HCL.HR

FPS drop u starijim igrama

  • 9 Odgovora
  • 2497 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
FPS drop u starijim igrama
« : 22. Rujan, 2012., 23:47 »
Ovo sam prvi put primjetio prije nekoliko dana kad sam instalirao "Empires Down of the Modern World "i "Fahreheit". Nakon 5-10 min. igranja FPS pocne padati do 15 slicica po sekundi sto je iritantno.Definitvino se ovo nikad nije dogadalo prije,brijem da bi ponovnim dizanjem sistema sve se vratilo na staro, ali imam nekih stinica prvo rijesit.

Intel Core i5-650 3200 MHz
NVIDIA GeForce GTS 450
Windows 7 32bit
4GB RAM (DDR III)

Dakle, jel iko imao slican problem?

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2012., 15:10 »
tako je i meni, nisam igrao Cod2 ima 3 mjeseca i prije sam imao 800 fpsa bez problema, a sad imam jedva 333 :(
a konfa mi je
intel i7 980X (3.33 ghz)
nvidia gtx 580
8 gb RAM
hard disk 1tb

to je sve zbog windows 7 čini mi se jer na xp-u mi se nikad to nije događalo a znao sam i duže od 3 mjeseca ne paliti igru i sve bi bilo normalno :/ nezz
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #2 : 10. Prosinac, 2012., 21:03 »
Neobično, ali ima slučajeva da se ovakve stvari događaju. Starije igre jednostavno nisu optimizirane za nove operacijske sustave. Probaj na internetu pronaći nekakav patch, sigurno ima g33kova koji su to fino sredili.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #3 : 10. Prosinac, 2012., 21:14 »
tako je i meni, nisam igrao Cod2 ima 3 mjeseca i prije sam imao 800 fpsa bez problema, a sad imam jedva 333 :(

 :tired:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #4 : 10. Prosinac, 2012., 21:18 »
Gospodo pazite malo na datum postanja topica, ako pogledate na vrh vidjet ćete da je ovaj pokrenut još u rujnu. Mislim, tužno je što do sada nitko nije odgovorio na njega, ali šanse su da je seedorf u međuvremenu riješio problem izvan foruma.

Nećemo lockati, slobodno nastavite raspravu na ovu temu sada kad je aktivna ponovno, ali kažem - pazite na datum postanja kod ovakvih starijih tema.

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #5 : 10. Prosinac, 2012., 21:28 »
Joj nisam ni skužio. Vidio sam da je zadnji post od prije koji dan pa sam mislio da je novija tema.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #6 : 11. Prosinac, 2012., 10:29 »
800 fps ? pa zar ljudsko oko moze primjetit toliku razliku ?

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #7 : 11. Prosinac, 2012., 15:07 »
Ne može ali ljudi se vole hvaliti sa svojom mašinerijom.  :solidus:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #8 : 11. Prosinac, 2012., 15:46 »
mašinerijom bi se hvalili cek da skinem hlace ... oh kriva tema :loludara:   :hiha2: zbilja moze mi neko objasnit razliku izmedju 800 i 333 fpsa ? jer mora da je neka velika kad ulete sa ovakivm postovima

Odg: FPS drop u starijim igrama
« Odgovori #9 : 11. Prosinac, 2012., 18:48 »
mašinerijom bi se hvalili cek da skinem hlace ... oh kriva tema :loludara:   :hiha2: zbilja moze mi neko objasnit razliku izmedju 800 i 333 fpsa ? jer mora da je neka velika kad ulete sa ovakivm postovima

pa u cod2 npr sa 250 fpsa brže reloada i malo brže puca i skače više u vis, dok sa 333 dalje skoči i brže diže pušku (cilja), a sa 800-1000 već počinje brže trčati :)
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9