HCL.HR

Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a

  • 7 Odgovora
  • 2635 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« : 02. Travanj, 2010., 03:55 »
Jučer bio kod kolege s posla da mu sredim  wireless konekciju na laptopu, već bio jedan kolega i nije uspio, prčko ja tako pola sata kad skužim da se ništa nemože popravit/namjestit/uredit, te u konzultaciji s b-netom išao nanovo stavit windowse gore. Stavim ja cd unutra, resetiram ga, lijepo odem na setup, c:/ bla bla i dođem do odabira kako ću formatirat c:/ sad tamo ima ntfs, ntfs quick, fat32, fat32 quick, naime, koji god stisnem prvo pobriše one fajlove, i kad ga ide punit svojim fajlovima, zgasi se laptop , sam od sebe, dal na 30, 50,70%. Dakle koji god format odabro ista šema, zgasi se sam od sebe na neko postotku... Prvi put vidio ovakav problem, zato molim ekipo pomagajte...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #1 : 02. Travanj, 2010., 12:08 »
Evo sad je laptop kod mene doma, problemi isti, hitno je frendu, pa ak ima koja dobra duša s pametnom idejom  :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #2 : 02. Travanj, 2010., 12:25 »
jesi probo izbrisat particiju, ne format nego baš delete? i onda je ponovno kreirat i formatirat?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #3 : 02. Travanj, 2010., 12:33 »
Evo bio izbrisao c, i napravio novi, i kad sam htio baš izabrat, poslje toga ntfs ili fat32 mi se zgasio
« Zadnja izmjena: 02. Travanj, 2010., 12:39 cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #4 : 02. Travanj, 2010., 12:50 »
Probao s drugim XP SP3 i neće, opet se zgasio  :wildboy:  Doduše uvijek kad se zgasi, je na lijevoj strani jako vruć, sad inaće nemam iskustva s temp laptopa, ali smrdi mi to...
« Zadnja izmjena: 02. Travanj, 2010., 13:02 cole »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #5 : 24. Travanj, 2010., 22:26 »
koliko vruć?  :wildboy:

Ako nemaš volje rastavljati, probaj bar malo usisati prašinu iz izlaza toplog zraka... al to nije 100% sigurno jer možeš usisavačem prebrzo povuć i ventilatorić pa ako ga držiš tako duže vrijeme mogli bi ležajevi malo popustit.

Najbolje otvorit, zaglavit ventilator nekakvim štapićem i usisati, par minuta posla ako poznaješ laptop. Ako se gasi zbog prašine, očekivao bih oveće gnijezdo...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #6 : 24. Travanj, 2010., 22:38 »
Hvala, uradio sam još kad je aktualan post bio, uspio  :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Dizanje sistema, te problem u instalaciji XP-a
« Odgovori #7 : 24. Travanj, 2010., 22:39 »
šta to, ispuhivanje?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9