HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239410 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #240 : 04. Veljača, 2017., 01:13 »
Pala platina na Dark Souls 3, mislim da mi je ta najdraža :-)
Bravo :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #241 : 05. Veljača, 2017., 11:13 »
Kako nisam dobivao nešto previše trofeja u zadnje vrijeme, našao sam krivca u Battlefield 4 koji mi je oduzimao previše vremena pa sam ga obrisao. i danas pala prva platina, The Order 1886, priznajem, dosadna i jako lagana, al je platina. Uz ganjanje platine u Killzoneu koji se odužioi (zbog multiplayera) rekoh sebi da idem čistiti neke starije/novije naslove pa sad ganjam The Deadly Tower of Monsters, te sam instalirao Uncharted serijal (sve 4) pa se bacam i na to. I da mi nebude dosadno instaliran je i CoD Advanced Warfare, fali pola trofeja, ali ništa strašnoga  ;) Sad još samo da dam otkaz na poslu pa možda i nađem vremena sve to i odigrati  :fpalm:

Odg: Trofeji
« Odgovori #242 : 05. Veljača, 2017., 11:21 »
Haha, ma ko šiša posao, samo ti oduzima vrijeme za igru  :loludara:

Da poneseš plejku tamo? :D

Odg: Trofeji
« Odgovori #243 : 05. Veljača, 2017., 12:10 »
Pala platina na Dark Souls 3, mislim da mi je ta najdraža :-)
Bravo :thumbs:

Hvala :-)

Odg: Trofeji
« Odgovori #244 : 05. Veljača, 2017., 12:10 »
Kako nisam dobivao nešto previše trofeja u zadnje vrijeme, našao sam krivca u Battlefield 4 koji mi je oduzimao previše vremena pa sam ga obrisao. i danas pala prva platina, The Order 1886, priznajem, dosadna i jako lagana, al je platina. Uz ganjanje platine u Killzoneu koji se odužioi (zbog multiplayera) rekoh sebi da idem čistiti neke starije/novije naslove pa sad ganjam The Deadly Tower of Monsters, te sam instalirao Uncharted serijal (sve 4) pa se bacam i na to. I da mi nebude dosadno instaliran je i CoD Advanced Warfare, fali pola trofeja, ali ništa strašnoga  ;) Sad još samo da dam otkaz na poslu pa možda i nađem vremena sve to i odigrati  :fpalm:

Posao je najmanji problem, oženi se pa ćeš tamo negdje 2027 možda opet nešto odigrati  :chair:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #245 : 05. Veljača, 2017., 12:46 »
Pricas gluposti. Ja sam u braku 7 godina i zadnje 2 godine sam presao najvise igara ikad uz puno posla! Imam i dijete od 4,5 godine i nemam nikakvih problema.

To ako se ozenis za krivu osobu koja nema osjecaja i za tvoje potrebe... - sam si si kriv...  :mrs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Trofeji
« Odgovori #246 : 05. Veljača, 2017., 12:51 »
Kad je ženi draže da igraš nego da jedeš pa ti da mira malo. :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #247 : 05. Veljača, 2017., 12:58 »
Kad je ženi draže da igraš nego da jedeš pa ti da mira malo. :hihi:


Ma ona meni dok igram nosi kavu, cedevitu, sladoled, grickalice, a ponekad i sendvič  :mrgreen:

Odg: Trofeji
« Odgovori #248 : 05. Veljača, 2017., 13:26 »
E to je prava žena  :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #249 : 05. Veljača, 2017., 14:23 »
Da na poslu igram mislim da bih odletio prije no sto stisnem gumb da se konzola upali  :hihi: Inace sam zarucen i zivim s zaručnicom vec 6 godina i ima dana kad igra puno vise od mene... Tako da sto se toga tice je jackpot  :clap: Sve u svemu je stvar organizacije, samo sto sam ja uz normalan posao poceo raditi i nesto sa strane (pisem djecju pricu za koju cu sam napraviti i slike/crteze) pa onda je tesko naci vremena za igranje...vecinom samo za vikend il kojih sat vremena dok radim ujutro... Polako al s guštom  :piva:

Odg: Trofeji
« Odgovori #250 : 05. Veljača, 2017., 20:10 »
Pade i meni prva platina.  :clap:
TLOU Remastered, prva igra koju igrao i završio na plejki i eto danas dobio platinu.
Probat ću nastaviti dalje sa Heavy Rainom i Uncharted kolekcijom ( nadoknađujem propušteno ), ali s obzirom koliko dobrih naslova dolazi i real life obveza, teško je posvetiti se svima posebno, ali probat ću nekako  :D

Odg: Trofeji
« Odgovori #251 : 05. Veljača, 2017., 21:24 »
Oho  :thumbs: Ja sam u TLOU osvojio bijedna 4 trofeja  :bonk:

Odg: Trofeji
« Odgovori #252 : 06. Veljača, 2017., 13:37 »
Oho  :thumbs: Ja sam u TLOU osvojio bijedna 4 trofeja  :bonk:

Najveća tlaka mi je bio multiplayer za odigrati, jer ima dosta za grindati. Single mi je bio jako zanimljiv. Iz trećeg prijelaza sam pokupio sve single trofeje i mogu reći da mi nije dosadio prelazak po treći put. Grounded mod je zanimljiv izazov i držao me napetim od početka do kraja  :D
Koristio sam moć interneta da bih pokupio sve collectibles jer u protivnom, ne vjerujem da bih ikada našao te trofeje.
Sve u svemu, moj OCD je sada smiren   :hihi:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Trofeji
« Odgovori #253 : 06. Veljača, 2017., 15:23 »
Najveća tlaka mi je bio multiplayer za odigrati, jer ima dosta za grindati. Single mi je bio jako zanimljiv. Iz trećeg prijelaza sam pokupio sve single trofeje i mogu reći da mi nije dosadio prelazak po treći put. Grounded mod je zanimljiv izazov i držao me napetim od početka do kraja  :D
Koristio sam moć interneta da bih pokupio sve collectibles jer u protivnom, ne vjerujem da bih ikada našao te trofeje.
Sve u svemu, moj OCD je sada smiren   :hihi:

Hahaha, znam taj osjećaj...  :hihi:
Svaka čast za platinu  :thumbs: Ja sam nakon prelaska glavne igre i DLC-a imao svega 8 trofeja  :fpalm:

Odg: Trofeji
« Odgovori #254 : 06. Veljača, 2017., 18:16 »
Oho  :thumbs: Ja sam u TLOU osvojio bijedna 4 trofeja  :bonk:

Najveća tlaka mi je bio multiplayer za odigrati, jer ima dosta za grindati. Single mi je bio jako zanimljiv. Iz trećeg prijelaza sam pokupio sve single trofeje i mogu reći da mi nije dosadio prelazak po treći put. Grounded mod je zanimljiv izazov i držao me napetim od početka do kraja  :D
Koristio sam moć interneta da bih pokupio sve collectibles jer u protivnom, ne vjerujem da bih ikada našao te trofeje.
Sve u svemu, moj OCD je sada smiren   :hihi:

Bravo, ja u dva prelaska valjda imam 8 trofeja, platina mi izgleda nedostižno potpuno  :geek:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9