HCL.HR

A.L.I. Project

  • 9 Odgovora
  • 3389 Hitova
*

BenXXX

  • Gost
A.L.I. Project
« : 06. Veljača, 2007., 22:09 »
Radi se zapravo o mojem starijem programu koji sam razvijao u GM (Game Makeru).. nije nešto totalno nubistički, već razvijeno za nešto napravljeno upravo u GM-u! No obustavio sam projekt zbog žaljenja na nerad programa bez ikakvog znanja zašto bi to bilo tako.. ja, kao sam-svoj-betatester, bez ikakvog errora pokrenem ovaj program. Naime, radi se o chatbotu i volio bih da testirate, ne iz razloga da mi kažete dojmove, nego da vidim da li i vama dolaze errori.. ako da, molim vas, dajte mi error koji ste vi dobili.. korisnici koji su dosad dobili error kažu da im se samo zamrznuo program, ali malo sam editirao program da se vidi error message nakon pokretanja.. ja još uvijek ne dobivam error. Pa da skratim, molim vas, dok je još u beta verziji, budite betatesteri i pomozite mi da nađem uzrok zapinjanju programa tako da bih nastavio razvijat same GM opcije.. HVALA!

Download A.L.I. Project chat-bota:


P.S. želim samo ozbiljne odgovore, jer mi trebaju za daljnji nastavak projekta, a nemojte se sad tu nubirat, molim vas.. hvala ponovno!
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2007., 13:57 bena »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #1 : 06. Veljača, 2007., 22:36 »
Evo meni naprimjer dođe sljedeći error:

Error
File not found.

:ementaler:

Uploadaj ponovo

*

BenXXX

  • Gost
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #2 : 06. Veljača, 2007., 22:37 »
a čovječe, baš si naišao kad sam zamjenio file, jer sam bio krivi uploadao.. sad je pravi fajl..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #3 : 06. Veljača, 2007., 22:47 »
Kad upišem ime izbaci mi error, kad ne upišem ništa otvori mi se onaj prozor i tamo zablokira..

*

BenXXX

  • Gost
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #4 : 06. Veljača, 2007., 22:48 »
koji error dobiješ kad ne upišeš ništa (ne bi se ni to smijelo događat).. hmm, printscreenaj, molim te!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #5 : 06. Veljača, 2007., 22:50 »
"Unexpected error occured when running the game."

Što je btw, gramatički netočno, al nećemo sad cjepidlačit  :ementaler:

*

BenXXX

  • Gost
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #6 : 06. Veljača, 2007., 22:52 »
to ja nisam ni piso, tak da se za to ne trebaš obraćati meni, već Marku Overmarsu (ne nogometašu, neg kreatoru GM-a :ementaler:).. jesi razipao? mislim, onak, ne razumijem što može prouzrokovati ovaj error, jer na mom kompu radi ok.. usput, moraš imat neki voice instaliran, al Microsoft Sam bi sam po sebi trebao bit nainstaliran..

*

olio

  • *
  • 28
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #7 : 06. Veljača, 2007., 22:59 »
sve navedeno imam i neradi ...... jel triba imat windowse :hihi:
Citat:
Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.

*

BenXXX

  • Gost
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #8 : 06. Veljača, 2007., 23:00 »
sve navedeno imam i neradi ...... jel triba imat windowse :hihi:
heh, ako se "strpite" do sutra, stavit ću neke komande da ignorira začas error i da zapiše entire error u log jedan, pa da znam šta je problem.. jer očito svi dobiju Unexpected error, i to mi ništ ne pomaže!

*

BenXXX

  • Gost
Re: A.L.I. Project
« Odgovori #9 : 07. Veljača, 2007., 13:57 »
Evo, sredio sam da mi pobliže možete reć error.. nakon što pokrenete i dobijete error, možda ćete uspijet ipak bit malo u programu, nakon što uspijete, zgasite program i pogledajte error log u istom folderu gdje ste razipali program i kopirajte mi šta vam piše.. download link beta 2 verzije je u prvom postu! HVALA!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9