HCL.HR

Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama

  • 21 Odgovora
  • 39270 Hitova
Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« : 27. Rujan, 2015., 00:23 »
Pišite vaša najdraža sjecanja sa PlayStation konzola jer moramo malo podignut PlayStation podfroum!
Moje najdraže sjećanje: Frend i ja smo igrali crasha na sivonji kad je on popizdil pa je razbil kontroler od zid hahah... Par mjeseci kasnije dobio sam za rođendan od njega novi kontroler, a od svoje stare prvog Sprya dok sam kasnije skupio nešto novca i uzeo orginalnog MGS-a i od tad mi je MGS postao jedan od najdražih serijal ikada ;)
Mogu cut vase zlatne trenutke na PlayStatationima?
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2015., 00:25 Cryster »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #1 : 27. Rujan, 2015., 05:41 »
To se mrki moj, ne zaboravlja.
Jedno od, ako ne i prvo sjećanje na PS je igrajući jednu mirnu noćnu tablu Ace Combata 2, negdje 96-97 godne. I kasnije ona uvodna špica u Sour Reaver...
:approve

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #2 : 06. Listopad, 2015., 21:49 »
Znam da je bila večer zimsko doba i vani snijeg ja igram Silent Hill na PS 1, polako se šuljam po maglovitom gradu i svaki put adrenalin poraste kad čujem da je počeo šumiti radio od lika te da će se svakog trena neko čudovište pojavit!    :D

To je moje najljepše sječanje imam još jedno ali je ovo br. 1

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #3 : 06. Listopad, 2015., 22:03 »
Moje najljepse sjecanje je kad sam kao djete igrao Tarzana i dosao do 3 levela, a on skocio niz vodopad na glavu i zaderao se aaaaaaa.

Prebacite na 8. minutu.

http://youtu.be/HZRcARp1WL0

Inace po meni najljepsa i najjaca igra na PS1, grafika je cudo, a pogotovo u to vrjeme.

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #4 : 09. Listopad, 2015., 05:36 »
Moje omiljeno sjećanje mora biti davne 1996 kada sam kupio PS1 i prvu igru, Resident Evil.
Pozvao sam frenda da zajedno zaigramo taj horrorac. Najveći šok bio nam je prvi susret za zombijem i kada pesek skoči kroz prozor.
Što smo više napredovali kroz igru moj frend je sve više drhtio od straha dok mu nisam dao controller u ruke.
Prevagnulo je kada je ostao bez municije pa ga je zgrabio zombi i napio se krvi. Tad je počeo plakati i vikao: "NE MOGU VIŠE UGASI TO!"

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #5 : 06. Veljača, 2016., 19:38 »
Kad sam ga dobio hehehe ;D
ease my mind

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #6 : 06. Veljača, 2016., 21:27 »
auuff ima ih više hehe kad sam dobio ps1 nisam sam se odvajao od njega i svaki trenutak je bio fanstastičan.  \:D/
A kad sam dobio ps2 sjećam se prve igre, bila je NASCAR 2004 to se nije moglo zaboravit + bilo je dobro i extra trenutaka  :thumbs:
A ps3 je prva Uncharted drake's fortune prešao je 6-7 puta minimalno. Kako sam se samo toj grafici divio.  :ementaler: :D
Sve ostalo je povjest  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #7 : 10. Ožujak, 2016., 20:30 »
Nikako se sjetit kako se zove i danas slucajno naletim na ovu igru.Proveo sam sate i sate u njoj kad sam bio djete.Nisam imao pojma sta se radi, samo sam letao uokolo i uzivao.
http://youtu.be/71HI_RgIhGQ

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2016., 16:29 »
Tamo 96 sam dobio sivonju, tj znao sam da sam ga dobio al nitko nije doma rekao, al bio je feeling prokelot jak da doma ceka dok dodjem iz skole, jos mi stari dao neki cd i ja kao citam "Traxdata" uuu kakva igrica je ovo posto je bio blank, dolazim doma samouvjeren i bome vid stvarno je tamo. Dobio jos jedna ekstra kontroler prozirno plavi - nije dugo trajao oso k vragu sam od sebe.

Par demo igrica, Medievil i neki gliseri, Gran turismo i tako dalje je bilo priloženo.

Syphon Filter je bio ok, Freelancer i neka igrica tipa tekken al ko da se u ludari mlatis sa takvom ekipom i tom prilikom ne mislim na medicinsko osoblje..

Imam ga dan danas i spremljen je u onoj orginal torbi crnoj sa svim memorijskim karticama od 2mb :D
to razum grmi u svom gnjevu

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #9 : 14. Ožujak, 2016., 16:50 »
Jesu ovo ti gliseri??? Ja sam ih isto ima demo, par staza i par glisera, odlicna igra bila.Ja i prijatelj peglali bez stajanja.

http://youtu.be/pOjpCshBef8

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #10 : 14. Ožujak, 2016., 16:53 »
Citat: wik7im
Syphon Filter je bio ok, Freelancer i neka igrica tipa tekken al ko da se u ludari mlatis sa takvom ekipom i tom prilikom ne mislim na medicinsko osoblje..

Freelancer za PSX? Nesto si pobrkao jer je on je bio ekskluzivno za PC, i to skoro desetljece kasnije. A ovo u ludari kaj velis, vjerojatno Thrill Kill, al kolko sam cuo ta igra je bila banned pa nikad nije izasla na trziste nego se samo u pirateriji vrtilo.

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #11 : 14. Ožujak, 2016., 17:45 »
Citat: wik7im
Syphon Filter je bio ok, Freelancer i neka igrica tipa tekken al ko da se u ludari mlatis sa takvom ekipom i tom prilikom ne mislim na medicinsko osoblje..

Freelancer za PSX? Nesto si pobrkao jer je on je bio ekskluzivno za PC, i to skoro desetljece kasnije. A ovo u ludari kaj velis, vjerojatno Thrill Kill, al kolko sam cuo ta igra je bila banned pa nikad nije izasla na trziste nego se samo u pirateriji vrtilo.

bartule tako je, i svirao je apollo 440

znao sam da ce netko reagirat, colonoy wars, ispricavam se, neznam zas mi je bio freelancer u glavi opce.
thrill kill, da sjecam se da je bio banned, al sta je je nije bila za sve uzraste :D
to razum grmi u svom gnjevu

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #12 : 14. Ožujak, 2016., 18:14 »
Igrao sam i ja jedne glisere na ps2 ili 1 nezz točno.  :loludara: Sjećam se da je bilo kroz grad neki utrka.  :D ali su slični, davno je to bilo  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #13 : 14. Ožujak, 2016., 18:19 »
Igrao sam i ja jedne glisere na ps2 ili 1 nezz točno.  :loludara: Sjećam se da je bilo kroz grad neki utrka.  :D ali su slični, davno je to bilo  :D

doso je i nastavak kasnije, al Vigilante 8 i Destruction derbi... to su bili naslovi :D
to razum grmi u svom gnjevu

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Najljepša sjećanja na PlayStation konzolama
« Odgovori #14 : 14. Ožujak, 2016., 18:24 »
doso je i nastavak kasnije, al Vigilante 8 i Destruction derbi... to su bili naslovi :D

Igrao sam obe  :clap: , drama igre, hvala što me posjeti i na infromacijam  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9