HCL.HR

PS2 čita loše i sporo

  • 5 Odgovora
  • 6839 Hitova
*

stomp

  • n00b
  • 4
PS2 čita loše i sporo
« : 23. Srpanj, 2013., 15:19 »
Dakle prvo veliki pozdrav svim gamerima i gamericama!
Imam doma psx i ps2 i s vremena na vrijeme malo si odigram ali u zadnje vrijeme me je ps2 počela zezat.Muči se sa očitavanjem,dugo joj treba,šteka i kaj je najgore svježe i dobro zapržene igre ne želi čitat uz tekst : unable to read dics".
Od 3 čita jednoga.Dali netko zna u čemu je problem i dali se može otklonit u servisu ili pak zamjenit dio?
Isto tako me zanima kako mogu sam očistit konzolu da bolje radi?
Hvala

*

stomp

  • n00b
  • 4
Odg: PS2 čita loše i sporo
« Odgovori #1 : 24. Srpanj, 2013., 20:17 »
Ajde neka mi netko barem odgovori dali ima kakve koristi od modifikacije memory card-a ma način da se usnimi gore program preko kojeg se mogu igrati igre ali preko usb-sticka?Jel netko tako igra?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PS2 čita loše i sporo
« Odgovori #2 : 24. Srpanj, 2013., 21:38 »
Prvi post, laser ti sve slabije radi. Pronađi na jubito video kako da ga očistiš pa ako nakon toga i dalje slabo čita onda ga probaj zamijeniti.

Za ovaj način pokretanja igara nisam nikada čuo.

*

stomp

  • n00b
  • 4
Odg: PS2 čita loše i sporo
« Odgovori #3 : 24. Srpanj, 2013., 22:27 »
Prvi post, laser ti sve slabije radi. Pronađi na jubito video kako da ga očistiš pa ako nakon toga i dalje slabo čita onda ga probaj zamijeniti.

Za ovaj način pokretanja igara nisam nikada čuo.

MA čistio več 3x i mali pomak nakon kojega sve gore.Kolko stoji zamjena lasera ?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PS2 čita loše i sporo
« Odgovori #4 : 24. Srpanj, 2013., 22:42 »
To ne bih znao jer nisam nikada morao zamjeniti.

*

stomp

  • n00b
  • 4
Odg: PS2 čita loše i sporo
« Odgovori #5 : 29. Srpanj, 2013., 10:28 »
Za info onima koji imaju ps2 sa lošim laserom kojeg razmatraju skupo zamijeniti ili pak baciti čitavu konzolu kad je cijena zamjene ekvivalentna cijeni rabljene,neka to ne učine.
Naime postoji program mcboot koji se nasnimi na memory card i preko kojega igrate igre sa usb sticka ili hard diska.Isto tako možete gledati i filmove sa titlovima i slušati mp3 muziku,gledati slike...
Zauzima svega 3 mb a cijena da se nasnimi na vaš mem.card iznosi svega par desetaka kuna.
Ps se ne grije,ne očitava 3 dana kao ni ne trza zaštekava,smrzava se....ništa.Sve radi glatko i brzo.
Sa programom dobijete i konvertor preko kojeg na kompu konvertirate igru i usnimite ju na usb,par minuta posla.
eto

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9