrivost, atmosfera; čista desetka, ovakve igretine prodaju PS4 sistem.


*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #595 : 28. Ožujak, 2017., 04:21 »
Dosta toga sam propustio, MGS V, MadMax-a kojeg sam uvijek zaobilazio no vidim da je dobio jako dobre kritike na ovom portalu pa bi odigrao i njega, The Last of us mnogi hvale pa probao bi i njega, takodjer sam planiram jos jednom prijeci   Laru definitiv Edition, Witchera-a ali nazalost nemam vremena a nisam jos ni kupio ME:andromeda i na sva usta hvaljeni Horizon. Ove godine brdo igara  za plejku ali ne mos sve stici.Trenutno perem FC primal, jako dobro napravljen.Jednostavno nemogu igrati vise igara odjednom jer to mi je ono...bezze...izgubis orijentir gdje,sta,kako mada nekima i takvo plejanje odgovora
« Zadnja izmjena: 28. Ožujak, 2017., 10:59 Ministry of Sound »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #596 : 29. Ožujak, 2017., 15:54 »
Ratchet & Clank

(Klikni za pregled slike.)

Nikad nisam na nijednom forumu ušao nikad u Ratchet & Clank temu o nijednoj igri.
Nikad nisam vidio gameplay ove igre a da sam se zainteresirao za istu. Ama baš ništa nisam znao o ovoj igri.
Frend mi za zamjenu je posudio i nakon uvodnih dva sata mogu reć da će mi igra biti vjerojatno jedna od najboljih PS4 igara.

Grafika, humor, level design, igrivost, atmosfera; čista desetka, ovakve igretine prodaju PS4 sistem.



Ja sam ju odigrao u skoro jednom danu, mislim da mi je ostao jedan nivo za slj dan ili tako nesto...ugl, nisam se mogao odvojit, a krenuo sam samo malo vidit kakva je igra pa cu kao jedan drugi dan odigrat :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #597 : 05. Travanj, 2017., 09:11 »
Battlefield 1,SP kampanja je ok,iako sam ocekivao masovne bitke toga u igri u nije bilo,jedino je ona prva epizoda brutalno uradjena,rovovi,blato i te seme.

Ostali leveli genericni fps,tagovanje protivnika mi je uzas,stealth je polu prolazan,oruzja prilagodjena MP-u al s njima sam sasvim zadovoljan.
Na normal sam je presao kroz 5 sati,ostaje jos jedan prelaz na hard.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #598 : 05. Travanj, 2017., 20:55 »
BF 1 , Fifu 17 , Re7 taman završio ( bolesna igra :D ) i NFS trenutno..
ak neko oce nešt online igrat dodajte mee

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #599 : 07. Travanj, 2017., 19:49 »
Wolfenstein: The Old Blood

- lani odigrao Wolfen: The new order, sada počeo ovu. Odlične su igre. Grafički jako dobre, gameplay i napucavanje isto.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9