HCL.HR

Driveri za grafičke kartice

  • 188 Odgovora
  • 140078 Hitova
Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #180 : 04. Ožujak, 2016., 16:27 »
Obje mozes natjerat u full load jedino u benchmarku, mozes i gamingu ali sa 4k rezom  :mrgreen:

Sta se tice temp. sad po zimi gornja ne ide preko 85, ali po ljeti kad je sobna temperatura preko 30, ide na 95 bez problema. Donji GPU nije problem on je uvijek ispod 80.

Opako sam u razmisljanju da stavim custom hladenje , jer imam 1000w platinum i mogao bi dusu izvuc iz kartica
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2016., 16:30 dr.jazz »

Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #181 : 04. Ožujak, 2016., 21:55 »
Znam da ih mozes natjerati samo u benchmark-u, zato sam i pitao kada ih natjeras na full load kolika je temp. Pa nije to toliko strasno, s obzirom da sa jednom su temp tu negdje, nesto malo nize. JA imam 750 W, tako da ako uzmem jos jednu onda moram i napajanje. To je izgleda jedini downside u planu kupovine jer se cijena onda dize za milju kuna otprilike. Koliko sam pratio stanje oko OC-a, a i sam ih clockam svako-toliko da vidim do koliko moze ici, mislim da ne mozes bas puno vise izvuci od njih nego sto mozes trenutacno. Vec su tvornicki napucane skroz do kraja, mozes jedino dignuti mozda memory clock nesto vise nego sada ali mislim da ti se to uopce neisplati. Ono zbog cega da sam na tvom mjestu, uzeo bi custom hladjenje samo zbog tisine jer sam alergican na zvuk ventilatora. Tako sam bio alergian na zvuk CPU coolera i uzeo Noctu-u. E, sada kada bi jos neko custom hladjenje za graficku pronasao bilo bi idealno jer bi onda bila potpuna tisina hehe

Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #182 : 08. Ožujak, 2016., 14:23 »
Izašao je novi drajver od nvidie i mnogi se zale na razlicite probleme,drajveri se crashaju usred instalacije i sjebu sliku,ne rade kompjuteri s vise monitora,sistem se uopste nece dici i slicno

Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #183 : 18. Ožujak, 2016., 10:16 »
Pozz, neznam gdje bi pitao za ovaj problem pa cu ovdje, znaci rusio sam windowse i kada sam ponovo instalira triba skinit drivere za graficku a nju sam kupia davno i zaboravia kako se zove al znam da je u amd radeon hd 6xxx series i kada idem s onim njihovim amd auto detect skinit izade mi neki error nemogu napisat sta pise u njemu jer sam na poslu pa cu to kad doden kuci.I sada ima i ona opcija za manually al neznam ime pa me zanima el se moze kako saznat? Ako neko zna?

Edit
Ovako nekako ide error

the ntvdm cpu has encountered an illegal instruction windows 7 i jos neki dugi broj bude u njemu
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2016., 10:22 Baldos55 »


Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #185 : 25. Svibanj, 2016., 13:58 »

« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2016., 21:24 DiabolicxX »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #187 : 16. Kolovoz, 2016., 18:14 »
Stigli novi driveri za zeleni tim i s njima omogućen ANSEL za Witcher 3!!!


http://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-ansel-for-the-witcher-3-available-now

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Driveri za grafičke kartice
« Odgovori #188 : 23. Rujan, 2016., 20:15 »
Imam jedan problem naime jučer sam imao Windows 8.1 i uz njega instaliran najnoviji driver od geforce 372,90, pa mi je palo napamet da instaliram Windows 10(draže mi je sučelje na njemu) tako sam ostavio upaljeno računalo preko noci da se sve to skine i instalira kad se ujutro probudim, al se je desilo to da me je win10 vratio na stariju verziju geforce drivera 369.09, i onda sam ponovo skinuo novi driver pokusao instalirati  i reklo mi je da win10 nije kompatibilan sa tim driverom pa mi se nije htio instalirati.
P.s. testirao sam fps na Bioshock Infinite i bio je za nekig 5-6 sličica sporiji dok mi se na proslom vrtilo na high avg 70 fps.
Laptop na kojem mi se to desilo: https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-acer-aspire-e5-575g-5743-nx-gdzex-014-core-i5-6200u-dvdrw-6gb-1000gb-96gb-ssd-geforce-gtx-950m-15-6-led-fhd-kamera-hdmi-g-lan-usb-3-0-linux-crno-015050096

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9