HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467915 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1035 : 11. Rujan, 2017., 12:28 »
PayPal na ZABA kartici imam već neke 3-4 godine, nisam ni znao za to. A za PSN sa HR acc i PayPal da ne funkcioniraju, neshvaćam tu politiku. Al ok. Meni bi to bilo ovako i onako samo u slučaju nužde, pošto sam sve igre kupovao il fizički il preko bonova na Storeu. Al sad dok mi ide kartica, nema više ni bonova, ovako i onako kradu 10 kn za bon od 150 kn. Inače još jedan fun fact. PSN bon od 150 kn u dućanu košta 160 kn iz razloga što je euro bio skočio u jednom trenutku pa su pravdali poskupljenje tom činjenicom, al kad se opet normaliziralo stanje, cijene su ostale iste, jer su vidjeli da nitko nije baš reagirao, nit se bunio. Inače ako na proizvodu piše neka cijena, nesmije se prodavati po drugoj. primjer. INovine su držale one male limenke Coca Cole na kojima je pisalo da koštaju 4,99 kn, a oni su htjeli prodavati po 7,99 kn, šta im ovi nisu dopustili pa su maknuli iz prodaje. Samo u slučaju bonova se nitko ne buni.   :kava:

I to ti je samo do Sancta Domenice i njihove politike.
Sisaju dok ide ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1036 : 13. Rujan, 2017., 20:54 »
GTA V Promotion do 21.09.2017

Grand Theft Auto V -60% (199kn)
Grand Theft Auto V & 1. Great White Shark Cash Card Bundle -60% (229kn)
Grand Theft Auto V & 2. Whale Shark Cash Card Bundle -61% (269kn)
Grand Theft Auto V & 3. Megalodon Shark Cash Card Bundle -65% (299kn)
Megalodon Shark Cash Card -10% (494,10kn)

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1037 : 14. Rujan, 2017., 08:40 »
Fascinantno je kako GTA V i dalje drži visoku cijenu nakon toliko vremena.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1038 : 14. Rujan, 2017., 10:10 »
Igra je odlicna, ocito se jos dobro prodaje.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1039 : 14. Rujan, 2017., 17:26 »
Znate kako sam napisao da može Visa od Zabe sad an storeu, pa to je djelomično točno. Dalo mi je da postavim karticu kao način plaćanja, ali kad želim nešto kupiti, npr u ovom slučaju Battlefield 1 premium kaže mi da odem brat grožđe i da je greška Missed charges. Ugl, ne radi mi. Toliko o sexy WW1 Ruskinjama  :fpalm:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1040 : 14. Rujan, 2017., 17:29 »
Rekoh da ZABA-ine kartice praktički uopće ne rade na online servisima... Jedinu opciju koju su mi u banci ponudili (dok sam prije par godina bio kod njih) je ta da si uzmem prepaid karticu na bonove i onda s njom kupujem...


I onda sam se lijepo prebacio  :hihi:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1041 : 14. Rujan, 2017., 17:32 »
Ma mamicu im, i Zabi i Sonyju. Kad kupujem druge gluposti po netu uredno prolazi, al ovdje neće i neće. Mislim koja je poanta napraviti tako teško da ljudi potroše svoj novac kod njih, nisu normalni. Samo hoću svoje sexy Ruskinje  :wildboy:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1042 : 14. Rujan, 2017., 19:26 »
Ma mamicu im, i Zabi i Sonyju. Kad kupujem druge gluposti po netu uredno prolazi, al ovdje neće i neće. Mislim koja je poanta napraviti tako teško da ljudi potroše svoj novac kod njih, nisu normalni. Samo hoću svoje sexy Ruskinje  :wildboy:

Ako ti nije uvjetovano, predji u PZB ili samo otvori devizni račun. Ne reklamiram i nije me briga za njih ali tu nema problema. Znam mnoge koji su imali problema na PokerStarsu i PSN-u sa ZB.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1043 : 14. Rujan, 2017., 20:17 »
Da i ja sam tamo prešao... Al nevezano za banku. Moja žena ima Visa Web prepaid karticu (OTP). Uglavnom slično kao bonovi - koliko uplatiš toliko imaš. Recimo na početku mjeseca kad sjedne plaća uplatiš si 700kn i znaš da taj mjesec s toliko raspolažeš i to je to.
Tako je ekipa sigurna (ima onih kojima je to veliki bauk) da im neće netko ukrast lako lovu s računa.


Eto imaš izbor i takvih web kartica i koliko znam ne moraš imati račun u toj banci...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1044 : 14. Rujan, 2017., 21:22 »
Ma kupio sam 3 Psn bona i bok, frend mi drzi drzi internet ducan za igre pa sam dobio odmah 😁 Inace sam imao PBZ od cure al ona je presla u Zg, a tamo imam kredit pa mi nije do šaltanja... Al da kompliciraju, kompliciraju. Inace na toj kartici isto si stavim koliko hocu para i bok. Nije povezan s glavnim racunom pa se ne bojim nekih krada. Al hvala na savjetima  :piva:

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1045 : 15. Rujan, 2017., 08:49 »
Rekoh da ZABA-ine kartice praktički uopće ne rade na online servisima... Jedinu opciju koju su mi u banci ponudili (dok sam prije par godina bio kod njih) je ta da si uzmem prepaid karticu na bonove i onda s njom kupujem...


I onda sam se lijepo prebacio  :hihi:

Koristim ZABA-inu Mastercard karticu i preko nje uredno kupujem sa PS Store-a igre.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1046 : 15. Rujan, 2017., 08:52 »
Nisi dobro citao, ja sam tamo bio prije cca 7 godina. A znamo svi da MasterCard prolazi i uvijek je prolazio narmalno, pa i od ZABA-e.
Ono sto ne prolazi su kartice tekuceg racuna od Vise i Maestro.
Naravno sve kreditne kartice ce takoder proci, ali tekuci racun Visa i Maestro nece...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1047 : 16. Rujan, 2017., 18:37 »
Ajde dobro. Jel imao tko problem da je kupovao nešto preko Storea, uredno su mu uzeti novci s Walleta, dobiven je mail obavijesti da je kupljeno, ima u transaction history, ali nema u download list apsolutno ništa.  :kava: Neznam dal da se ljutim il da se ljutim  :hiha2:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1048 : 16. Rujan, 2017., 19:04 »
Imao sam ja. Odlogiraj se iz PS4, restart sustava i opet se ulogoras i onda opet restart. I onda se pojavi

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1049 : 16. Rujan, 2017., 19:24 »
Riješeno, hvala, sad cura može uživati u deluxe verziji Garden Warfare 2  :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9