HCL.HR

Digitalna kupovina PS4 igara (web trgovine)

  • 9 Odgovora
  • 5243 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Digitalna kupovina PS4 igara (web trgovine)
« : 15. Prosinac, 2015., 14:27 »
Pozdrav,

Zanima me koji je dobar (najbolji) web shop za kupovanje ps4 igara (nove igre). Znam za sophoslab i svijet igara. I ima li koji dobar shop u Rijeci možda?
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2016., 19:24 snowblind »

Odg: PS4 igre
« Odgovori #1 : 15. Prosinac, 2015., 15:27 »
Koliko ja znam nijedan ne valja,tj svi su (pre)skupi.Najbolje ti je preko njuskala uzet,mozes naci skroz nove ili igrane jednom za max 350kn(eej NOVE).Samo kad kupujes pregledaj oglas,kontaktiraj prodavaca da se uvjeris da je sve u redu(nek ti slika par slika igre i slicno).Ako ti salje postom mozes otvorit postu i pregledat i das novce na ruke.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: PS4 igre
« Odgovori #2 : 15. Prosinac, 2015., 15:34 »
Ma treba mi za poklon pa hocu novo :)

A nemam bas vremena nalazit se s ljudima i gledat sta mi nude.

Odg: PS4 igre
« Odgovori #3 : 18. Prosinac, 2015., 13:14 »
Aha,a onda nezz.Inace ja se nisam nalazio s ljudima nego preko maila sve,npr pošalju igru iz ZG a ja u ST) :piva:

Odg: PS4 igre
« Odgovori #4 : 18. Veljača, 2016., 01:47 »
za cijenu igre u sophosu kupis 2 3 na ps storeu pa ti vidi... iako je poklon da se iskombinirat
to razum grmi u svom gnjevu

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: PS4 igre
« Odgovori #5 : 18. Veljača, 2016., 23:47 »
Kaj je najbolje i isao sam onda kupiti jednu na ps storu. Ali za ps3 ovaj put. Ali nikako ps nije htio prihvatiti podatke kreditne kartice pa smo odustali jer je postalo apsurdno. Čitao sam da je dosta ljudi imalo taj problem. Btw, zna netko riješenje za to?

Odg: PS4 igre
« Odgovori #6 : 22. Veljača, 2016., 09:56 »
Univerzalno rješenje za PSN kupnju je u ducanu kupit bon a ne pokusavat karticom. Inace imamo drugi topic za tu raspravu, neki vele da su našli način kako im radi

http://www.hcl.hr/forum/playstation-gaming/playstation-store-problemi-sa-karticom/

*

BosS101

  • n00b
  • 2
Odg: PS4 igre
« Odgovori #7 : 03. Ožujak, 2016., 20:41 »
Neko gameshare?psn id:CvitanDibajl

Odg: Digitalna kupovina PS4 igara (web trgovine)
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2016., 14:02 »
Univerzalno rješenje za PSN kupnju je u ducanu kupit bon a ne pokusavat karticom. Inace imamo drugi topic za tu raspravu, neki vele da su našli način kako im radi

http://www.hcl.hr/forum/playstation-gaming/playstation-store-problemi-sa-karticom/
Meni kartica radi bez problema (hr). Caka je u tome da se na store prvi puta ode preko lapa(kompa)..kasnije se sve buduce kupovine nesmetano obavljaju preko playstationa.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Odg: Digitalna kupovina PS4 igara (web trgovine)
« Odgovori #9 : 14. Ožujak, 2016., 14:13 »
Također sam kupio igru preko kartice na PS4 i ide bez problema.

Bonovi nisu potrebni (jedino baš za mlade koji nemaju karticu).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9