HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467975 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #990 : 07. Srpanj, 2017., 07:59 »
Ne treba ti kod za to, zapravo mislim da ni ne postoji u takvom obliku. Odes na PSN i svaki account moze uzeti 14 dana besplatno, ali ono sto ti zato treba je kartica jer bez potvrde da si u stanju produzit pretplatu smradovi nedaju taj trial. Kad se priblizi kraj tog toka samo uklonite podatke kartice jer bi inace mogao pokusati automatski produziti za jos mjesec dana.

*

fRONTEZZ

  • n00b
  • 2
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #991 : 09. Srpanj, 2017., 01:03 »
Znam za to, samo mislim da ne mogu da dodam srpsku karticu...
Sacekacu jos par dana, svakako sam pri kraju sa sakupljanjem novca.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #992 : 15. Srpanj, 2017., 09:56 »
pozdrav, htio bih sebi uzeti PS4 SLIM, to bi bilo moje prvo iskustvo sa PS konzolom e sad me zanima samo da mi kazete:
1. Da li je istina da ne mogu igrati igrice online dok ne uzmem PS PLUS pretplatu?
2. I da li je moguce odabrati bosansku (BiH) regiju, ako nije koju je po vama najbolje odabrati regiju ( i sta mi uopce znaci staviti neku drugu regiju ako nema moje ), a da se imaju za tu regiju kupiti bonovi za PS PLUS

hvala unaprijed

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #993 : 16. Srpanj, 2017., 19:55 »
pozdrav, htio bih sebi uzeti PS4 SLIM, to bi bilo moje prvo iskustvo sa PS konzolom e sad me zanima samo da mi kazete:
1. Da li je istina da ne mogu igrati igrice online dok ne uzmem PS PLUS pretplatu?
2. I da li je moguce odabrati bosansku (BiH) regiju, ako nije koju je po vama najbolje odabrati regiju ( i sta mi uopce znaci staviti neku drugu regiju ako nema moje ), a da se imaju za tu regiju kupiti bonovi za PS PLUS

hvala unaprijed

1. Točno. Ako želiš multiplayer igrati morati ćeš uzeti Ps Plus. Godinu dana košta cca 300 kn. Imaš još i opcije od tri mjeseca i neki trial od 14 dana da isprobas to. Jedna od dobrih stvari plaćanja pretplate, jesu, u zadnje vrijeme dosta dobri besplatni mjesecni naslovi, kao što je bio Until Dawn za ovaj mjesec. I još ponekad imaš dodatne popuste na neke igre, što je također plus.

2. Što se tiče regije, nisam baš upoznat s time, tako da bi ti na to netko upuceniji trebao odgovoriti.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #994 : 17. Srpanj, 2017., 01:16 »
Najbolje je da izabereš USA regiju i staviš neku validnu adresu, nekog hotela npr u Montani, jer se tamo ne plaća dodatni porez za igre... Imaš svuda PSN dopuna od 10$, 20$, 50$ kao i PS+ vaučera koje instant skidaš sa nekih drugih sajtova, npr. Amazon, CD.keys, Zavvi.com, Play-asia.com i sl...
Druga varijanta ti je da izabereš Veliku Britaniju, sa tim što će te igre skuplje izaći, pošto je funta mnogo jača od dolara, a isti je srazmer cena i msm da najveći izbor igara imaš na US accountu...
Podrav

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #995 : 17. Srpanj, 2017., 19:25 »
Najbolje je da izabereš USA regiju i staviš neku validnu adresu, nekog hotela npr u Montani, jer se tamo ne plaća dodatni porez za igre... Imaš svuda PSN dopuna od 10$, 20$, 50$ kao i PS+ vaučera koje instant skidaš sa nekih drugih sajtova, npr. Amazon, CD.keys, Zavvi.com, Play-asia.com i sl...
Druga varijanta ti je da izabereš Veliku Britaniju, sa tim što će te igre skuplje izaći, pošto je funta mnogo jača od dolara, a isti je srazmer cena i msm da najveći izbor igara imaš na US accountu...
Podrav


da li valja Njemacka regija? posto tamo imam brata i on bi mi uzeo bon za pretplatu od 1 godine i stavio bih njegovu adresu, a igrice ne bih uzimao svakako preko ps storea, nego uzimam igre u Sancta domenica u BiH na cd-u

