HCL.HR

MASS EFFECT

  • 6 Odgovora
  • 24586 Hitova
MASS EFFECT
« : 03. Prosinac, 2015., 21:08 »
pozdrav svima fakat sam newb ali evo trazim pomoc da li netko mozda ima za prodati mass effect jedinicu ili znda da li se moze kupiti na PSN storu?

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #1 : 03. Prosinac, 2015., 21:19 »
Misliš za PS3? Ako da onda ima evo tu .

Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #2 : 03. Prosinac, 2015., 21:35 »
Misliš za PS3? Ako da onda ima evo tu .
Da za ps3. Znaci to je jedinica? Bilo mi je cudno iz razloga sto pise da je iz 2012 godine a znam da je izasla cini mi se 2007. E daj jos samo pitanje ako se i malo razumijes u psn store, naime sve sam lijepo prijavljem na net i logiran itd i kad odem na psn store dode mi do ucitavanja one vrecice na kojoj su ps somboli i sad to ucitava i nakon 2 -3 sekunde stane i tako vise ne mrda dok ne odem na quit.. znas li mozda o cemu se radi?

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #3 : 03. Prosinac, 2015., 22:05 »
Ma to je jer je igra tada izašla na PSN-u. Stvarno ne bih znao, nisam koristio Store. :geek: Možda da se probaš sa računala prijaviti?

Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #4 : 03. Prosinac, 2015., 22:07 »
Ma to je jer je igra tada izašla na PSN-u. Stvarno ne bih znao, nisam koristio Store. :geek: Možda da se probaš sa računala prijaviti?
S racunala ide i nema beda ali velim kad ovo ucitava i treba uci u stor smrzne se i stane. Onda moram drzati gumb da bi isao na quite da bi mi ponovno digao sistem no medutim opet kad udem nema nikakvog pomaka..prije par mjeseci je sve bilo ok

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #5 : 03. Prosinac, 2015., 22:43 »
1.     -Namjesti vrijeme na ps3 da ne bude ručno nego preko interneta.
2.    -Otiđi do Playstation Store izbriši ga. (ostat će ti logo Playstation Store)
3.   -Pa ga istaliraj.
4.  -Restatiraj ps3 i probaj ponovo ući u Playstation Store.


Ovaj način je nekom pomogao odma, nekom nakon tjedan,2,3,4 a nekom ne, nadam se da će tebi pomoć. :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: MASS EFFECT
« Odgovori #6 : 04. Prosinac, 2015., 10:10 »
1.     -Namjesti vrijeme na ps3 da ne bude ručno nego preko interneta.
2.    -Otiđi do Playstation Store izbriši ga. (ostat će ti logo Playstation Store)
3.   -Pa ga istaliraj.
4.  -Restatiraj ps3 i probaj ponovo ući u Playstation Store.


Ovaj način je nekom pomogao odma, nekom nakon tjedan,2,3,4 a nekom ne, nadam se da će tebi pomoć. :piva:
Uspijeloooooo mnogo fala :)

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9