HCL.HR

PRIVREMENO NA KONZOLU

  • 2 Odgovora
  • 18942 Hitova
*

JustPotato

  • n00b
  • 1
PRIVREMENO NA KONZOLU
« : 03. Studeni, 2016., 17:24 »
Ooo dobar dan ljudi. :) Prije nego RDR2 bude izasao, zainteresiran sam zaigrati prethodnik, Red Dead Redemption na PS3 konzoli (ne zelim preko PS Now usluge). Posto igram na PC-u i PS4 konzoli, ne zelim kupovati novu PS3 konzolu te baciti na nju 2.000kn+, vec mi je potrebna na svega dva-tri dana kako bih presao doticnu igru. Ne. nemam frenda od kojeg cu posudit konzolu. :D Ako moze savjet, svaki je dobrodosao, kako da se docepam PS3 konzole na dva-tri dana :D U kakvom je stanju konzola, nije vazno, samo da u nju ubacim CD i igram :D Ako ima neki sajt di se moze konzola nabavit jeftino (moze iz bilo koje drzave), ili ako ima sajt di se konzola moze iznajmit ili nesto trece. Hvala :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PRIVREMENO NA KONZOLU
« Odgovori #1 : 03. Studeni, 2016., 17:30 »
Pa vidi na njuškalu ako si iz HR a, ako si iz BIH vidi na pik.ba.

Ako nema u tvojoj blizini da netko iznamljiva konzolu, raspitaj se za neku igraonu ( mada, bi ja rađe iskreširao za ps3 neki polovan fat model 80gb, nego igrao u igraoni, i prodao ga za istu cijenu, ako je moguće). Nezz, ti vidi.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PRIVREMENO NA KONZOLU
« Odgovori #2 : 12. Prosinac, 2016., 12:09 »
Ooo dobar dan ljudi. :) Prije nego RDR2 bude izasao, zainteresiran sam zaigrati prethodnik, Red Dead Redemption na PS3 konzoli (ne zelim preko PS Now usluge). Posto igram na PC-u i PS4 konzoli, ne zelim kupovati novu PS3 konzolu te baciti na nju 2.000kn+, vec mi je potrebna na svega dva-tri dana kako bih presao doticnu igru. Ne. nemam frenda od kojeg cu posudit konzolu. :D Ako moze savjet, svaki je dobrodosao, kako da se docepam PS3 konzole na dva-tri dana :D U kakvom je stanju konzola, nije vazno, samo da u nju ubacim CD i igram :D Ako ima neki sajt di se moze konzola nabavit jeftino (moze iz bilo koje drzave), ili ako ima sajt di se konzola moze iznajmit ili nesto trece. Hvala :D
Malo kasnim sa postom, ali je možeš iznajmiti ako si u mogućnosti.
Tako sam ja prije jedno 5-6 godina iznajmio PS3 na tjedan dana iz lokalne game igraone, Game Land, za par sto kuna da bih odigrao MGS4. Isplatilo se.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9