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #996 : 18. Srpanj, 2017., 06:03 »
Još dva dana i završava ova očajna ponuda na rasprodaji, nadam se da će sljedeća biti puno bolja!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #997 : 18. Srpanj, 2017., 06:56 »
Ne bih rekao da je očajna, da pače ljudi koji vole Japan i njihovu kulturu imali su puno toga za uzet. Od Final Fantasy serijala, odličnog MGS za siću (mislim da je cca 80kn), ja sam uzeo Yakuzu 0, tu je i Naruto. Da nemam te igre na PCu uzeo bih ih ovdje...
Al mislim da ova ponuda traje do 19. tako se nešto šuškalo na ps blogu, iako su rekli do 20.


No jučer se dogodila jako zanimljiva stvar u storeu. Odjednom se pod deals & offers pojavio - Summer sale. Naravno nije bilo igara unutra i makli su ga nakon cca pola sata.
Provjerio kod nas, ali i na UK je bila ista stvar...

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #998 : 18. Srpanj, 2017., 13:27 »
Ma sve ok, mene osobno iritiraju te Japanske igre i ne želim trošiti vrijeme na njih, osim MGS kojeg imam.
U stvari želim reći da se kod nas ponuda uvijek mijenja u srijedu poslije podne, tako da bi to bio 19.07 iako tamo piše da je ponuda do 20-tog. Ne znam zašto ali je tako uvijek.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #999 : 22. Srpanj, 2017., 15:35 »
da li valja Njemacka regija? posto tamo imam brata i on bi mi uzeo bon za pretplatu od 1 godine i stavio bih njegovu adresu, a igrice ne bih uzimao svakako preko ps storea, nego uzimam igre u Sancta domenica u BiH na cd-u

Ako ti nije važno za kupovinu igara online i PSstore, stavi njemačku regiju. Stavit će ti njemački store i općenito će ti ponuditi servise koji su dostupni u njemačkoj. Nijemci sve prevode i sinhroniziraju na njemački pa da ne bude iznenađenja. Još detalj, ne znam  hoće li ti primati bonove iz drugih regija, tipa ako kupiš HR bon za nadopunu walleta.  Imam UK acc i HR acc i jedan i drugi mi prihvaćaju entropay/paypal  tako da nisam nikada kemijao, a englezi imaju veću i bolju ponudu od nas. Sve što sam kupio u UK mogu igrati i pod HR accountom (i obrnuto). Naravno, na istoj konzoli.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1000 : 23. Srpanj, 2017., 12:24 »
Jel ima neko pozitivno iskustvo sa instantgaming sajtom ?
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2017., 14:36 Ignaccius »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1001 : 25. Srpanj, 2017., 09:20 »
Pozdrav svima,
Imam jedan problem s logiranjem u Psn account.
Trenutno sam na kraćem odmoru i pokušao sam se ulogirati preko moba u moj psn acc. Imam uključen 2 step verification. Kad upišem svoje podatke dođe mi poruka sa kodom za verifikaciju i kad upišem kod, kaže mi da "verification code is not valid". Siguran sam da sam ispravno kod upisao, cak sam radio copy/paste i stalno ista poruka mi dolazi.
Zna li mozda netko neko rješenje?
Unaprijed hvala.

Edit: Uspio sam se logirati nakon nekog vremena. Koliko brzinski prelistao, vidim da se ovo zna događati ljudima, ali nisam vidio razlog, osim da su bannani? Ili je možda bilo do psn-a?
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2017., 10:48 mili1985 »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1002 : 25. Srpanj, 2017., 22:30 »
pozdrav raja, da li je moguce igrati demo verzije igara ako nemam PS PLUS pretplatu.
i da li prilikom prvog paljenja moram postaviti regiju, ili se to tek postavlja kada se hoce aktivirati PS PLUS pretplata?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1003 : 26. Srpanj, 2017., 07:52 »
Ne treba PS+ za demoe, ali regiju ces morati odabrati prije toga jer demoe preuzimas iz ducana kako svaka regija ima svoj ducan, cesto i s razlicitim ponudama.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1004 : 27. Srpanj, 2017., 07:26 »
Hmmm...Assassins Creed Freedom cry i Just Cause 3 gratis za 8. mjesec...
Nije lose...vec drugi mjesec zaredom nije lose...idila  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9