HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 238938 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #405 : 12. Prosinac, 2017., 13:41 »
Nakon podosta trčkaranja po kući, uspješno je izbjegnut Jibl sandwich i platiniran Resident Evil Remaster  :clap:

Odg: Trofeji
« Odgovori #406 : 12. Prosinac, 2017., 17:03 »
Nakon podosta trčkaranja po kući, uspješno je izbjegnut Jibl sandwich i platiniran Resident Evil Remaster  :clap:

Bravo, jel teška platina?

Odg: Trofeji
« Odgovori #407 : 12. Prosinac, 2017., 19:30 »
Iznenadio sam se da sam s relativnom lakoćom došao do platine, pogotovo kad sam čitao opise trofeja, tipa, završi igru za manje od tri sata. Ali na kraju nisam imao većih problema.
Za taj speedrun sam koristio neki vodič s interneta i kad se upoznaš s rutom kojom treba ići, postane lakše.

*

YeYa

  • *
  • 10
Odg: Trofeji
« Odgovori #408 : 10. Siječanj, 2018., 01:31 »
Drugi platinum mi je bio Life is Strange koji je pao negdje u studenom. Jučer sam napokon dobila svoj treći platinum, AC Origins. :D

Odg: Trofeji
« Odgovori #409 : 11. Siječanj, 2018., 07:00 »
Drugi platinum mi je bio Life is Strange koji je pao negdje u studenom. Jučer sam napokon dobila svoj treći platinum, AC Origins. :D

Bravo!
Ja isto još samo moram obići sve lokacije.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #410 : 04. Veljača, 2018., 15:54 »
Stigla i 10. platina  :hug 


Hitman GO, ništa posebno, ali eto - čovjeka veseli  :hihi:


Nisam siguran, no na neko vrijeme planiram stati s tim platinama jer se dosta namučim, a nije da imam previše volje platinirati stvari kada me hrpetina drugih igara čeka...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #411 : 04. Veljača, 2018., 16:07 »
Cestitam na ceneru  :clap:
Iz osobnog iskustva kad prestanes ganjati platine, tesko je opet zapoceti 😭 al opet ja sam sav u poslu i u očekivanju prinove pa sve teze nalazim vremena za gaming...cak me i zena potjerala jer se ona navukla na COD IW... :wildboy:

Odg: Trofeji
« Odgovori #412 : 04. Veljača, 2018., 17:22 »
Stigla i 10. platina  :hug 


Hitman GO, ništa posebno, ali eto - čovjeka veseli  :hihi:


Nisam siguran, no na neko vrijeme planiram stati s tim platinama jer se dosta namučim, a nije da imam previše volje platinirati stvari kada me hrpetina drugih igara čeka...

Bravo  :thumbs:

Odg: Trofeji
« Odgovori #413 : 04. Veljača, 2018., 17:28 »
Stigla i 10. platina  :hug 


Hitman GO, ništa posebno, ali eto - čovjeka veseli  :hihi:


Nisam siguran, no na neko vrijeme planiram stati s tim platinama jer se dosta namučim, a nije da imam previše volje platinirati stvari kada me hrpetina drugih igara čeka...

Brzo si došao do 10-te. GG!  :thumbs:

Odg: Trofeji
« Odgovori #414 : 19. Veljača, 2018., 23:16 »
Nakon podužeg i laganog mučenja, uspješno platiniran RE: Code Veronica.

Ovaj Resi me duže vrijeme mučio zbog tehničkih problema, jer pal verzija ima ogroman lag naspram ntsc verzije. Zato ako netko namjerava uzeti ovo, definitivno preporučam ntsc ( američku ) verziju.

Code Veronica je odličan nastavak stare škole Resident Evil-a i poprilično zeznut ako se lovi A rank.


*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Trofeji
« Odgovori #415 : 27. Veljača, 2018., 23:23 »
Pala je platina iz God of War III Remastera, najponosnija platina koju sam postigao, presretan sam.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #416 : 28. Veljača, 2018., 18:18 »
I stigla upravo 11. platina iz igre RiME  :thumbs:

Odg: Trofeji
« Odgovori #417 : 28. Veljača, 2018., 19:38 »
Vidim da si je relativno brzo ugrabio. Kakva je igra, što se trofeja tiče, a i općenito?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Trofeji
« Odgovori #418 : 28. Veljača, 2018., 20:35 »
A platina je jedna od lakših za uloviti. Doslovno jedan prelazak i tipa 2 vraćanja na prijašnje levele (nakon što pređeš igru to se otključa).
Trofeji su zapravo jako jednostavni ako znaš što radiš. Neki su totalno simple poput skupljanja raznih stvari, no problem je zbunjujućeg dizajna svjetova pa ako baš ganjaš platinu onda je bolje to napraviti uz neki guide jer neke stvari definitivno nije lako naći.


Igru možeš preći u cca 5h uz guide za platinu, inače ako ganjaš platinu sam mislim da bi ti trebalo i 3x više.


Onako zanimljiva umjetnička avantura koja pokušava ispričati emotivnu priču na sebi svojstven način. Recimo slično kao Bound ili That Dragon, jedino nije mi ova prezentacija dobro sjela kao u ove dvije navedene igre.




Odg: Trofeji
« Odgovori #419 : 01. Ožujak, 2018., 06:49 »
Bravo, ja imam jedan trofej u toj Rime :)

Inace nisam prije napisao, ali već neko vrijeme stoji Platina iz AC Origins  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9