HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 469910 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1020 : 05. Rujan, 2017., 13:16 »
Preuzeo Infamous i Child of light. Šteta što Handball 2016 nije stavljen za multiplatform.

Ovaj RIGS VR se baš nikako ne može igrati bez VR-a jel? :D Samo sa gamepadom recimo  :hihi:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1021 : 05. Rujan, 2017., 21:42 »
E sad bi ti, samo gamepadom...hahah. neznam zašto, al ja mislio da je rukomet za 4, a kad ono samo za PS3...ovaj mjesec stavrno nemam šta..il da si idem kupit PSVR...eh  :fpalm:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1022 : 06. Rujan, 2017., 08:48 »
Kad pojeftini i bude sve u bundleu s kamerom. Ova VR igra mi se čini dobra.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1023 : 06. Rujan, 2017., 15:11 »
Imali igdje na pismeno kako kupovat igre i psn preplatu preko ovog čuda?

Imam mastercard karticu, ali ne još ps, no za unaprijed da znam.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1024 : 06. Rujan, 2017., 15:16 »
Dodaš karticu u svoj profil pod načine plaćanja i to je to.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1025 : 06. Rujan, 2017., 15:43 »
A mogu li ja stavit neki Limit na karticu kad iđem online sa plaćanjem?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1026 : 06. Rujan, 2017., 15:51 »
Koliko znam ne. No nisam ni tražio tu opciju. Budeš odgovoran sam sa sobom i to je to.


IMaš eventualno opciju za dodati lovu u PS wallet pa vidiš odmah koliko love imaš na računu. I onda kad vidiš da je 0 - ne kupuješ dalje.
No bez obzira što ti piše da je na walletu 0 ti možeš kupiti igru i kartica će ti se teretiti.


Ja osobno samo preko kartice rokam - ne stavljam lovu u wallet. Iako službeno što god da kupiš lova se prvo prenese u wallet i onda se igra kupi, no ti to ne primjetiš po ničemu osim što ti na email dođe račun u tom obliku.



*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1027 : 06. Rujan, 2017., 16:08 »
Aha, hvala kralju!

Onda bolje da nema na walletu, pošto radi hakirana, ovako kupiš na kartici pa ti računaj i piši.  :hihi:

I još jedno pitanje.

Imam Hr račun ja mslm na PSN, a sad, živim u BIH, hoće li' priznat? Pošto mi je tamo u HRK sve. Ako primi po kojem tečaju?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1028 : 06. Rujan, 2017., 16:21 »
Dobro pitanje, vidi je li BiH službeno podržana. Ako je onda bi ti i cijene bile u KM, a ne u KN...
No možeš onda napraviti još jedan acc i spojiti ga s ovim postojećim pa ćeš moći igrati i igre s HR acc.


No nemoj me držat za riječ - možda sve bude u redu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1029 : 06. Rujan, 2017., 17:15 »
E, to je za mene trenutno nuklearna fizika, ne mogu se snać . :hihi:


Uglavnom oba računa što imam su na UK...

EDIT: odnosno jedan a drugi na uk.

EDIT: Nema FBIH. Ne podržava.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2017., 17:21 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1030 : 06. Rujan, 2017., 18:34 »
A ako si stavio regiju UK onda će ti biti i njihove cijene. Tu nema mijenjanja. Jedino možeš otvoriti drugi profil... Zeznuo si se onda  :geek:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1031 : 06. Rujan, 2017., 21:57 »
I to stavio Manchaster, lol.  :hihi:

Nego nisam se vele zeznio, imam drugi račun na kojem je HR lokacija. Uglavnom BIH se ne podražava.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1032 : 09. Rujan, 2017., 09:40 »
Fun fact: znate kako smo svi pizdili jer nismo mogli staviti na PSN račun Visa kartice od ZABE. Ugl, ja sam koristio PBZ Visa od cure, al je ona zatvorila račun u banci pa sam morao po 1000 put pokušat staviti svoju karticu, i znate šta..upalilo je iz prve. Iz prve! Piše da mogu staviti 3 kartice i 1 Paypal račun za koji nisam mogao naći opciju uopće gdje ga staviti. Možda mi ponudi na Checkoutu, nisam dugo kupovao. Al eto, čisto da se zna, pošto je to bila prije frka s tim.  :kava:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1033 : 09. Rujan, 2017., 11:01 »
Mislim da kod nas ako imaš HR acc ne možeš postaviti PayPal, odnosno funkcija nije dostupna u svim zemljama...
No možda i bolje, jer i PayPal omasti brk sa svojom provizijom...


Al da, ZABA-ine kartice dugo vremena nisu prolazile za ništa - čak ni za PayPal...
No oduvijek sam ih izbjegavao jer su najskuplji i najgori što se tiče usluge, barem je moje iskustvo takvo.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1034 : 09. Rujan, 2017., 11:21 »
PayPal na ZABA kartici imam već neke 3-4 godine, nisam ni znao za to. A za PSN sa HR acc i PayPal da ne funkcioniraju, neshvaćam tu politiku. Al ok. Meni bi to bilo ovako i onako samo u slučaju nužde, pošto sam sve igre kupovao il fizički il preko bonova na Storeu. Al sad dok mi ide kartica, nema više ni bonova, ovako i onako kradu 10 kn za bon od 150 kn. Inače još jedan fun fact. PSN bon od 150 kn u dućanu košta 160 kn iz razloga što je euro bio skočio u jednom trenutku pa su pravdali poskupljenje tom činjenicom, al kad se opet normaliziralo stanje, cijene su ostale iste, jer su vidjeli da nitko nije baš reagirao, nit se bunio. Inače ako na proizvodu piše neka cijena, nesmije se prodavati po drugoj. primjer. INovine su držale one male limenke Coca Cole na kojima je pisalo da koštaju 4,99 kn, a oni su htjeli prodavati po 7,99 kn, šta im ovi nisu dopustili pa su maknuli iz prodaje. Samo u slučaju bonova se nitko ne buni.   :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9