HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467963 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1110 : 08. Studeni, 2017., 17:46 »
Javi im serijski broj, možeš ih i nazvat ujutro, mislim da pozivni centar radi do 17h.


DMZ je način na koji zaobiđeš sve zaštite koje ti nudi ISP i svi portovi su onda otvoreni. Možda to čak imaš i u postavkama routera i samo upišeš lokalni IP od PS4.
Znači s njime ti ne treba otvaranje portova, ali si vidljiv svima na netu direktno.


Bitno je samo potvrditi da nije do ISPa ili je. Znači DMZ ne bih koristio kao trajno riješenje, nego da vidiš jesu li portovi i tvoje postavke krive ili do čega je već.


Ako konzola nije tvoja ili je netko varao na njoj postoji mogućnost da je ona sama banana i ne možeš se s niti jednim acc normalno koristiti.
Znači prilikom kupnje (ako kupuješ polovno) tražiš serijski broj i pošalješ upit Sony-u je li konzola banana ili je sve ok.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1111 : 08. Studeni, 2017., 17:52 »
A gledao sam to sad u postavkam routera i uključeno mi je to. Tj vjerovatno neki dan kad sam gledao yt clipove i tražio problem da riješim.

Kupio sam polovnu konzolu. Mogu se sad... A nisam nikad ni vjerovao polovnim stvarima. Nego vidim ljudima polovno prolazi, možda će i meni jednom u životu...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1112 : 08. Studeni, 2017., 17:58 »
Probaj dat podatke nekome kome vjeruješ od frendova ili dugo poznaješ nekog s foruma da se na svoj PS4 ulogira s tvojim acc.


Ukoliko prođe i budeš online, a kod tebe ne prođe i offline si = konzola je banana...


No provjeri još s PS suportom sutra...


Žao mi je, jednostavno ponekada kada ne znaš koje su sve moguće situacije kod kupnje - budeš izigran.
Dakle uvijek prvo provjeriš serijski broj. Možda je lik bio cheater i zblokali mu acc i konzolu...
Znači ta konzola bi tada bila samo za offline i samo za igre na disku, vjv bi ju tada i jeftino prodao...

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1113 : 08. Studeni, 2017., 18:07 »
Budem tebi dao, Bartul se riješio Play-a. Pa ti kad mogneš pokušaj se logirat,važi?


A svakako ću ih konktatirat sutra, pa da samo potvrde ban.
Toga sam se najviše i bojao, budem play prodao vamo u Hercegovini većinu ljudi ne zanima Multiplayer/ps store itd, a i samo gledaju dobro a jeftino, tako da, proć će za upola cijene.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1114 : 08. Studeni, 2017., 18:10 »
Ne znam što bih ti rekao, još možeš za svaki slučaj probati kod susjeda se spojiti na internet.
Samo onda makni ove ručne postavke koje si podesio.


Ako ni kod njega ne radi, vrlo je vjerojatno da je konzola banana...  :hiha2:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1115 : 08. Studeni, 2017., 18:29 »
Da, valjalo bi i to probat.

I što mi je zanimljivo- samo prikaže kad testiram mrežu- SSID, Obtain IP Address i Internet Connection... A viđao sam na yt da puno toga više pokaže.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1116 : 08. Studeni, 2017., 18:43 »
Mislim stvarno...pokupio sam Deadpool-a za 35 kn i CoD Infinitive warfare digital deluxe edition za 270 kn +/-, al što me najviše iznerviralo da sam pokusavao dodati pare na svoj acc i kad mi dođe od banke da putem m tokena verificiram transakciju mi nema accept gumba, wtf, fali dio ekrana i nikako povećati, pomaknuti, ma ništa. Pa sam išao bezveze pokusat načinom da stavim u košaricu i platim karticom, i zamislite, nije me pitalo apsolutno ništa, samo nestale pare s računa. Koje muke kupovanja ovih digitalnih igri. Al ok, treba se osigurati za zimovanje  :kava:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1117 : 08. Studeni, 2017., 18:56 »
Jao ljudi jesam dosad, ali evo engleski acc radi. Otišao sam na WI FI easy postavke interneta i još me ne izbaciva, znači do mog je računa nešto i vjerujem da će mi sutra SONY to popravit. :) Izvini Hrvoje što sam te morio ovo par dana. :D BTW tnx. <3 nešto je prošlo, Boga pitaj šta. Ali moj račun koji mislim koristit ima smetnje neke.
 Sad odo učit! Miran sam, do računa je.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1118 : 09. Studeni, 2017., 11:08 »
Moj račun je prosljeđen - Odjelu za vođenje računa. Konzola nije banana, provjerili su. :D

No dotad, kad/ako se to napravi ja ću moć uvezat taj račun sa UK računom?
I jeli itko kupovao preko kartice na UK storu? I ako jest, kolika je provizija Kune u Funte ili Marke (bih) u Funte ?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1119 : 21. Studeni, 2017., 14:30 »
Moze li se PS + pretplata zbrajati? Npr. imam 3 mjeseca pretplate jos, mogu li sad kupiti za 12 mj? I ako da, imam li onda samo 12 mj. ili 15?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1120 : 21. Studeni, 2017., 14:46 »
Zbraja se.

PS šteka im stranica za popizdit. Svi navalili na Black friday.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1121 : 21. Studeni, 2017., 14:47 »
Možeš, meni je zbrojeno do 15.05.2020. godine  :loludara:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1122 : 21. Studeni, 2017., 15:01 »
Možeš, meni je zbrojeno do 15.05.2020. godine  :loludara:

hahah. vrh :)

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1123 : 21. Studeni, 2017., 17:45 »
Možeš, meni je zbrojeno do 15.05.2020. godine  :loludara:

Vidi se ko ima para :P
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1124 : 21. Studeni, 2017., 17:51 »
Do tad mi vrijedi i garancija na PS4, pa sam se lijepo osigurao, a usput dok igram ovo čudo u to doba možda dođe i PS5 pa polako pokupim igre za sve konzole od trojke do buduće petice...
A ono bolje nek se nađe, imao sam neš sitno love u tom trenutku i napucao 3 godine. Uzeo sam redovno dok je bilo 365kn i 2x na akciji onoj dani PS+ za 200 i neš tak da me ispalo poprilično jeftino s obzirom na današnje cijene i trenutnu akciju na storeu...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9