HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 392338 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #645 : 26. Lipanj, 2017., 22:16 »
Počeo sam igrati Star Wars Battlefront i Titanfall 2. I sad koliko god da volim tematiku Star Warsa drago mi je da sam za tu igru dao samo 74 kn iako mislim da je i to previše. Znam da je već puno puta napisano, al igra mi djeluje isprazno za poludit. Znao sam da nema single, al da će mi biti toliko dosadno napucavanje u multyju nisam očekivao. Dok s druge strane, nikako nisam htio kupiti Titanfall 2 misleć kako mi nije do toga, velikih robota, brzog napucavana sličnog CoD-u. Ipak sam uložio brdo sati u Battlefield. Čak sam bio igrao i jedan free vikend il beta il šta već i nije me se dojmilo. Al sad dok sam krenuo sa kampanjom i napucavanjem online, neznam kako si to nisam prije nabavio. Užasno zabavna igra, super gameplay, sviđa mi se grapling hook i letenje po zraku, snajper mi je super, borba s titanima odlična, jedino ne volim ove gruntove, samo odvlače pažnju. Uglavnom, igra se, uživa se...bit će to dobro ljeto...  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #646 : 26. Lipanj, 2017., 22:26 »
Hahaha ajde drago mi je da ti je dobro. Zao mi je sto nisam ja doma pa da bacimo jos koju partiju u BF4 ili sada u BF1. Proslo ljeto smo se vidali skoro svaki dan, auuu je mi bilo ljepo, ma savrseno. Kuca, PS4, BF4, hladna Cola i sta za pojest, ma doslovno raj. Sad se kuham na brodu i igram svasta na ovom laptopu, al se borim da imam iti stabilnih 30, a kamoli 60 fpsa u svakoj igri, uzas, al dobro je. Nadam se da cu ovu zimu uzivat.

Inace taj Titanfall 2 mi je bio cudo napet za odigrat, al eto nisam jos dobio priliku. Uzivaj stari i za mene.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #647 : 27. Lipanj, 2017., 07:23 »
Trenutno igram Elder Scrolls Online - Tamriel Unlimited, uzeo sam Morrowind i ostale DLC-ove. Igra je fenomenalna, zaraza čista. ne sjećam se kad me neka igra toliko privukla (jedino Bloodborne, Dark Souls serijal i Nioh, niš drugo).

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #648 : 27. Lipanj, 2017., 11:13 »
Počeo sam igrati Star Wars Battlefront i Titanfall 2. I sad koliko god da volim tematiku Star Warsa drago mi je da sam za tu igru dao samo 74 kn iako mislim da je i to previše. Znam da je već puno puta napisano, al igra mi djeluje isprazno za poludit. Znao sam da nema single, al da će mi biti toliko dosadno napucavanje u multyju nisam očekivao. Dok s druge strane, nikako nisam htio kupiti Titanfall 2 misleć kako mi nije do toga, velikih robota, brzog napucavana sličnog CoD-u. Ipak sam uložio brdo sati u Battlefield. Čak sam bio igrao i jedan free vikend il beta il šta već i nije me se dojmilo. Al sad dok sam krenuo sa kampanjom i napucavanjem online, neznam kako si to nisam prije nabavio. Užasno zabavna igra, super gameplay, sviđa mi se grapling hook i letenje po zraku, snajper mi je super, borba s titanima odlična, jedino ne volim ove gruntove, samo odvlače pažnju. Uglavnom, igra se, uživa se...bit će to dobro ljeto...  :piva:

A SW sam i ja davno probao i bio je bas bzvz, ali znas da je nevolim MP pa nisam kompetentan kenjat po igri ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #649 : 27. Lipanj, 2017., 16:39 »
@bartul_9 : Izbrisao sam BF4 jer kad sam zadnji put išao igrati me je pet puta zaredom bacilo na prazni server, šta mi je popilo živce pa sam mu se zahvalio. Ako ćeš na zimu imati opet konzolu i vremena ću opet skinuti il ćemo po BF1 udarati, nekako mi je uvijek bilo smiješno kad sam vidio da me je bartul ucmekao : :ementaler:

