HCL.HR

Ehm..."programèiæ"

  • 12 Odgovora
  • 3605 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Ehm..."programèiæ"
« : 22. Kolovoz, 2006., 23:06 »
Radi se o programu koji od željene datoteke napravi "shortcut" do željenog mijesta, naprimjer imam neku datoteku X u kojoj je sadržaj do kojeg mogu samo ja doæ s odreðenim passwordom, dok netko bez passworda ne može videjti taj sadržaj veæ ga "skrene" na recimo My Documents. Ako ne razumijete pokušat æu bolje objasnit, al fakat sam se namuèio. Buraz od mog frenda je imao takav program ali pizda neæe reæi kako se zove. Znaèi "èudo" postoji, trebam link za download ili barem ime programa, stvarno mi treba pomoæ. Imam porgram za zakljuèavanje datoteka, ali to je sumljivo ako ju netko naðe. Hvala!

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #1 : 23. Kolovoz, 2006., 08:43 »
govno.. cudo zgasis u procesima i ne radi vise.. ak nije tak ak je skriven trazis run u registryu kod startupa maknes.. resetiras vise toga nema :tired:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #2 : 23. Kolovoz, 2006., 08:48 »
Evo zašto meni treba taj program. Poèinje škola i s njom duuugo razdoblje bez voljenog BF2. Moram ga na neki naèin skriti, no HIDE, promjena ikone i rename nisu dovoljni. Sad razumijete?

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #3 : 23. Kolovoz, 2006., 09:13 »
nauèi se kontrolirati..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Reptile

  • *
  • 100
  • I see drunk people!!!
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #4 : 23. Kolovoz, 2006., 09:42 »
Kaj ti je stari informatièar pa se brineš da ti ne zbriše a?a?a? :naughty: Drugim rijeèima, ti bi da ti pomognemo da lakše padneš razred? HS ima pravo, self control.
BTW,kak znaš da ga je imao ak ti ne želi reæi (što znaèi da ga nisi ni vidio).
                                           
Ubuduće, prilikom radova zidara kod kuće, pripazite na ponašanje, jer nikada ne znate, možda su "slobodni".
                                                                                                                           -:[NrZ] Krešimir Mišak:-
<=Krešimir Mišak Fan Club }KMFC{

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #5 : 23. Kolovoz, 2006., 11:16 »
Meditacija :tired:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #6 : 23. Kolovoz, 2006., 12:26 »
Koji ste vi, e neæu ništ reæ da nebi bilo "EEEVooo tiii baaaan"!  Ma gledajte, znam da je imao taj program jer nas je zajebavao pa nismo mogli spržit mp3 cd, gad je zakljuèao MP3 Folder. A ako nabavim taj program bit æu u moguænosti igrat BF2 samo 2 sata na mijesec kad roditelji negdje odu, možda i manje. Nije vama što æu ja past, fuæka se vama za mene, stavr je u tome što neželite dat ime ili neznate. Daj, 100% netko zna!

*

Reptile

  • *
  • 100
  • I see drunk people!!!
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #7 : 23. Kolovoz, 2006., 12:47 »
Ne bu te banali ak ne psuješ, moš se svaðat (valjda). Nego, jedno je lockat folder, a drugo je preusmjeravat. Za to neam pojma da ima neki prog, to možeš sam iskemijat programirajuæi. Ja ne znam za baš tak nešto, priznam, ali htio ti to reæ ili ne to kaj ti neko ne želi dat (neovisno o tome drži li on do tebe) radi ti uslugu.
Probaj sa ovim programom pa vidi ak ti paše http://www.newsoftwares.net/folderlock/
Ubuduće, prilikom radova zidara kod kuće, pripazite na ponašanje, jer nikada ne znate, možda su "slobodni".
                                                                                                                           -:[NrZ] Krešimir Mišak:-
<=Krešimir Mišak Fan Club }KMFC{

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #8 : 23. Kolovoz, 2006., 13:18 »
Ma našao sam ljepi dirLock v1.2. Freeware, ali je dobar, ljepo kaže da je nemoguæe pristupit u željenu datoteku + crveni X sa strane tak da ak netko od mojih naðe neæe znat o èem se radi, i kaže da je datoteka prazna ako se drži kursor duže vrijeme na datoteci. Ljepo, meni je dobar. Stavim još to na hide i sakrijem u Win i to je to.  :D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #9 : 23. Kolovoz, 2006., 22:06 »
Ako ti roditelji nadgledaju imaš li BF2, napravi slijedeæe:

Instaliraj igru.
Idi na start - program files - izbriši da tamo nema
rokni hide na direktoriju, i stavi ovaj program
te još izbriši preko regedita da je to uopæe instalirano

i to je to
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #10 : 24. Kolovoz, 2006., 09:18 »
zasto ne instalas BF2 na jednu malu odvojenu particiju i onda ides na Hide Partition i to u principu ne postoji na kompu. Kad se zelis igrat unhideas particiju i to je to

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #11 : 24. Kolovoz, 2006., 10:24 »
Hvala hvala...Ovaj zadnji prijedlog mi se èini najbolji, probat æu...

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Odg: Ehm..."programèiæ"
« Odgovori #12 : 24. Kolovoz, 2006., 11:38 »
Hvala hvala...Ovaj zadnji prijedlog mi se èini najbolji, probat æu...

za to mozes koristit acronis suite ili partition magic

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9