HCL.HR

Until Dawn

  • 51 Odgovora
  • 17595 Hitova
Odg: Until Dawn
« Odgovori #45 : 03. Travanj, 2016., 11:41 »
199 kn na Easter saleu je (PSN).  ^^

EDIT: pardon, nisam do kraja pročitao post. 160 kn fizička? Di to?

Odg: Until Dawn
« Odgovori #46 : 03. Travanj, 2016., 19:01 »
199 kn na Easter saleu je (PSN).  ^^

EDIT: pardon, nisam do kraja pročitao post. 160 kn fizička? Di to?

Žao mi je da nisam prije vidio upit - uglavnom u Santa Domenici u City One West u Zagrebu.
Isto je 199 original i na to još ide 15% popusta. Na sve je popust 15 % za otvorenje, bez obzira na druge popuste.

Odg: Until Dawn
« Odgovori #47 : 03. Travanj, 2016., 19:33 »
A da, zaboravio sam da je 15% tamo. Nisam baš neki ljubitelj horora inače.

Odg: Until Dawn
« Odgovori #48 : 06. Travanj, 2016., 13:41 »
A da, zaboravio sam da je 15% tamo. Nisam baš neki ljubitelj horora inače.

Nisam ni ja , ali igra je vrhunska , zanemarimo pad frameratea , ali iskreno nevrijedi punu cijenu.Do 200kn se isplati

Odg: Until Dawn
« Odgovori #49 : 06. Travanj, 2016., 18:32 »
A da, zaboravio sam da je 15% tamo. Nisam baš neki ljubitelj horora inače.

Nisam ni ja , ali igra je vrhunska , zanemarimo pad frameratea , ali iskreno nevrijedi punu cijenu.Do 200kn se isplati

Apsolutno, potpisujem navedeno ;)
Isplati se svakako za tu cijenu.

Odg: Until Dawn
« Odgovori #50 : 11. Svibanj, 2016., 15:22 »
Igra je odlicna, atmosfera je boli glava. Konstantno si pod osjecajem da ce netko iza ugla iskociti

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Until Dawn
« Odgovori #51 : 22. Srpanj, 2017., 17:14 »
Jutros prvi puta upalio igru i upravo ju cijelu završio. Stvarno je rijetkost da si mogu priuštiti 8+h u komadu, a kamo li da takvo vrijeme posvetim samo jednoj jedinoj igri.
Ne znam, igra je onako čizi i kao loš hororac koji ima ogromne klišeje, ali ima i zanimljivu priču oko rudnika, rudara, prošlosti, itd. I to je zapravo ono što me dobrano držalo.
Planiram skupiti sve što sam propustio kroz koji dan pa da vidim i saznam cijelu priču. Žao mi je što je igra kratka i što je prevelik fokus samo na nekim likovima, dok su ostali marginalizirani.
No ovu se igru svakako isplati odigrati, pogotovo ako volite ovaj žanr, nije da će vas držati prestrašenim ili previše napetim sa svojom radnjom i iskakanjima, ali atmosfera je dosta dobro pogođena.
Jedini minus ovoj igri je prekratko vrijeme za QTE. Recimo moja žena ovo ne može igrati isključivo iz tog razloga. Moraš biti jako dobro upoznat s kontrolama i bez razmišljanja im znati raspored da bi ovo odigrao kako treba. Možda koja postavka težnine za početnike.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9