@ disc0 : znaš da ja volim multi, al ovo je besmisleno. Npr.  za rebelse možeš imati kozmetičke preinake likova, npr promijeniti glavu pa je donekle fora jer možeš mu samim time i promijeniti rasu, al za empire moraš bit level 50 da uopće kreneš sa kozmetikom, i to svega imaš 4/5 opcije od kojih ti se svaka otključava za nekih dodatnih desetak levela. npr da budeš elite stormtrooper il kako se već zove (ugl potpuno crn) trebaš biti level 100??? A da ne kažem da skupljaš neke diagrame koji su potpuno besmisleni, i da bi vidio traje učitavanje za popizdit... ugl, 74 kn za deluxe edition sa season passom je too much money....to su trebali dati za PS+. Plus glupi modovi i još gluplji igrači koji svaki mod tretiraju kao team deathmach, znači playing the f objective totalno isključeno u glavi...pa stalno gubiš jer timska igra ovdje ne postoji. Al sam se raspisao, i mogao bih još i više kolko problema ima ova igra. ugl, drugi put štediti pare, ne trošiti bezveze...  :chair:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #650 : 08. Srpanj, 2017., 10:12 »
Until Dawn
-Nije baš moj tip igre, ali ajde... Pokušavam neki fast prelazak (što prije to bolje :D).

Uncharted 4 MP ... i Survival DLC

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #651 : 11. Srpanj, 2017., 13:45 »
Wolfenstein the new order

Igra je stvarno brutalna,od gameplaya,sasvim solidne price,likova i dizajna nivoa do oruzja gdje doslovno ne znam cime bi prije nacistima skidao glave.
Omiljena mi je sacmarica al sve u dual wieldu je brutalno ;)
Stealth dijelovi su mi bezze i malo je pacing truba,oni sitni questovi po sklonistu barem meni su njesra al eto to je razlog sa se malo probaulja pa njemu i porazgovara s likovima.
Sve u svemu obavezno stivo za svakog ljubitelja fps zanra.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #652 : 12. Srpanj, 2017., 16:19 »
Nabavio Crash pa sad prelazim i trudim se sakupit sve kutije i achivment za time trail ne sjećam se da sam prije toliko ginuo u igri,  i usput Ark!!   :clap:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #653 : 12. Srpanj, 2017., 16:21 »
Cijeli net bruji o Crashu... Sribali su malo modele kolizije zbog prebacivanja likova u eliptični oblik umjesto kockastog kako je bilo u originalu...
Tu je najveći problem i zato je igra osjetno teža od one originalne.


Ja sam jučer malo upalio Yakuza 0. Za sada zadovoljan, ali doslovno sam igrao samo uvod od 30 minuta...


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #654 : 12. Srpanj, 2017., 17:54 »
Malo teza od osnovne verzije? Pa i osnovna verzija je cudo teska, ima levela koji ubijaju.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #655 : 12. Srpanj, 2017., 18:09 »
pozdrav raja, mozda nije pitanje vezano za ovu temu ali nikako ne mogu da nadjem odgovarajucu temu u vezi mog upita. Htio sam da pitam, htio sam uzeti sebi  PS4 slim, i moj prijatelj isto ima  PS4 slim, samo me zanima ovo, on imam na cdu fifu 17 i instalirao je i igra je, zanima me da li cu ja na svom PS4 ce moci da instalirm tu fifu sa istog cd-a ili cu morati da uzimam novi cd?

ps. stavio sam ovo pitanje u jos jednu temu, jer ovu nisam bio nasao, tako da izvinjavam se

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #656 : 12. Srpanj, 2017., 19:53 »
Mozes ju i ti slobodno instalirati, ali igrati moze samo onaj kod koga je cd. Bez cd_a nemoze. Tako da ako ste mislili igrat istovremeno s jednim cd_om pakiraj kofere i seli k njemu  :piva:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #657 : 12. Srpanj, 2017., 22:17 »
Mozes ju i ti slobodno instalirati, ali igrati moze samo onaj kod koga je cd. Bez cd_a nemoze. Tako da ako ste mislili igrat istovremeno s jednim cd_om pakiraj kofere i seli k njemu  :piva:

hvala puno na odgovoru prijatelju :D

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #658 : 12. Srpanj, 2017., 22:42 »
Infamous: Second Son

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #659 : 16. Srpanj, 2017., 08:59 »
Mad max
Tek sam proveo par sati u igri,pocetni dojam je fakat ok,igra me jako pozitivno iznenadila.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9