HCL.HR

iPhone ili android?

  • 73 Odgovora
  • 16541 Hitova
iPhone ili android?
« : 05. Siječanj, 2013., 12:27 »
Evo, oprostite stvarno ako sam fulao temu. Ako negdje već postoji ovakva tema. No, kao što u naslovu piše. Danas sam bio u t-mobilu pa sam si malo gledao. Kupit ću si ovih dana novi mob. sigurno pa me samo zanima vaše mišljenje ( brijem da ima tu iskusnijih od mene, koji se bolje razumiju. Pa rekoh da pitam narod :D). Znači htio bih da kupim iPhone 5, no ne znam dali je to dobra opcija ili možda neki android, konkretnije ciljam na HTC one X ili nešto tome slično.
Pitanje je jasno. iPhone 5 ili android (možete navest i nekog svog favorita ako imate :) ). Hvala unaprijed i oprostite ako sam fulao temu :fpalm:.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2013., 12:30 »
Ako bi pak Android mobitel, onda sa S3 nemožeš pogriješiti, upravo je ona nekakav "ubojica" iPhonea 5, naravno uvjetno rečeno.

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2013., 13:15 »
iphone :kava:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2013., 13:32 »
iphone :kava:

I ja isto, više nekako sam za iPhone, no nekako me mući onaj iTunes i većina aplikacija koje se plačaju...dok je na androidima besplatno, ispravite me ako se varam o.O

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2013., 16:12 »
Evo ovako, ako se vise mislis igrat na mobitelu onda iphone jer ih ima daleko vise, po testovima je i sa baterijom bolji od s3, jedino mu je note2 tu negdje, ako te ne zanimaju previse igre uzmi android (ima ih i za njega masu, ali za ajfon ipak ima vise) i onda preporuka GS3 ili NOTE2, htc one X je prekrasan mob ali sa smjesnom baterijom koja se ne moze mjenjat!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #5 : 06. Siječanj, 2013., 19:39 »
Ima još tko kakvo mišljenje, sljedeći tjedan bi trebao kupit mob pa molim savjet :O :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #6 : 06. Siječanj, 2013., 19:41 »
Ja sam otišao u Tele 2 i Vip i prčkao 10-ak minuta po mobitelima koji su me zanimali.
Doduše imao sam dva dana u rukama iPhone 5 i nije me se dojmio, dok sam za S3 gledao video rivjue i čim sam ga primio znao sam to je to.

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #7 : 07. Siječanj, 2013., 00:02 »
iPhone je dobar, ali ne vrijedi ni približno toliko para kolko traže za njega. S3 je puno bolji izbor, a ako je manji budžet u pitanju, S1 i S2 su danas sasvim solidni mobiteli iako nisu "state of the art". Osim Galaxya preporučam i bilo koji drugi Android mobitel zbog veće zastupljenosti na području RH, a i Market ima daleko više free aplikacija od iStorea ili kako mu je već ime u zadnje vrijeme.
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2013., 00:04 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #8 : 07. Siječanj, 2013., 02:24 »
Da. Daleko više fart aplikacija. xDDDDD

Osim Galaxya preporučam i bilo koji drugi Android mobitel zbog veće zastupljenosti na području RH

Što ovo uopće znači?
Ako uzmeš iPhone, neće biti zastupljen u nekim područjima?
Nećeš reprizentati RH?

iPhone je dobar, ali ne vrijedi ni približno toliko para kolko traže za njega.

Koliko je to para? I koliko vrijedi?  :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #9 : 07. Siječanj, 2013., 02:43 »
Ja bih dao 12 kuna za njega, toliko i inače plaćam toaletni papir. :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #10 : 07. Siječanj, 2013., 13:40 »
Da se svi složimo S3 je favorit? :clap:

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #11 : 07. Siječanj, 2013., 15:10 »
Što ovo uopće znači?
Ako uzmeš iPhone, neće biti zastupljen u nekim područjima?
Nećeš reprizentati RH?

Znači da ljudi iz hrvatske koji razvijaju aplikacije, obično rade za Android. Rade ih oni i za iPhone, ali manje nego za Android, upravo zato jer više ljudi koristi Android, baš zato jer je iPhone pre skup.

Koliko je to para? I koliko vrijedi?  :hiha:

Prošle godine su za iPhone 4 tražili cca 7000 HRK. Dao bih maksimalno 3 za njega.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #12 : 07. Siječanj, 2013., 15:33 »
Kupovanje takvih mobitela van pretplate. :hihi:
Jesi ti... ne znam tko.

S3 je i takav skoro 6000 kuna.
To se kupuje na pretplatu, drljone.

A ovo za aplikacije si jednostavno izvukao iz šupka... jer nema smisla i nije istina.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #13 : 07. Siječanj, 2013., 15:36 »
Kupovanje takvih mobitela van pretplate. :hihi:
Jesi ti... ne znam tko.

S3 je i takav skoro 6000 kuna.
To se kupuje na pretplatu, drljone.

A ovo za aplikacije si jednostavno izvukao iz šupka... jer nema smisla i nije istina.

Odg: iPhone ili android?
« Odgovori #14 : 07. Siječanj, 2013., 16:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9