HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 392327 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #825 : 21. Siječanj, 2018., 10:18 »
Odustao od horizon zero dawn,nemam pojma zašto ali nemam volje trenutno to igrat.
Zapocnem Watch dogs 2,ok je igra ali likovi su me totalno ohladili od igre i iz zajebancije krenem Watch dogs 1,15 sati u igri i uzivam,presao sam je na xbox360 gdje je grafika bila uzas,na PS4 to vec bolje izgleda i iznenadjujuce me igra privukla i bas igram s gustom.

W3 Blood and wine udaram samo main quest,stvarno brutalan dlc,puno mi izgleda duzi od HOS-a i zanimljiviji jer se radi o novoj mapi.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #826 : 23. Siječanj, 2018., 10:46 »
I dalje igram Gran Turismo Sport, Hidden Agenda (lovim platinu sa suprugom), Beyond 2 Souls (isto se lovi platina u dvoje), a na bližem čekanju je Prey koji nikako zaigrat zbog nedostatka vremena...  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #827 : 23. Siječanj, 2018., 11:26 »
Hidden Agenda dobila podršku komplet za HR jezik?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #828 : 23. Siječanj, 2018., 11:30 »
Nemam pojma, nisam gledao... Ja sve na engleskom rokam...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #829 : 23. Siječanj, 2018., 11:35 »
Šaban.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #830 : 23. Siječanj, 2018., 12:05 »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #831 : 23. Siječanj, 2018., 20:21 »
Horizon Zero Dawn trenutačno, igra je odlična u svim aspektima !!!
Image

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #832 : 24. Siječanj, 2018., 03:31 »
Bacio sam se malo na strategije. Sudden Strike 4, dosta realna real-time strategija.
Misije poprilično teške,zahtijevaju detaljno taktiziranje inače spušiš brzo od neprijatelja.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #833 : 24. Siječanj, 2018., 08:25 »
Strategije, to mi ostaje za probati na plejki...imam paralelku Arkham Knighta i HZD-a, danas se skida Doom i Tomb Defintive kao prvi Tomb od kada je izašao prvi na PCu davnih dana :)
Moj dojam Horizonta je da malo, ali malo previše traje borba, ta velika čuda gađaš, ciljaš, i krviš se po pol sata...inače sve 5
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2018., 08:30 Rajder »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #834 : 24. Siječanj, 2018., 08:46 »
Elex  se pegla. Vrlo, vrlo neobičan naslov. Ovo je samo za hard core ljubitelje RPG-a...

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #835 : 31. Siječanj, 2018., 01:12 »
Wolfie The New Order

Vrhunska igra zasad, iako sam svega nekih cca sat-sat i po vremena proveo. Trebalo mi je malo u početku da se naviknem na kontrole, ali kasnije je prava uživancija.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #836 : 31. Siječanj, 2018., 09:39 »
Batman prilazi kraju, barem što se tiče main questa, sve side-ove sam ostavio za kraj, genijalna igra, ništa što nisam očekivao(dual takeover i multiple takeover :) )
U sinkro sam krenuo s Doom-om, probao na PC-u, sada peglam za zbilja, glatka, brza, odlične kontrole...ono što očekuješ od jednog Doom, izvornog fpsa u pravom smislu te riječi :)Tu i tamo se pojavi malo traženja kartice i nastavljaš
Dalje završiti HZD i krenuti s TR definitom

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #837 : 31. Siječanj, 2018., 12:47 »
Pozz..
Isprobala sam batman telltales sta je preko ps plus besplatan.. i mogu reci da je vrlo zanimljivo.. upalila sam igru..kao da vidim kakva je.. ccc.. pogledam na sat..ono 3h proletilo.. vrlo zanimljiva prica.. sve u svemu nisam ocekivala puno od igre,  a na kraju sam se zakacila.. ovih dana idem ponovo sa drugacijim pristupom.. btw moze se i sa vise igraca, no to jos nisam probala..

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #838 : 03. Veljača, 2018., 10:57 »
Slazem se u vezi Batman Telltale, odlicna igra sa zanimljivom pricom pogotovo za fanove Batmana, ja sam vec ranije odigrao prvu sezonu na PC-u, a prije toga ju pogledao na yt-u cijeli serijal haha pa mi ga se neda sad na PS4 ispocetka, valja cekat da izbace drugu sezonu za PS Plus...
A trenutno pržim Horizon maskimalno, ne znam ako sam pri kraju, samo znam da imam preko 30 sati u igri i odlicna mi... Od open world igri ovako me zadnji put privuko Far Cry 3, a ostalo mi je sve bilo niš posebno, il valjda nisam dovoljno u gaming svijetu pa ne znam sta valja... :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #839 : 06. Veljača, 2018., 20:16 »
Ja sam horizon zavrsio igra je extra od grafike zvuka i price bas sam uzivao igrao sam 3 dana po 8h skoro :)

Ima netko da igra fortnite ili paladins da zaigramo skupa ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9