HCL.HR

Folder se ne može izbrisati ni u safe mode

  • 2 Odgovora
  • 7081 Hitova
*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Folder se ne može izbrisati ni u safe mode
« : 24. Svibanj, 2016., 10:02 »
Pozdrav ! 

Ubacio mi se jedan neželjeni program u sustav koji mi stalno mjenja jezik tastature u kinesku sto nije uopce zabavno. Iako sam adminisrator ne mogu ga izbrisati. Ušao sam u safe mode i u command promptu sam pokušao ali bez uspjeha, acces denied. To se događa kad se skidaju programi sa neprovjerenih izvora...
Program se nalazi u C:\Program Files (x86)\SogouInput i unutra se nalaze dve datoteke, HWSignatureEx.dll i SogouExe
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Folder se ne može izbrisati ni u safe mode
« Odgovori #1 : 24. Svibanj, 2016., 10:46 »
Znači da ti vrlo vjerojatno radi kao servis.

Za početak, provjeri jednostavno u add-remove programs možeš li ga deinstalirati (poredaj po datumu instalacije za lakši pronalazak). Nakon toga otvori task manager i provjeri sve popaljene procese čudnih naziva i pogasi ih.

Kad si to riješio - probaj obrisat folder (ako već nije imao vlastiti uninstall)

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Folder se ne može izbrisati ni u safe mode
« Odgovori #2 : 24. Svibanj, 2016., 11:56 »
Nakon dužeg guglanja uspio sam. Napravio sam workaround sa registry keyem koji doda opciju Take Ownership kada se klikne desnim klikom na folder/file    http://www.askvg.com/add-take-ownership-option-in-file-folder-context-menu-in-windows-vista/
Fora stvar  :piva:
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9