HCL.HR

[ARK] CRO HCL.hr PVP All x10 WIPE 07.02.

  • 28 Odgovora
  • 11572 Hitova
[ARK] CRO HCL.hr PVP All x10 WIPE 07.02.
« : 20. Siječanj, 2017., 20:17 »
Dobar dan! Ja i prijatelj smo otvorili novi unofficial ARK server koji se zove CRO HCL.hr - PVP All x10 WIPE 07.02. HCL.hr je u imenu servera uz dopuštenje glavnog urednika gospodina Igora.

Pravila ponašanja na serveru:
1. Svaka vrsta vrijeđanja bilo koga na nacionalnoj, rasnoj i vjerskoj osnovi je strogo zabranjena.
2. Neprimjereni komentari, govor mržnje i spam po chatu nisu dopušteni.
3. Zabranjeno građenje na mjestima bogatima vrijednim resursima.
4. Zabranjeno zatvaranje špilja.
5. Raid na druge tribeove može trajati najviše 24 sata, nakon toga tribe koji je raidan ima 2 dana zaštitu.

Admini zadržavaju pravo banati korisnike koji se ne drže pravila!
Ako želite prijaviti nekoga igrača koji krši pravila postajte u ovu temu screenshot koji prikazuje kršenje pravila. Prijave prekršitelja idu ISKLJUČIVO preko ove teme forumu.
Admini na serveru su: Pimp & Bazinga...

Postavke servera:
Mapa: The Volcano
Gamma: Isključena
Maksimalni level igrača: 150
Maksimalni level dinosaura: 150
Farmanje: 10x
XP: 10x
Pripitomljavanje: 10x
Odgajanje beba: 20x
Također XP potreban za određeni level je remapiran kako bi se lakše došlo do maksimalnog levela.

Popis modova:
Structure Plus
Spoiling Bin
StackMeMore
Beacon Enhancer
Universal Server UI
Death Helper
Egg N Poop Collector/Incubator

Događanja na serveru:
Trenutno nema planiranih događanja na serveru, kada bude neko događanje pisati će tu i pri ulasku na server.

FAQ:
Q: Kako da se spojim na server?
A: Upalite ARK i na unofficial listi potražite server ili upisujte ime servera u tražilicu dok Vam ga ne nađe. Alternativno se možete spojiti direktno na server preko steama pomoću IP adrese servera (163.172.16.141:17716). Ako ne uspijevate ni na jedan način, pošaljite mi PM ili napišite post tu u temi.

Q: Je li potreban Scorched Earth DLC da bi se igralo na ovoj mapi?
A: DLC nije potreban, a sve stvari iz DLC-a su dostupne na mapi. To znači svi dinosauri, resursi, pustinja i sve stvari.

Svi prijedlozi, pohvale i kritike oko servera su dobrodošle u ovu temu. Server je još u početnoj fazi te je sve podložno promjenama.
Puno zabave svima koji se pridruže serveru!

Server je zatvoren jer gotovo nitko osim adminske ekipe nije igrao na njemu.
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2017., 17:38 bazinga »
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #1 : 21. Siječanj, 2017., 10:17 »
Svaka čast dečki! Napokon hrvatski server ! Ja dolazim danas popodne i dovodim prijatelja na server...odabir mape i mod S+ (omogućava uzimanje postavljenih struktura bez uništavanja što je odlično za štednju resursa) vam je odličan! Nadam se da će doć još puno naših ljudi iz regije pa da zajedno napravimo najjači server na Balkanu! Ovim putem vas pozivam sve koji čitate a imate ARK da dođete i podržite naše dečke. Vidimo se na serveru! Peace! ✌😃

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #2 : 21. Siječanj, 2017., 12:54 »
Ko dodje igrat na server kupim mu burek. Šalim se, server je odličan i bilo bi dobro kada bi doslo jos ljudi pa bi se mogo organizirat dobar PVP.

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #3 : 24. Siječanj, 2017., 19:38 »
Evo ja danas poceo i super je server, dobro je to sto je dosta skraceno vrijeme pa mi koji radimo opet stignemo dosta toga napravit :)

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #4 : 01. Veljača, 2017., 19:42 »
Cemu ovi modovi ? }
Dosta je olakasno sa svim x20, tako da nema potrebe jos i modovi.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2017., 19:44 djokaba »

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #5 : 02. Veljača, 2017., 13:02 »
Cemu ovi modovi ? }
Dosta je olakasno sa svim x20, tako da nema potrebe jos i modovi.

Server je podložan promjenama. Trenutno raspravljamo o tome da gathering spustimo na x10.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #6 : 02. Veljača, 2017., 22:42 »
Ekipa dodite na server, bit ce wipe za koji dan pa da svi krenemo ravnopravno od nule...a sto se tice brzine malo ce je admini usporiti pa ce biti teze napraviti razlike u razvijenosti :D

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #7 : 03. Veljača, 2017., 16:44 »
Kada se planira wipe?

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2017., 00:57 »
Još neznamo točno kada, ali ne prije ponedjeljka vjerovatno.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #9 : 05. Veljača, 2017., 20:56 »
oh pa super.. bas kupio ark neki dan kad je bio na popustu, nisam jos probao mp.. ne znam nista o igri inace.. tj, znam samo ono sto se dalo nauciti iz igorovih videa haha

budite dobri kada me vidite :P

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #10 : 06. Veljača, 2017., 00:23 »
Zna li se tacno kad ce biti wipe ? Mozda budemo dosli, ako nam vreme wipe bude odgovaralo. Koja je ovo mapa The Volcano ? Nisam je igrao do sad, igrao sam samo Island i Center... jel potreban ARK:SE za ovu mapu ?

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #11 : 06. Veljača, 2017., 00:29 »
Zna li se tacno kad ce biti wipe ? Mozda budemo dosli, ako nam vreme wipe bude odgovaralo. Koja je ovo mapa The Volcano ? Nisam je igrao do sad, igrao sam samo Island i Center... jel potreban ARK:SE za ovu mapu ?

Evo baš sam ubacio u prvi post da će sutra bit wipe i da se mjenaju neke postavke servera (smanjivat će se gathering, za ostale stvari ćemo još vidjet). Da mapa je The Volcano. SE nije potreban (sve iz SE je dostupno na mapi).
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #12 : 06. Veljača, 2017., 01:51 »
Au previse nam je to brzo, ne verujem da cemo biti spremni od pocetka da igramo. Mislim da cemo se kasnije prikljuciti, nas trojica, valjda ce biti mesta :D. Hvala na informacijama, svidja mi se mapa.

Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #13 : 06. Veljača, 2017., 02:08 »
Odlično stižem sutra, vidimo se!!!!

*

pajsercro

  • n00b
  • 2
Odg: [ARK] HCL.hr PVP All x20 WIPE 19.01.
« Odgovori #14 : 06. Veljača, 2017., 10:32 »
dali je ovo server za pc ili ps ??

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9