HCL.HR

NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]

  • 4 Odgovora
  • 1977 Hitova
NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]
« : 07. Lipanj, 2013., 19:29 »
NeverMind Gaming je non-Premium Hardcore Faction PvP server, otvoren 0-24/7, sa trenutna 24 slota za igrače.



IP: 46.4.88.208:25601
Verzija 1.5.2
Težina: Hard
HD Dynmap: 46.4.88.208:8125/

Bez obzira što je Hardcore, NeverMind Gaming sadrži striktna pravila u svrhu poboljšanja iskustva igrača, kao i sprječavanja česte pojave svojstvene tom tipu servera; bjesomucnog griefa, anarhije i spawn terora "diamond" razbojnika. Uz to, tu je i veoma aktivan te iskusan rukovodeći kadar.

Screenshotove, opsežnije informacije o funkcioniranju te pravila dotičnog koncepta HC-FactionPvP na našem serveru možete provjeriti ovdje: http://nevermind-gaming.forumotion.eu/f4-informacije-pravila-servera
Također, slobodno bacite oko na naš službeni video servera ;) NMG Minecraft server

Ipak, server nema ideju zadržati se samo na HC Faction PvP-u, već mislimo, proporcionalno širenju zajednice igrača, krenuti u zanimljivije i "društvenije" projekte. Za sada, server funkcionira u ovom tonu.

Stoga, svatko tko se želi iskušati u uređenom i uzbuđenjem zagarantiranom HardCore PvP-u je dobrodošao!
Server je tek krenuo, tako da požurite što prije stvoriti prednost pred ostalim neprijateljima
Očekujemo vas!

Pozdrav od NeverMind Gaming ekipe.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2013., 19:45 pravibosanac »

Odg: NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]
« Odgovori #1 : 07. Lipanj, 2013., 20:07 »
Krivi podforum. :kava:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]
« Odgovori #2 : 07. Lipanj, 2013., 20:28 »
Ja ne znam sta ce vama whitelist-a, i ovako i onako na srv upadaju svakakve budale. A da je premium ne biste imali 2 igraca :wildboy: Plus su vam pravila preglupa. Zamisli ti to ima grifanja. A jos vam je ekipa strasna. Nemate normalnoga na serveru. Sve cisti sljam, ja takav bezobrazluk nidje nisam sreo.  :hiha: :hiha2:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2013., 20:41 »
Svatko tko se prijavi ima pravo upasti na server. To sto se tebi netko svida ili ne, to je tvoj problem.
Nadalje, pod "Grief je dopusten" se misli da je dozvoljeno unistavati tude gradevine koje nisu pod claimom, upravo zato sto smo usmjereni na factione.

Krivi podforum. :kava:

Uputi mene gresnoga :)
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2013., 20:42 pravibosanac »

Odg: NeverMind Gaming | HardcoreFactionPvP [1.5.2]
« Odgovori #4 : 10. Lipanj, 2013., 19:41 »
Update: White-lista je od uklonjena te se svatko može spojit na server bez da popuni dosad neophodnu prijavu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9