HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239409 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #360 : 25. Lipanj, 2017., 10:02 »
Akuma je napokon pao, i s njime je pala moja druga platina na PSNu. Tekken 7.

S kim si ga prebio?

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #361 : 09. Srpanj, 2017., 12:41 »
Bole me prsti od skakutanja, al pala je platina na Titanfall 2  :hug

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Trofeji
« Odgovori #362 : 25. Srpanj, 2017., 12:53 »
Ostala mi još dva trofeja u Witcheru. Master Marksman i prelazak na Death March. Čim uhvatim nešto više vremena za četvrti prelazak pada platina  :hug

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #363 : 10. Kolovoz, 2017., 18:08 »
Moja prva platina! Until Dawn. Igra mi se svidjela i zaslužila je da bude pionir. Istina, imam već 2 platine, al to je žena prelazila, pa nije zaista mojih ruku djelo...


Sviđa mi se ovaj osjećaj, al ne znam bih li to ganjanje trofeja ponovio, jer ću se razbolit od toga i postat ovisan, a tek onda neću imati vremena za prijeći sve igre...


No sve u svemu - presretan sam i oduševljen  :mrgreen:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #364 : 10. Kolovoz, 2017., 18:10 »
Hahaha, cestitam. Nemoras se naviknuti al je lijepo ubosti platinu s vremena na vrijeme. Njezine platine su od normalnih igri ili od TT-ovaca? :piva:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #365 : 10. Kolovoz, 2017., 18:14 »
Life is Strange i TTG Borderlands.


Al dobro, ja sam s ovim zaista zadovoljan i super je osjećaj, a igra mi se općenito jako svidjela i krenuo sam s namjerom pokupiti sve što se može pokupiti (mislim na papire i iteme u igri) i kako sam krenuo - tako me zanjelo...


Na kraju odlučio pokupiti i sve trofeje. Zadovoljan sam, a mogla bi se igra još koji put igrati kada netko dođe da vidimo kako će netko drugi proći.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #366 : 10. Kolovoz, 2017., 18:16 »
Ja sam krenuo s zarucnicom igrati al nam ide sporo jer nikako uskladiti vrijeme. Nevjerujem da ce bit platina, al da ce se odigrati, hoce.

Odg: Trofeji
« Odgovori #367 : 10. Kolovoz, 2017., 20:15 »
Moja prva platina! Until Dawn. Igra mi se svidjela i zaslužila je da bude pionir. Istina, imam već 2 platine, al to je žena prelazila, pa nije zaista mojih ruku djelo...


Sviđa mi se ovaj osjećaj, al ne znam bih li to ganjanje trofeja ponovio, jer ću se razbolit od toga i postat ovisan, a tek onda neću imati vremena za prijeći sve igre...


No sve u svemu - presretan sam i oduševljen  :mrgreen:
Čestitke!  :piva:
Vidio sam te danas da igraš i da si zaredao trofeje, pa sam pretpostavio da ganjaš platinu. Mislio sam pitati kako ide, al rekoh da ne smetam. Zajeban je posao lovca na trofeje  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #368 : 10. Kolovoz, 2017., 20:16 »
Vidio sam i ja da si i ti danas pokupio istu platinu kao i ja  :hihi:


Čestitke i tebi  :hug

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Trofeji
« Odgovori #369 : 10. Kolovoz, 2017., 20:27 »
Ja svoju jos nisam ulovio, valjda ce bit nesto kad dodem doma.

Ajde momci pisite recenzije u temi za natjecanje, neka ih bude sta vise.

Odg: Trofeji
« Odgovori #370 : 10. Kolovoz, 2017., 20:28 »
Hvala!  :faca:
Za razliku od ostalih igara, bilo mi je sasvim ok skupljati toteme i dokaze, jer definitivno upotpunjuju glavnu priču. Iako je teški kliše svih hororaca, priča me je baš zaintrigirala, kao i gluma. Ponavljanje zadnjih nekoliko poglavlja da bih skupio sve trofeje mi je pomalo počelo dosađivati ali se isplatilo.
Sve u svemu zadovoljan sam, jako dobra igra  :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #371 : 12. Kolovoz, 2017., 11:53 »
Evo i moje druge platine  :hihi:


Horizon Zero Dawn! Istina je da sam odmah dok sam igrao igru (završio sam ju prije mjesec dana) već napravio ogroman posao i imao sam 85% trofeja. Danas sam se odlučio očistiti i to pa nije dugo trebalo.
Sretan, zadovoljan, sad ganjam ženu da ona ulovi platinu u Late Shift, pa da ih bude više.
Sviđa mi se ovaj lov na trofeje, al me strah da ne bude sve gore i gore. Volio bih i dalje uživati u igrama, a ne da mi trofeji postanu obveza

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Trofeji
« Odgovori #372 : 12. Kolovoz, 2017., 12:19 »
Cestitam Hrvatina, svaka cast.

Odg: Trofeji
« Odgovori #373 : 12. Kolovoz, 2017., 12:33 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:13 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #374 : 12. Kolovoz, 2017., 13:22 »
Na PS napreduješ (dobivaš lvl) za skupljanje trofeja i na taj način napreduješ.
Na Steamu moraš kupovati i trejdati kartice da bi dobio novi lvl.


Isto tako platina je specifičan trofej koji se otključa tek kada otključaš sve trofeje koje igra ima. Na Steamu to nemaju sve igre.


Trofeji su klasificirani u bronce, srebro, zlato i jedna platina po igri.


Naravno takva im je i vrijednost, najviše bronci, pa srebra, itd. Isto imaš i koliko ljudi je skupio koji trofej (izraženo u postotku).


Al nema recimo, ili ja ne znam za to, nekakvu korist taj lvl koji imaš na PS... Dok na Steamu otključavaš (podižeš) broj prijatelja koji možeš imati/dodati, otključavaš dodatne mogućnosti za uređivanje svog profila.




 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9