HCL.HR

Metal Gear Solid

  • 509 Odgovora
  • 104376 Hitova
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #495 : 15. Lipanj, 2010., 21:42 »
Ajmo malo da živnemo ovu temu, Što mislite o onom sljedećm MGS nastavku, tj o MGS Risingu, ja se duboko nadam da je to samo spin off MGS serijala kao Metal Gear Ac!d, jer ako se nastavlja ili na MGS2 ili na MGS4, onda nema smisla. MGS je MGS jedino onda kad se ti šuljaš okolo u kutijama, Ako igraš s Big Bossom ili Solid Snakeom pa makar djelićem kao u MGS2, a pretvarati serijal u nešto sasvim drugo gdje ideš sa mačem okolo i sječeš sve živo nema smisla.... :kava:
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2010., 19:07 SolidSnake »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #496 : 16. Lipanj, 2010., 14:19 »
Pa spin off je, zato se i zove MGS: Rising.  :geek:

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #497 : 16. Lipanj, 2010., 17:29 »
Onda su mogli napraviti naslov  kao i za Ac!d, i izostavit Solid iz naslova!!!!
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2010., 19:07 SolidSnake »

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #498 : 16. Lipanj, 2010., 17:42 »
ISUSE NE OSTAVILI SU SOLID U NASLOVU UUUUU DERP DERP

Mislim, nisam trebao očekivati ikakvu inteligenciju, vidim da ti je pojam MGS-a šuljanje u kutijama.

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #499 : 16. Lipanj, 2010., 17:52 »
Mislim, nisam trebao očekivati ikakvu inteligenciju kad vidim kako pišeš :wildboy:

  :wildboy:

No jednim djelom je u pravu.
Do sada je MGS davao pažnju simbolici; a ako nema Solid Snakea, mogu se složiti da je ostavljanje "solid" u naslovu propust.
Naravno, ne iz razloga što je član kamuflator SolidSnake rekao ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #500 : 16. Lipanj, 2010., 18:45 »
Hej, nema baš SOLID snejka ni u drugom neš previše. A da ne govorim za treći. :hiha: Ili Portable Ops, Peace Walker i ne znam gdje već ne.

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #501 : 16. Lipanj, 2010., 18:51 »
Koga briga uopće?  :wildboy:
Koga briga i da nije offspin? Kakve veze ikom ima ako sad Hideo dođe i kaže "HEJ OVO JE DIO GLAVNE FRANŠIZE DERP HURR" ili ako se to ne dogodi?  :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #502 : 16. Lipanj, 2010., 18:53 »
Ma da, kužim što hoćeš reći, ali recimo, prije je bio samo Metal Gear X, sa SOLID SNAKEOM je došao MGS.
MGS3 ima veze ( a i Portable Ops koliko ja znam ) s pričom Solid Snakea, Patriotsima, kako je SOLIDNI nastao i štajaznam. Postoji ta neka poveznica. Za PW nemam pojma al ae :wildboy:

Mislim, hej, nije toliko bitno, ko što Ixy reče. ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #503 : 16. Lipanj, 2010., 18:55 »
Ok,ok shvatio sam, ali ako je riječ o spin offu a što vjerujam da je, onda nema veze sa cijelo MGS sagom, a MGS2, 3, Peacwalker i svi ostali su dio cijelokupne priče, a što se tiče inteligencije dragi moj Ixy samo osobe koje su još uvijek ne sazrijele i koje ne mogu prihvatit tuđi komentar mogu tako nešto reći, a što se tiče šuljanja, otkako sam odigrao prvi MGS prije 7-8god, ja tu igricu obožavam, i šta sad ako se šuljaš u kutijama, sve u svemu koja to igricaima uopće ima, koliko ja znam nijedna!!!  :D
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2010., 18:57 SolidSnake »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #504 : 16. Lipanj, 2010., 18:57 »
Ma da, kužim što hoćeš reći, ali recimo, prije je bio samo Metal Gear X, sa SOLID SNAKEOM je došao MGS.
MGS3 ima veze ( a i Portable Ops koliko ja znam ) s pričom Solid Snakea, Patriotsima, kako je SOLIDNI nastao i štajaznam. Postoji ta neka poveznica. Za PW nemam pojma al ae :wildboy:

Mislim, hej, nije toliko bitno, ko što Ixy reče. ;(

Pa, ima veze s pričom Solid Snejka, al ga nema. Tko kaže da Rising neće imat veze?  :wildboy:

Ime ionako neće mjenjat jer će više ekipe ionako kupit igru samo zato jer ima MGS u sebi pa je nekako logično. ;(
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2010., 18:59 Wildboy »

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #505 : 16. Lipanj, 2010., 18:59 »
Eto ja kažem, a ako nema Snakea onda to i nije neki MGS, barem meni nije.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #506 : 16. Lipanj, 2010., 19:01 »
Pa e, ovo nije MGS. :(
Al moglo bi bit dobro bez obzira na to. ;(

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #507 : 16. Lipanj, 2010., 19:04 »
Pa e, ovo nije MGS. :(
E to sam i htio reći. po meni Kojima je napravio sjajan posao sa MGS4 i sa Peacwalkerom je trebao završiti sagu i ostaviti na tome. Mene općenito smeta forsiranje Raidena kao lika, ajd proguto sam ga nekako u dvojci ali dalje mi jednostavno ne leži!!!

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #508 : 16. Lipanj, 2010., 19:07 »
Sagu je trebao završit MGS4, Peace Walker je ionako prequel. ;(

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #509 : 16. Lipanj, 2010., 19:09 »
Da znam da MGS4 završava sagu, ali mislio sam u kontekstu daljnjih igrica Peacewalker bi trebao biti kraj.  

Edit: Evo da ne pišem odgovor sam sebi, čitam malo po portalim i izgleda Rising nije spin off nego neispričani dio između MGS2 i MGS4.
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2010., 19:03 SolidSnake »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9