HCL.HR

Backup

  • 6 Odgovora
  • 2351 Hitova
Backup
« : 10. Kolovoz, 2014., 18:45 »
Instalirao sam windows 7 64-bit, prijasnja verzija je bila windows 7 32-bit. Isao sam u Windows Update, to se skidalo,instaliravalo, i onda dodje nesto i pise da nesto nevalja sa hard diskom i da backup prijasnji windows ili cu izgubiti sve datoteke. Sto da ucinim? Novi hard disk? Novi windows? Ili da backup windows? Sto ce se dogoditi?

Odg: Backup
« Odgovori #1 : 10. Kolovoz, 2014., 22:07 »
Što ti točno piše? Ovako kako si opisao je teško reći o čemu se radi.

Odg: Backup
« Odgovori #2 : 10. Kolovoz, 2014., 22:57 »
Imao sam 32-bit Windows, i instalirao sam 64-bit Windows, isao sam na windows update da mi se skinu svi potrebni driveri. Skinuli su se, pa je pocela instalacija nakon nekog vremena mi je stigla poruka da nesto nije u redu sa Hard Diskom, da ga trebam popraviti ili staviti novoga u racunalo. Pisalo je jos da trebam backup Windows ili cu izgubiti sve datoteke i fajlove. Isao sam pokrenuti backup i doslo mi je do 60% i onda sam prekinuo backup i izbrisao sve od toga backupa, poslije mi je stiglo nekoliko obavijesti za to, ali sam ih ignorirao. Sto da sad ucinim?

Odg: Backup
« Odgovori #3 : 11. Kolovoz, 2014., 10:05 »
Što se tiče samih drivera uvijek ti je bolje skinuti ih sa službene stranice proizvođača. Nije da ovi Microsoftovi ne valjaju nikako, ali sigurnije je ovo prvo. Nije to uzrok problema, ali čisto za u buduće.
Vrlo vjerovatno se radi o bad sectorima na hard disku. Ono što možeš napraviti je disk check. Jednostavno desni klik miša na particiju na kojoj se pojavljuje error (vjerovatno C:\) > properities > tools > error checking i klik na "check now". Označi obadvije opcije i pokreni.

Odg: Backup
« Odgovori #4 : 11. Kolovoz, 2014., 16:10 »
Hvala, probat cu to, jedan covjek mi je preporucio da ignoriram poruku pa mozda prestane.

Odg: Backup
« Odgovori #5 : 11. Kolovoz, 2014., 19:18 »
Hvala, probat cu to, jedan covjek mi je preporucio da ignoriram poruku pa mozda prestane.

Taj mora da je neki opasni hard-core majstor ako ti je to preporucio.
CPU: AMD A8 X4 5600K, 3600 MHz
CPU Cooler: Stock
GPU: AMD Radeon R7 260 1GB
RAM: 8GB DDR3
Motherboard: Asus A55BM-E FM2+
PSU: Cooler Master Extreme Power Plus 500W
HDD: Western Digital 1TB SATA 3
Case: Cooler Master K350

Odg: Backup
« Odgovori #6 : 11. Kolovoz, 2014., 22:27 »
Ma ne, inace on ne provodi puno vremena na racunalu, igra igrice u slobodno vrijeme, tak da bas nemoze biti expert.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9