HCL.HR

Fraps snimanje

  • 9 Odgovora
  • 4500 Hitova
Fraps snimanje
« : 19. Siječanj, 2015., 19:32 »
Pozdrav. Htio bih poceti snimati neke igrice preko frapsa ali imam neke probleme pri koriscenju pa ako mi mozete pomoci. Kao prvo, mogu li nekako da maknem ono gore sto pise www.fraps.com jer mi smeta, jel treba neka verzija da se kupi ili sta? I drugo, kad snimam neku igricu, prekine mi se snimanje u veoma kratkom periodu a nisam nista stisnuo. Jel i za to treba neka kupljena verzija ili to tako mora kod snimanja jer bas ne znam o tome i moze li kako to da se makne? Unapred hvala

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #1 : 19. Siječanj, 2015., 19:43 »
U trial verziji ne možeš maknuti to fraps.com niti snimati duže od 30 sekundi ili u više od 30 fps-a.
U full verziji možeš sve naravno.

Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #2 : 20. Siječanj, 2015., 06:25 »
Drugim riječima daj si malo više truda dok tražiš po "sivoj zoni" i naći češ full verziju koja nema logo, ima jpg, neke naprednije opcije itd

Koliki ti je hard ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2015., 20:23 »
AKo slučajno imaš nvidia karticu koristi Nvidia ShadowPlay
Ne utječe na perfomranse kod snimanja... Obavezno za korisnike nvidia gpua...
Neznam dali AMD ima šta u ponudi slično...

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #4 : 21. Siječanj, 2015., 20:29 »
AMD ima RAPTR, odličan softer na mojoj kartici radi tolko dobro, u AC-u izgubim 2-3 fps-a, ima moj drug Nvidiju i Shadow play on gubi oko 1-2 fps-a, oba su odličan izbor...
A fraps zauzima prostor sa snimkom i moras da krekujes, a oba pomenuta programa gore su free.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2015., 16:24 »
Imam sve komponente od AMD, koji biste mi vi preporucili onda? I da li je taj Raptr full verzija il mora i ona da se plati?

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2015., 23:07 »
RAPTR
je full, snimanje je besplatno i neograničeno, u 1080 p rezoluciji moze i u 60 fps-a
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

rupa

  • *
  • 12
Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #7 : 29. Siječanj, 2015., 17:25 »
Evo jedan software za snimanje, pa i za streamanje koji bi ti preporučio. Nisam expert u tom području, no iako mi se čini da je za malo naprednije korisnike postoji jedna kuharica u kojoj samo slijediš upute i na kraju ćeš imati sve spremno za snimanje :)

Program je OBS (Open Broadcaster Software)
https://obsproject.com/

a kuharica se nalazi ovdje:
http://help.twitch.tv/customer/portal/articles/1262922-open-broadcaster-software

A najbolja stvar je to što je potpuno besplatan.

Ove ostale opcije što ti ostali savjetuju nisu loše, i slobodno eksperimentiraj sa svima i vidi koja ti najviše odgovara.

Sretno sa snimanjem i očekujemo neki video ubrzo ^^

Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #8 : 31. Siječanj, 2015., 22:46 »
Raptr izgleda da ne moze da snima na mojoj grafickoj jer nemaju kao neki update ili nesto za drivere. Hvala @rupa sto vise programa za prijedlog to bolje :mrgreen:

Odg: Fraps snimanje
« Odgovori #9 : 01. Veljača, 2015., 13:14 »
AKo slučajno imaš nvidia karticu koristi Nvidia ShadowPlay
Ne utječe na perfomranse kod snimanja... Obavezno za korisnike nvidia gpua...
Neznam dali AMD ima šta u ponudi slično...

Hvala na informaciji za ovaj program. Nisam znao da postoji :D :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9