HCL.HR

Ekran mi je čudan.

  • 3 Odgovora
  • 2196 Hitova
*

oetam

  • **
  • 221
Ekran mi je čudan.
« : 07. Rujan, 2014., 18:15 »
Išao sam čistit tipkovnicu i kako je bio uključen računalo, nešto sam stisnuo i cijeli ekran se prebacio u čudan izgled. Evo slike može pomoć?? :S :S

« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2014., 18:18 oetam »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Ekran mi je čudan.
« Odgovori #1 : 07. Rujan, 2014., 19:46 »
Otiđi u display postavke pa screen resolution i vidi koja je rezulucija postavljena. I također provjeri monitor tab il kako se već zove, mora isto tu negdje bit (u mene je win7 i kod screen resolution piše advanced settings). Ako je isto i kod tebe, klikni na to, onda "monitor" tab i vidi dole šta stoji pod "colors" izbornikom ( koliko "bit", ako nije 32 stavi 32)

Dakle, ako je win7 onda ovako ideš: Control Panel -> Appearance and Personalization -> Display -> Screen Resolution (ovdje ti pri dnu stoji isto "Advanced settings" za ovu drugu stvar što sam ti rekao)
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2014., 19:48 Seengeer »

*

mbreber

  • n00b
  • 4
    • AS VOD
Odg: Ekran mi je čudan.
« Odgovori #2 : 07. Rujan, 2014., 19:48 »
Možda mu se driver nekako vratio u neki VGA mod

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Ekran mi je čudan.
« Odgovori #3 : 07. Rujan, 2014., 19:49 »
Otiđi u display postavke pa screen resolution i vidi koja je rezulucija postavljena. I također provjeri monitor tab il kako se već zove, mora isto tu negdje bit (u mene je win7 i kod screen resolution piše advanced settings). Ako je isto i kod tebe, klikni na to, onda "monitor" tab i vidi dole šta stoji pod "colors" izbornikom ( koliko "bit", ako nije 32 stavi 32)

Dakle, ako je win7 onda ovako ideš: Control Panel -> Appearance and Personalization -> Display -> Screen Resolution (ovdje ti pri dnu stoji isto "Advanced settings" za ovu drugu stvar što sam ti rekao)

Ajme, e hvala ti, uspio sam :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9