HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167047 Hitova
*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #165 : 10. Travanj, 2010., 16:40 »
E ovako imam problem imam PSN ali sam zaboravio pass,svejedno on mi se automatski loginuje,ali ja hocu da napravim novi acc da bi mogao demo sa US store.Kako da izbrissem i napravim novi.Pass ne mogu povratiti jel mi je na stari mail koji se izgasio zbog promjene domena

*

Masic

  • *
  • 13
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #166 : 17. Travanj, 2010., 07:20 »
Evo ja sam nedavno uzeo ps3...
...igra se killzone 2 multiplayer,nfs shift (mp),moha airborne se trenutno sp prelazi,mw (mp) i trazi se mw 2.
[

My chick bad, my chick hood,
My chick do stuff that yo' chick wish she could =)

*

GoLeM

  • **
  • 200
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #167 : 18. Travanj, 2010., 11:04 »
ja imam ps3:-D

napokon!

tko hoće nek me doda:GoLeM(zlajo)

*

breezer

  • n00b
  • 4
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #168 : 26. Travanj, 2010., 14:08 »
Imam PS3 debeljka 40 GB  :lol: ... dosta davno sam je kupio i zadovoljan sam s njom, nisam imao nikakvih večih problema, sve šljaka i nadam se da če nastavit još neko vrijeme !  :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #169 : 26. Travanj, 2010., 16:02 »
Koliko si ga platio? Jer eto danas ga prodaju za 1495kn...  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

breezer

  • n00b
  • 4
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #170 : 26. Travanj, 2010., 18:48 »
Koliko si ga platio? Jer eto danas ga prodaju za 1495kn...  :hiha:

oko 3000 kn u tadasnjem Euronicsu danasnjem HG Spotu na Jankomiru... btw. to im je bio posljednji izlozbeni primjerak pa mu je cijena bila nesto niza, jbg. nije mi se dalo cekat dolazak nove serije sa 80 GB HDD koja je trebala doc sljedeci tjedan, danas se lupam po glavi zbog toga ! :bonk:
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2010., 18:50 breezer »

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #171 : 10. Svibanj, 2010., 23:02 »
PS3 još nisam kupio iako planiram (bratić mi je rekao da su mnogi došli kod njega u centar za popravak PS3-a i da se ne isplati kupit još) Ako kupim očekujem od vas da me kažete za neke dobre igre  :mrgreen: :mrgreen:

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #172 : 16. Svibanj, 2010., 04:27 »
PS3 tereba kupiti, ako već niste, kad dođe 40 nm tehnologija koja se još manje grije, a to je uskoro.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #173 : 12. Lipanj, 2010., 16:11 »
Mi može netko dati procjenu koliko mogu tražiti za:

PS2 slim, još 10 mjeseci garancije, 1 gamepad, memory kartica, čipirano u sophosu, garancija na čipiranje

Igre, kupljene u periodu od dva mjeseca:

God of War
God of War 2
The Warriors
Gran Turismo 4
Yakuza
Metal Gear Solid 3: Subsistence
Crash Twinsanity
Hitman: Blood money

kao poklon bih dao još 20ak piratskih igrica. Koje bih skinuo i zapržio po želji  :hiha: Uf koji trik jebote!  :hiha:

Bi išlo recimo za 1000 kn ili sam lud?

Ne bih manje od 800 ipak, vrijednost svega gore nabrojanog je točno 1900 kn :(

Konzola i par igri iz sophosa, ostalo sa game.co.uk

Razlog prodaje je - želim PS3. I mrtvi GT5 kad izađe. original naravno :(
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2010., 16:18 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #174 : 12. Lipanj, 2010., 17:11 »
Oko 900-1000 kn bi i mogao dobiti, al sam ak nekog nađeš tko želi uz konzolu i originale

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #175 : 12. Lipanj, 2010., 17:14 »
smislit ću nekakve kombinacije, trebalo mi je samo potvrditi vrijedi li toliko, tnx


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #176 : 19. Lipanj, 2010., 14:21 »
Evo, otišlo. Tek sad sam skužio da sam trebao uzet sebi sejvove od gt3 i gt4. Lik sad ima 80% GT3 i 76% GT4. Osjećam se pokradeno  :wildboy:

Uglavnom, budući da je nemoguće ignorirati činjenicu da GT5 izlazi za 5 mjeseci i da će igra biti nenadjebiva i nešto savršeno, ne, najsavršenije digitalno ikad, nadam se da velika većina planira kupiti ps3, ako nije do sad... kakvi su vam planovi?

Ja sad imam 2400kn keša, a kako me ne interesira zasad ništa drugo osim gt5, čekat ću najkasnije do 11 mjeseca, ukoliko najave kakav bundle sa GT5 i volanom, da se to iskešira mafia style...

Nadam se i da bi mogli možda vratiti PS2 kompatibilnost s vremenom... kad se đubre prestane dobro prodavati...  :hiha2:
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2010., 14:30 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #177 : 19. Lipanj, 2010., 14:35 »
Kupuj onda odma PS3 i GT5 P, da uđeš u svijet Gran Turisma na trojci ;)
I ak kupuješ volan, kupi G25 - njegov sekvencijal dušu daje i vrlo je ugodno na njega mijenjati.
G27 i njegove ledice, kao ni tiše kalibriranje to ne mogu nadomjestiti.

No ja razmišljam i o ovom:

http://www.virtualr.net/fanatec-porsche-911-gt3-rs-v2-now-available/

Features:

    * Full PS3 compatibility
    * 3 styles of paddle shifter included:
      Button only
      Small steel shifter
      Big Clubsport Paddle Shifter made of aluminum
    * Upgradeable firmware
    * on/off switch
    * More powerful electronics for perfect calibration and precision

Advanced Tuning functions:

    * Adjustable ABS vibration for all games (PS3 and PC)
    * Adjustable deadzone (no more shaking on straigths)
    * Adjustable linearity
    * Steering angle from 90° to 900° in 10° steps
    * Adjusstable drift mode

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #178 : 19. Lipanj, 2010., 14:52 »
Kupuj onda odma PS3 i GT5 P, da uđeš u svijet Gran Turisma na trojci ;)
I ak kupuješ volan, kupi G25 - njegov sekvencijal dušu daje i vrlo je ugodno na njega mijenjati.

Ne znam, ne bih odmah, isključivo zbog šanse da PS3 i pojeftini, ili se pojavi nekakav bundle kroz ovih par mjeseci... Volan kupujem sigurno, ali ipak nešto jeftinije od G25, pretjerana je cijena... Jebenu kožu na volanu nemam ni u autu, a i planiram se previše uživiti i ukoliko izgubim kakvu utrku protiv tebe ili Facee, bit će volana po cijeloj sobi, znači neki jeftiniji Logitech će past...

a i životna filozofija mi je ne kupovat ništa, ako nemam za dva komada  :piva:
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2010., 14:56 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #179 : 19. Lipanj, 2010., 16:39 »
:)))

Čekaj neki bandl. Bit će da ga jebeš. Za tjedan dva će najavit za EU. GT jel.
Uz to i onaj driving fors pro, službeni GT volan jel, rula. Tako da ne moraš davati toliko puno love za G25 il G27. Al pogledaj po njuškalim i ino jer se zna naći jako povoljno G25.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9