HCL.HR

COD2 Cinematic

  • 4 Odgovora
  • 3143 Hitova
COD2 Cinematic
« : 16. Kolovoz, 2012., 11:52 »
ejj ljudi trebao bih pomoć :D znači trebam neki program za raditi cinematic u cod2 i tutorial od tog programa....molio bih da se neki cod2 editor javi ovdje :) ja sam tražio programe ali bezuspješno :/ znači nešto kao u ovom videu (haters gonna hate..) na početku i na 0:08 :)
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: COD2 Cinematic
« Odgovori #1 : 16. Kolovoz, 2012., 12:25 »
Fraps za snimanje i Sony Vegas za editiranje, za oboje možeš skinuti trial verziju. Imaš na yt odličnih tutorijala za Vegas, koji je kad se shvate osnove jako jednostavan. Ovo su ti dosta bazični efekti inače.

Odg: COD2 Cinematic
« Odgovori #2 : 16. Kolovoz, 2012., 13:09 »
znam sa frapsom i sa vegasom raditi :D al neznam s kojim programom taj cinematic napraviti :/ evo pogledaj moj video...samo mi jos fali da naucim cinematic i mogu bolje editat :D
Yankoo | War Action
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: COD2 Cinematic
« Odgovori #3 : 16. Kolovoz, 2012., 14:45 »
Nadam se da su ovo samo sample fragovi :mrgreen:

Kažem ti, sve ti se to da u Vegasu napravit, pošto znaš osnove probaj si nać neke advanced tutorijale ili ako ti se čita proući guidebook. Za sve ti postoje add-ons i filteri i možeš napravit šta got ti padne na pamet

Postoji i ovo ali to ti je puuuno kompliciranije od vegasa.

Odg: COD2 Cinematic
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz, 2012., 17:47 »
tražio sam add on-se i filtere za vegas i nema ničega :/ valjda će se netko javiti tko zna kakav program
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9